dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130
  1. #121

    Domyślnie

    Witam,
    fajnie że jest nas więcej)
    dawno sie nie odzywałam a prace ruszyły ...no własnie tak naprawde dopiero w lutym - mam nadzieję że do końca m-ca wyjdziemy z ziemi. Po drodze byo tyle zmian w projekcie że ...w sumie jset mniej więcej tak: ściana kolankowa 50cm,, garaż (ze względu na skarpe ) obniżony o pół kondygnacji, w związku z czym pokoj nad garażem wyższy - dodtkowe okna na wysokości podłogi nad garażem, wejście z garażu na pólpietro (pomiędzy parterem a I pietrem), wejście do pokoju nad garażem z połpiettra, powiększenie łazienki na górze, dotakowe okna połaciowe w łazience i pokoju (niewykluczam możliwości dodnia większej ilości okien połaciowych), nieco inna aranżacja dołu _części kuchenno jadalnej i pomieszczeń gospodarczych)UFFFF.....a i najważniejsze zostaja ściany zaokraglone ale korzystając z sugestii havrydrone- okna normalne zamiast małych od ogrodu - od szczytu bez zmian.

    Pytanie - prosba o opinię - czy schody i przedpokój na górze nie sa za ciemne - czy nie ma potrzeby doświetlenia????

    PS> czekam na zdjęcia

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Napisał edi22
    Będę budował ten dom na zachód od Wrocławia, w miejscowości Pisarzowice, kilka kilometrów od granicy Wrocławia.
    Projekt bardzo mi się podoba jednak chciałbym zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości (obojętnie w jakim stanie budowy). ewnością wykorzystam w trakcie budowy.

    Czy ktoś buduje w okoilicy Wrocławia????
    Witaj Edi!

    ja za dni kilka, mam nadziej, też rozpocznę budowę w Pisarzowicach, tych samych, na zachód od Wrocławia

    Kto wie, może będziemy sąsiadami.

    Pozdrawiam
    Bartłomiej "HaBeer" Haber

  3. #123

    Domyślnie

    Witam,

    Nieprawdopodobny splot rozmaitych wydarzeń spowodował, że nie byłem w stanie zgodnie z obietnicami zamieścić zdjęć na forum, nie mówiąc nawet o zaglądaniu tutaj. Ale wreszcie udało się. Poniżej zdjęcia.

    Kuchnia czeka na kuchnię:


    Hol i kuchnia na przestrzał:


    We wnęce przy spiżarni - śmietnik. W salonie - śmietnik. Cóż, prawo budowy.


    Rozległe perspektywy z wiatrołapu:


    Można umyć już ręce w łazience na dole:


    Do garażu wjechały sprzęty kuchenne zamiast samochodu:


    Ostry szpic wynurza się z głębi klatki schodowej:


    Okno dachowe iluminuje ociemniałą klatkę schodową:

  4. #124

    Domyślnie

    Witam
    ...ale pięknie . Też bym już tak chciała.
    No cóż nasza budowa ruszyła w lutym pomimo niezbyt sprzyjajacej aury. Jesteśmy na etapie wykonywania zbrojenia pod stropy.
    pozdrawiamy z warmińsko-mazurskiego

  5. #125

    Domyślnie

    heavydrone
    bardzo ładnie to wszystko wygląda. znając ciebie wszystko bedzie dopracowane do ostatniego szczegółu

  6. #126

    Domyślnie

    Hej HEAVYDRONE
    i jak postępy prac ? Nam udało sie zalać stropy i bierzemy sie za realizacje poddasza
    Mamy pytanko! Jak rozwiązałeś kwestie pokrycia dachu - deskowanie i papa czy membrana, jeżeli tak to, jakiej f-my ?

    Pozdrawiam i powodzonka w kontynuacji prac

  7. #127
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    edi22

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    7

    Domyślnie m17

    Witam, ja zaczynam od początku czerwca budowę pod Wrocławiem a Ty w jakiej okolicy???

    edi
    edi22

  8. #128

    Domyślnie

    No...Szanowni Państwo...
    kto się może pochwalić jakimiś zdjęciami czy dokonaniami.
    Piszcie proszę...

  9. #129

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    faktycznie ostatnio korespondencja i wymian zdań praktycznie zanika ..... u nas cały czas postępy prac Obecnie jesteśmy na etapie pokrywania dachu i wyborze okien. Postaram sie za dzień lub dwa wkleić kilka fotek.
    Pozdrawiam wszystkich budowniczych

  10. #130
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maty

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,właśnie zaczynamy budowę m17 za miesiąc.jestem bardzo ciekawa czy ktoś z forumowiczów zakończył budowę i jak się mieszka w tym domku..a w ogóle fajnie jakby temat wrócił, bo miło chyba dzielić się z kimś wrażeniemi z budowy z kimś kto też buduje.póki co przeczytałam stare posty

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony