dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 70 z 72
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 1426
  1. #1381
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    mmjózki jestem pod wrażeniem w końcu i Wy się doczekaliście . Kolejna odsłona inaczej urządzonego MM, fajna kuchnia i ogólnie przyjemnie schody też z pomysłem. U mnie jeszcze bez schodów funkcjonujemy, wprawdzie materiał leży w salonie, tylko ekipa jakoś się nie pali żeby je zamontować. Ciągle coś ... im wypada.
    To kto tam jeszcze w "kolejce" stoi żeby się wprowadzić??
    Pozdrawiam I życzę dużo szczęścia w Nowym 2014 roku

  2. #1382

    Domyślnie

    mmjózki... ale super przytulne macie miejsce. Teraz doceniłabym takie rozwiązanie jak u was - zamiast trzech oddzielnych okien na szczytowej ścianie - jedno podwójne tarasowe. Trzy bardzo mi się podobają (wciąż) ale ograniczają ustawność wnętrza. Podobają mi się schody. Wygodne? I kuchnia u was fajnie zaaranżowana. U nas znów... coś za coś... mamy spizażnie bezpośrednio przy kuchni -SUPER, ale przez te wszystkie otwory w ścianach szafek nie ma gdzie ustawiać . Nad kuchnią ciągle myślimy, ciągle nie mamy docelowej zabudowy (eh te prowizorki ). Mogłabym prosić o zdjęcie waszej kuchni z innej perspektywy? Chodzi mi tę ścianę z lodówką. I oczywiście gratulacje i niechaj wam się dobrze mieszka!

    Iwona123 -rób schody bo u nas materiał leżał prawie trzy lata... jakoś to szybko minęło wprawdzie materiał dobrze się wysezonował ale drabina nie była dobra nasze miejsce wreszcie się doczekało, może na dniach wrzucę jakieś fotki schodów

    pozdrawiam,
    iw

  3. #1383
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Wrzuć, wrzuć z dużym zainteresowaniem oglądam rozwiązania innych inwestorów.
    U mnie w końcu dzisiaj zaczęli montować. Na razie jest zamocowana tylko belka. Trudno mi się przyzwyczaić do nich i tak sobie teraz myślę, że mogły zostać jak w projekcie - My odwróciliśmy je. Hm siedzę i myślę nad nimi. Nic już na pewno nie da się zmienić więc zacznę się powoli do nich przyzwyczajać.
    W przyszłym tygodniu będą prawie gotowe, więc wtedy wrzucę zdjęcia.

  4. #1384
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Witam.
    Dziękujemy za miłe słowa i tak ogólnie, na dzień dzisiejszy nic bym nie zmieniał. A jeszcze jedno, wejście z garażu ( awaryjne zrobiłem przez " pokoik", taki mój gabinet. Najlepiej i tak się pracuje w salonie
    Co do schodów to są wygodne i nie ma jakiegokolwiek problemu z poruszaniem. Co do ich używania, to rzadko bywam na górze.Teren chłopców-sypialnię mamy na dole. Mieszka się super, aby tylko nie zasypało śniegiem a na wiosnę dalsze prace. Jutro ciągnę dalej zabudowę kominka.
    Pozdrawiamy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KUCHNIA.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	236241   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCHODY1.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	236242   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCHODY2.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	84,0 KB
ID:	236243  

  5. #1385
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Iwona123
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    296

    Domyślnie

    Wszyscy mają schody?... Mam i ja.



    Kolor palisander.

  6. #1386
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    cudownie macie...wszyscy ....tak inaczej niż ja...ale jakże uroczo...ach ..ja mam prośbę do wszystkich...o ZDJĘCIA ŁAZIENEK...szykuję się do tej górnej..a kompletnie nie mam pomysłu....POMÓŻCIE!NATCHNIJCIE!
    MagdaJ

  7. #1387

    Domyślnie

    fajne te nasze domy pozdrawiam inwestorów
    Robert

  8. #1388
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Nie wygasajmy...Dzielmy się doświadczeniami..jestem pewny ,że tak jak my wielu rozpoczyna budowę MM i potrzebuje wsparcia.....mieszka się świetnie, układ super z sypialnią na parterze ( u nas )...jeszcze mamy wiele do zrobienia ale co tam...chcę postawić sobie tunelik folioewy na pomidorki, ogóreczki..hihi.

  9. #1389

    Domyślnie

    Mmjózki jeśli jeszcze tutaj zaglądasz proszę napisz mi ile u ciebie wynosi odległość od ściany do ściany w miejscu gdzie stoi stół?
    Jakie masz wymiary salonu?

  10. #1390
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Witaj Kinka.
    Zdjęcie jest troche przekłamane. Odległość tyle co szerokość kuchni a na zdjęciu widać domurowaną ściankę ( ta z przełącznikami) ma szerokość około 70 cm. Salon standart, zgodnie z dokumentacją. Zmiany wprowadziłem na górze, robiąc trzy pokoje z malutką pralnią. Pozdrawiamy. Teraz szykuję się na wykończenie tarasu, dechy. Pozdrawiamy

  11. #1391
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Kinka..
    gdzie sie ukrywałw]aś/ukrywałes przy tej ilości postów, pomar 900..

  12. #1392
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Witam. Czy jeszcze ktoś buduje nasze MM Wiec życzymy..ja z żoną i dziećmi wszystkiego co najlepsze, tego co każdy oczekiwał po wprowadzeniu, spełnienia amarzeń.Pozdrawiamy

  13. #1393
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    puk puk................????
    Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy
    Pozdrawiamy

  14. #1394
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    10...9...8....7...6....5.... co u Was?

  15. #1395

    Domyślnie

    Halooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy już nikt nie buduje MM? Zaglądam tu regularnie z nadzieją na nowe posty i foty a tu cisza jak makiem zasiał. Ja po długich opóźnieniach przygotowuje sie do startu w przyszłym sezonie (mam nadzieje że prąd dotrze w końcu) Kochani reanimujmy ten temat bo taka wymiana doświadczeń i wizualizacji osobistych pomysłów jest potrzebna. pozdrawiam.

  16. #1396
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Witaj kosmita. cieszę się,że jeszcze ktoś jest. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to pisz śmiało. Pozdrowienia dla już mieszkających i zaczynających. Dzisiaj montowałem kolejne oświetlenie tarasu a deski na nim wyszły mi super. Pozdrowienia

  17. #1397
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzikcrazy

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    OKOLICE LUBLINA
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    obumieramy.....;(nikt nic nie pisze...nie wstawia zdjęć...a ja wciąż nie mam pomysłu na górną łazienkę...Pomocy!
    MagdaJ

  18. #1398
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Witaj. Coś tam wstawiam z naszej łazienki, jeszcze kilka detali do dokończenia ale co tam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7908.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	272692   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7909.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	272693   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7910.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	272694   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7911.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	272695  

  19. #1399
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czerwcowa
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wielkolas
    Kod pocztowy
    21-143
    Posty
    31

    Domyślnie

    fajnie. Moim skromnym zdaniem między półkami nad wanną chyba spokojniej by wyglądały gładkie płytki. Ale nie bierz tego do serca. Ja to tak strasznie wszystko minimalizuję w formie . Moim faworytem jest 2 zdjęcie. Gratulacje.

  20. #1400
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmjózki

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    66

    Domyślnie

    Przez te fotki musiałem powiesić lusterko, dokończyć kontakty ...aaaaaaaaa hihih..drugie zdjęcie..TRON TO PODSTAWA pozdrawiam

Strona 70 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony