dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 144

Temat: Tynki 2007

  1. #21

    Domyślnie

    Dzieki.
    A czy przy sciankach dzialowych tez trzeba zaplacic za pelna sciane?
    Pozdrawiam Sigi

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    12 zl za metr kw, nie odlicza otworow okiennych ani drzwiowych, odlicza natomiast otwory pod bramy. Jest to cena z okolic olesnicy. Ekipa ta stawiala mi dom i na tynki umawialam sie juz dawno, teraz maja troche wyzsze ceny.

  3. #23

    Domyślnie

    I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa- czy po położeniu tynków gipsowych z agregatu ściana przygotowana jest do malowania? Czy trzeba ją jeszcze pociągnąć gładzią? Mamy wycenę 12 zł za m2 ale skoro jeszcze później muszę dopłacać za przygotowanie do malowania....
    na pewno się uda!!!

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wiochman
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Broniszów, Zielona Gora, Poland, Poland
    Posty
    513
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    U mnie w okolicy 20zł/m2 maszynowy z materiałem z wyższej półki i18/19 z tańszego tynku.
    Pecunia non olet
    Dziennik Budowy
    Komentarze

  5. #25

    Domyślnie TYNKI GIPSOWE

    Cytat Napisał arluka
    I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa- czy po położeniu tynków gipsowych z agregatu ściana przygotowana jest do malowania? Czy trzeba ją jeszcze pociągnąć gładzią? Mamy wycenę 12 zł za m2 ale skoro jeszcze później muszę dopłacać za przygotowanie do malowania....
    KAZDY WYKONAWCA BEDZIE CHWALIL SWOJA ROBOTE! JESZCZE NIE WIDZIALEM TYNKOW GIPS. ZROBIONYCH TAK ZEBY MOZNA BYLO TYLKO MALOWAC JEST TO NIEMOZLIWE! CHYBA ZE EKIPA WROCI I POROBI POPRAWKI JAK WSZYSTKO WYSCHNIE :roll: [/b][/i]

  6. #26

    Domyślnie

    No to jeszcze mnie oświećcie na czym będzie polegało przygotowanie takiej ściany pod malowanie- np. przetarcie siatką nierówności (tak jak przy gładziach) ? W każdym razie na gips można kłaść farbę?
    na pewno się uda!!!

  7. #27

    Domyślnie

    14 zł robocizna, tradycyjne, filcowane z ostatnią warstwą z piasku kwarcowego

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    A jak wygląda sytuacja w okolicach Trójmiasta? Planuję tynkowanie na wiosnę, ale chciałbym położyć cem.-wap. (filcowane na piasku kwarcowym - do malowania). Czy ktoś zna taką ekipę, no i za ile?
    Pozdrawiam.

  9. #29

    Domyślnie

    swientokrzyskie tynki gipsowe,cementowo wapienne,posiadamy dwa nowe agregaty tynkarskie,doswidczenie 5 lat głównie w tynkach gipsowych tel.0-508-361-260
    sil 1976

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    my za cem-wapienne zaplacimy 17 zl/metr plus material z tym,ze na styropian....wiec dodatkowa trudnosc w polozeniu material podobno zamknie sie w ok.800 zl. calkowity koszt wyszedl mi ok.21 zl/m2
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    my za cem-wapienne zaplacimy 17 zl/metr plus material z tym,ze na styropian....wiec dodatkowa trudnosc w polozeniu material podobno zamknie sie w ok.800 zl. calkowity koszt wyszedl mi ok.21 zl/m2
    Czy tynki będziecie mieli "pod malowanie" (gładkie)?
    Pozdrawiam.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wosto
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    my za cem-wapienne zaplacimy 17 zl/metr plus material z tym,ze na styropian....wiec dodatkowa trudnosc w polozeniu material podobno zamknie sie w ok.800 zl. calkowity koszt wyszedl mi ok.21 zl/m2
    Czy tynki będziecie mieli "pod malowanie" (gładkie)?
    Pozdrawiam.
    dzisiaj "dogadywalam" sprawe - tynki niestety do dodatkowej obrobki..ale uzgodnilam cene wykonania na 3000 zl calosc mysle,ze niezle utargowalam,poniewaz u nas tych metrow "troche" naliczylam
    za to..po powrocie naszego tynkaza z zagranicznych wojazy cekolowanie i malowanie tez "dostaniemy w promocji"
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    3000 zł ???? To ile macie metrów do tynkowania?
    Ja mam ekipę za 19 zł/m (z materiałem), ale liczę się z kwotą p.10 000 zł (mam piwnicę). I niestety też do cekolowania ...
    Pozdrawiam.

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wosto
    3000 zł ???? To ile macie metrów do tynkowania?
    Ja mam ekipę za 19 zł/m (z materiałem), ale liczę się z kwotą p.10 000 zł (mam piwnicę). I niestety też do cekolowania ...
    Pozdrawiam.
    wiesz...ja liczylam jakies 270 m2 + sufit - ok.80 m2 nie dodawalam kawalkow scian nad oknami i drzwiami...
    facet,ktory bedzie tynkowal wlasnie skonczyl montowac plyty g-k a potem prawdopodobnie bedzie nam malowal,wiec mialam dobry grunt do negocjacji a poza tym..wcale sie nie chwale podobno bylam swietna to zdanie mojego Wojtka i nie musial sie podlizywac
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  15. #35

    Domyślnie

    A tak pi razy drzwi, to ile metrów kw. ścian do otynkowania moze być w takim 130m domku?
    Elżbieta

  16. #36

    Domyślnie

    Ustroń k/Cieszyna woj. ślaskie: Na poczatku bylo 10Pln./m2, po otynkowaniu 200m2 z uwagi na krzywe sciany zgodzilem sie na zmiane umowy i dodalem 1Pln./m2. Reasumujac 11Pln./m2 tynku maszynowego cementowo-wapiennego.

  17. #37

    Domyślnie

    Częstochowa woj. śląskie - tynki cem-wap wykonane agregatem w ubiegłym roku - koszt 10zł/m2 (robocizna), filcowane, pod malowanie. Wykonane super.

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Podliczyłem u siebie metraż. I tak (mniej więcej):
    - piwnica - 220 m2,
    - parter - 300 m2,
    - poddasze - 170 m2
    Dom podpiwniczony ok. 146 m2 (+ piwnica). Przy naszej stawce 19 zł/m2 z materiałem wyjdzie p. 13 tys. zł i to jeszcze do cekolowania
    Nie powiem, żebym był zachwycony z tego powodu. Jeśli ktoś zna tańszą ekipę w okolicach Trójmiasta proszę o kontakt. Szczególnie martwi mnie konieczność późniejszego cekolowania (dodatkowe koszty )
    Pozdrawiam.

  19. #39

    Domyślnie

    tynki gipsowe
    robione ręcznie
    22-25 zł.
    cena z materiałem

  20. #40

    Domyślnie

    tynki cem -wap. 12/m2 robocizna,
    o gipsowe jescze nie pytałam
    i... nie mam pojęcia ile można zużyć materiału na ponad 400m tynku? - proszę zorientwanych w temacie o pomoc

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony