dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 72
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 1426
  1. #1221
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Laski budownicze na jaką szerokość macie parapety? A dokładnie na jaką zamawiałyście. Bo mnie chyba trochę poniosło i chcę teraz skrócić bo mi za dużo wystaje. O ile da sie to zrobić.

  2. #1222

    Domyślnie

    Iwona123 ja ci niestety nie pomogę, bo ja jeszcze nie zamawiałam, ale z miłą chęcią przeczytam rady forumowiczów bo ta wiedza też mi się wkrótce przyda

  3. #1223

    Domyślnie

    Witam ponownie!

    I znowu gafa! Tak to jest, jak jednym okiem zerka się na to co się pisze i co ktoś pisze, a drugim zerka się na małżonka, który w okienku Skypa próbuje ze mną gadać....
    Madzikcrazy - oczywiście, że drewnopodobne płytki masz w salonie, zresztą bardzo fajne, ale akurat wtedy zerkałam na zdjęcia MaritkiT_ (kurczę, obie jesteście na "M"). Dziewczyny znowu Was baaardzoo przepraszam. Takie podobne płytki widziałam już dawno na tym forum u kogoś innego. Też mi się podobają. Ciekawe, jak bardzo będzie mi się zmieniał gust zanim zaczniemy się urządzać. Kiedyś lubiłam nowoczesne meble a teraz ( czytaj; na stare lata) wolę bardziej stylowe.
    Madzikcrazy Twoje fotki to uczta dla oczu i duszy. Serce się raduję, chociaż to nie moje wnętrza. Widzę, że utrzymujesz jakby jeden styl w domu: dominują brązy (też mój kolor) i meble w podobnym - chyba to się nazywa klasycznym stylu -stolik kawowy, łożko w sypialni + stoliki nocne czyli po mojemu.
    Madzikcrazy dzięki Ci bardzo za te fotki-wklejaj dalej co tylko możesz i MaritkaT_ również (i wszyscy inni też). Ja niestety nie mam co pokazać, bo wystrój u mnie chyba dopiero w następnym roku, jak się uda. Na razie pozostaje mi Wam pozazdrościć (choć to podobno grzech) i cieszyć się Waszym szczęściem. Pozdrawiam, 3-majcie się!

  4. #1224
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    IWONA...nie pamiętam ile parapety miały przy zamówieniu..ale teraz mam je na 9 cm szerokości...dodaj sobie tylko cm ile mają być schowane i gotowe dla mnie te 9 cm są ok ...dla innych może byc mało..zależy od ich "przeznaczenia"...u mnie to raczej "ozdoba",bo przy maluchach to nic na nich nie stawiam ...
    MagdaJ

  5. #1225
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    PODMON..kochana.....nawet nie wiesz jak szybko i TY BĘDZIESZ MIESZKAŁA U SIEBIE....Ty w naszym "wspólnym" domku
    dzięki za opinię za moje fotki i za to co na nich zobaczyłaś...chociaż to wszystko jest wykończone tak aby mieszkać......a nie delektować wzrok..brakuje tysiąca rzeczy....zaczynając od kolorów....po meble...wykończenia góry..czy płytek na ścianie w kuchni (cieżko w to uwierzyć ale nie mamy czasu się tym zająć....albo ciężko wybrać!!!...jak się tu wprowadzaliśmy hania miała 3 miesiące...wieć wszelkie hałaśliwe prace ...jak i brudzące i śmierdzące zostały przerwane.......a jak przyszło ciepełko to męża widuje nocami...wiec nie ma kiedy zrobić cokolwiek, bo przecież dzieci też chcą Taty..no ale zeszłam z tematu....w każdym bądź razie dzięki za wszelkie uwagi i wskazówki ..jakby coś
    MagdaJ

  6. #1226

    Domyślnie

    Witam!
    Dawno się nie odzywałam
    U mnie doszły dodatkowe koszty- wymyśliliśmy z mężem, że chcemy jeszcze dodatkowo okna dachowe na klatce, aby nam doświetliły salon, ponieważ ten mój zadaszony taras zabrał trochę światła, a ja lubię jasne pomieszczenia. No więc zamontowali w sobotę panowie od dachu dwa okienka wygląda to bosko, gorzej będzie z myciem, ale dam radę
    Oto rezultat:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06252.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	138470 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06267.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	138471 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06266.jpg
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	138472

  7. #1227

    Domyślnie

    A tak wygląda przygotowanie pod kostkę, jeszcze tylko trzeba nawieźć kamieni tj. tłucznia, kostka w przyszłym roku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06262.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	138503

    Jutro przywożą piec do kotłowni, w środę przyjeżdża Pan z wkładem kominkowym, będzie wszystko przygotowywał, aby można było spokojnie wejść z podłogą a w piątek o 8 rano przyjeżdżają panowie z podłogą drewnianą już się nie mogę doczekać schody już czekają, dzwonił wykonawca, że już można montować, jakby co, tak samo kuchnia oj będzie się działo w ciągu tych dwóch tygodni oczywiście będę wklejać zdjęcia na bieżąco pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MaritkaT_ ; 24-09-2012 o 21:11

  8. #1228
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Nieźle to sobie wykombinowałaś. Marzyła mi się kiedyś antresola z dużą ilością takich okien. Fajnie to wygląda.
    U mnie rozmowy nt. ogrzewania, jestem po tynkach. I powoli pchamy to do przodu. Pozdrawiam.

  9. #1229
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    fajnie Wam dziewczyny..ja chyba tęsknię już za taką "szybkością" prac, bo lubię jak coś się dzieje tynki, podłogi, kostka...ruch...aj..fajnie tak..chociaż jak już się ma ten spokój też jest fajnie..poprostu jedno od drugiego się różni
    Maritka ...super masz ten salon..taki duży ...i słoneczny z naciskiem na duży.....zrobiłaś to na konto pokoju na dole?....czy to tylko tak wygląda?...a mogę wiedziec z jakich stron polski Ty jesteś?...ciekawa jestem gdzie taka chałupka jak i moja się stawia
    Iwona ...s jak z Twoimi parapetami..zamówione? zrealizowane?
    ...teraz to normalnie ciągle tu zaglądam i czekam..na wasze efekty
    MagdaJ

  10. #1230
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Moje parapet zamontowane po wcześniejszm przycięciu, maja fajną długość myślę że 25 cm to dobry wymiar wystają delikatnie 2 cm. Szczegóły w dzienniku. Pozdrawiam.

  11. #1231

    Domyślnie

    Hej!!
    Moje "moje miejsce" buduje się w województwie opolskim
    Jeżeli chodzi o salon to powiększyłam go kosztem pokoju na dole, a wyszło tak bo na górze mam 4 pokoje, na dole został mi 1 i tyle nam wystarczy no i powstał duży salonik, na środku będą schody, które będą oddzielać część wypoczynkową i część jadalnianą. Już się nie mogę doczekać a wczoraj przyjechał już piec, ogromniasty piec , który będzie montowany w piątek, a znajomy, który nam robił hydraulikę i będzie nam go podłączał, już zaznaczył, że aby piec dobrze palił, grzał trzeba go "poświęcić"` co najmniej litrem procentówki no więc cóż nam pozostaje, będziemy święcić

  12. #1232
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Maritka!...najlepsze są takie "poświęcone" rzeczy..a do nowego domu to troszkę ich będziewięc uważaj na wątrobę co do Twojej koncepcji domu..tzn salonu, to fajna sprawa mieć taki duży...aczkolwiek ja mam wersję domku bez garażu więc rezygnacja z dolnego pokoju nie wchodziła w grę,dlatego ta moja miniaturka musi mi wystarczyć..i póki co starcza. Oj ciekawa jestem jak to będzie się u Ciebie prezentować w całości

    Iwona...wczoraj zasiadłam do lektury Twojego dziennika...wciągająca sprawa...nie wyspałam się przez niegobo nie mogłam się oderwać...aż żałuję że i ja nie zrobiłam sobie takiej "pamiątki";( ....a propo wydatków na budowie to one wzrastają momencie wykańczania domku...idzie to w parze z wykańczaniem siebie prawie...
    a co do ogrzewania CO....to u mnie na szczęście to działka męża....wiec ten koszt odpadł))ufff
    Ostatnio edytowane przez madzikcrazy ; 27-09-2012 o 20:02
    MagdaJ

  13. #1233
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Madzikcrazy doskonale Cię rozumie ja też nie jedną noc zerwałam przez czytanie różnych dzienników. Czasami wciągają niczym dobry serial.
    Mojego męża działką będzie internet, komputery, serwerownia . No i moze ocieplenie dachu przez teścia. Mało specjalistów budowlanych w mojej rodzinie.
    Wykańczalnie czas zacząć..

  14. #1234

    Domyślnie

    Hej!
    U mnie już podłoga i piec zamontowane, w trakcie kominek, do soboty skończy, kuchnia będzie montowana w poniedziałek, próbuję wkleić zdjęcia ale coś nie idzie, nie wiem co jest grane próbuje, próbuje i nie wychodzi, a tak bym chciała pokazać. Teraz już nie mam siły nad tym siedzieć, ale spróbuję kiedy indziej, może się uda Pozdrawiam forumowiczów

  15. #1235

    Domyślnie

    Hej!
    Oto obiecane zdjęcia a przynajmniej ich część. Nie udało mi się wcześniej wkleić bo zrobiłam je w dużej rozdzielczości. Wczoraj na budowie był mąż z aparatem i sfotografował w małej rozdzielczości, dlatego wkleję to co jemu udało się zrobić, zdjęcia są trochę kiepskiej jakości, no ale dobrze, że są
    Kawałek pieca i kotła na wodę (przejście z garażu do kotłowni i na tył domu)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06352.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	28,2 KB
ID:	143043 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06354.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	24,8 KB
ID:	143044


    Kuchnia ( pod oknem dziś montują zlew, nie ma tego na zdjęciu gdyż czekałam na zlew 2,5 tyg) oraz kominek (jeszcze nie skończony )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06361.jpg
Wyświetleń:	252
Rozmiar:	30,3 KB
ID:	143045 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06362.jpg
Wyświetleń:	227
Rozmiar:	25,1 KB
ID:	143046

    A podłoga wygląda tak ( nie ma całości, gdyż przykryta jest kartonami, ponieważ chłopaki gruntują ściany i w ogóle jest bałagan, a wiadomo, nie chcemy, żeby się zniszczyła)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06363.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	25,9 KB
ID:	143047

    Właśnie robią mi łazienkę, jak już coś będzie widoczne to zrobię fotki ( już wiem w jakiej rozdzielczości ) no i oczywiście lepsze zdjęcia kuchni już całkowicie skończonej, bo te co zrobił mój mąż to są słabo widoczne
    Miło jest wypić pierwszą kawę w nowej kuchni w nowym domu,super uczucie!!!!!!!A wczoraj było winko przy rozpalonym kominku, fakt, że jeszcze na plastikowych krzesłach się siedziało i niewygodnie, ale mimo wszystko wspaniałe uczucie już niedługo.... jeszcze tylko 1,5 miesiąca....i będę sączyć winko na wygodnej kanapie

  16. #1236

    Domyślnie

    Jeszcze kominek z innej strony

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06357.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	24,2 KB
ID:	143049

    Podłoga w pokoju na dole taka jest w salonie, kuchni i na górze na korytarzu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06321.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	143050

    Pozdrawiam

  17. #1237
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    No nie Ty juz na wylocie Fajnie się urządzasz. Podłogi, kuchnia, kominek wszystko ok. A lodówko zamrażarkę też chcę taką - tylko w innym kolorze.
    Gratuluję postępów i obyś jak najszybciej to wino na kanapach sączyła z kieliszka. Pozdrawiam.
    Ja w poniedziałek zaczynam podłogówkę, a w piątek wylewka i powoli pcham to wszystko do przodu ale do mety jeszcze daleko.

  18. #1238
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Maritka..cudnie to wszystko wygląda...teraz to żałuję że mam taką malutką lodówkę(w porównaniu z Tobą).....no i super wygląda ten regał kominek czad....taki 2-stronny...aczkolwiek my odkąd mieszkamy to paliliśmy w nim ....hm...5 razy chyba (troszkę ze wzg na dzieci-żeby się nie poparzyły...a troszke z lenistwa....ogólnie drugi raz zrobiłanym albo coś innego..albo ogólnie dom bez kominka...ale po czasie zawsze coś wychodzi
    czekam na łazienkę...z niecierpliwością..bo jeszcze mi została na górze do zrobienia..i nie mam weny!
    Iwona...u Ciebie też lada moment tak będzie!
    pozdrawiam Was dziewczyny Budownicze!
    MagdaJ

  19. #1239

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwona123 Zobacz post
    No nie Ty juz na wylocie Fajnie się urządzasz. Podłogi, kuchnia, kominek wszystko ok. A lodówko zamrażarkę też chcę taką - tylko w innym kolorze.
    Gratuluję postępów i obyś jak najszybciej to wino na kanapach sączyła z kieliszka. Pozdrawiam.
    Ja w poniedziałek zaczynam podłogówkę, a w piątek wylewka i powoli pcham to wszystko do przodu ale do mety jeszcze daleko.
    Dziewczyny witajcie!
    Iwona123, nie martw się. W moim przypadku do mety również daleko! Niestety. (A w ogóle to jesteśmy na podobnym etapie.) Ale fajnie jest podglądnąć czasem innych szczęściarzy. MaritkaT_ i madzikcrazy - gratulacje, super Wam idzie i dzięki za zdjęcia. Jak zwykle będe czekać na więcej....Pozdrawiam!

  20. #1240
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Tak sobie przed momentem przeglądałam nasze forum i trzy strony wstecz to niezła surowizna. A teraz tynki, podłogi, wylewki, meble. Nareszcie. Nie krępujcie się dziewczyny wklejajcie zdjęcia

Strona 62 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony