dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Mam stałe łącze, w pracy i w domu, sama płacę za jedno i drugie - mam swoją firmę. Czytanie forum, jest dla mnie nie tylko relaksem, ale również kopalnią wiedzy - nie tylko budowlanej

    PS
    W domu rzadko korzystam z netu, bo rzadko w nim bywam , zazwyczaj tylko śpię, ale już niedługo się to zmieni (chodzi o tylko o spanie - przeprowadzam się za 1,5 m-ca

  2. #22

    Domyślnie

    a ja po prostu jestem uzależniona i całe nocki spedzam w necie- jak rodzinka pójdzie spać. Nie dlatego ze lubię-cierpie na bezsenność od lat-z tym ze teraz to przynajmniej efektywnie. Tv m ężowi przeszkadza, za nocne sprzątanie wygnałby mnie z domu więc klikammmmmmmmmm chodze spać miedzy 2.00 a 4.00. Wstaję o 7.00. Proszę wpisać to do mojej teczki
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a ja sie nikomu nie bede tłumaczyc
    to moja sprawa co robie w pracy, kiedy i w jakich godzinach i moj problem jak sie z tym wyrabiam

    ps. nie pracuje w budżetówce wiec możecie spać spokojnie - nie z waszych podatków sie "obijam"

  4. #24

    Domyślnie

    Ja też nie powiem
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Ja też nie powiem
    przybij piatkę

  6. #26

    Domyślnie

    Przybijam
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  7. #27

    Domyślnie

    Watek sprzed 6-ciu lat
    Ale fajnie- juz zapomnialem, ze bylo cos takiego jak SDI Mialem cos takiego w pracy, ach ta zawrotna predkosc...

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ano mój pracodawca chętnie czyta mój dziennik
    Ja myślę, że takie pytanie może mi zadać właśnie on - ten co mi płaci.
    Więc nie widzę powodu dla którego mam mieć wyrzuty sumienia, że kogoś okradam ( bo nie okradam), że nie pracuję odpowiednio ciężko ( bo nie do osób postronnych należy ocena mojej pracy) i generalnie uważam, że oceniać życie innych ludzi to po prostu brak kultury.
    I zaraz jawi mi się obraz babek z kościoła po mszy o 19.00 - wracają i obrabiają wszystkim wokół d,upę
    Ja się martwię o swoje odbicie w lustrze sama - nie potrzebuję "głosu sumienia" i do tego tak zabawnego.
    Jak "głos sumienia" zacznie mi płacić , to będzie mógł mnie oceniać.


    A wątek fajny - na każdym forum co jakiś czas pojawia się taki temat To się nazywa catarsis lub samobiczowanie.
    Ja nie uczestniczę w tych obrzędach
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    I zaraz jawi mi się obraz babek z kościoła po mszy o 19.00 - wracają i obrabiają wszystkim wokół d,upę
    hehe to jak mieszkałam w Krakowie u mojej babci to takie babki przesiadywały cały dzień na ławce przed blokiem (ot takie rasowe krakowskie blokerski ) i komentowały każdego kto wchodził do klatki - bez pardonu - idziesz i słyszysz jak cię komentują - jedna do drugiej nawija: "popatrz jak ta anka spod 13 dzisiaj wygląda - jak ona może do szkoły tak chodzić! - ehh te czasy" albo "popatrz jaką pani Kryśka ma wielką siatkę zakupów - skąd ona bierze pieniądze na te zakupy, i czemu jej mąż nie pomaga - oj oj to są podejrzani ludzie". Jak kupowaliśmy mi nowe biurko to dostawę zamówiliśmy na 6 rano bo jeszcze wtedy spały i nie mogłyby obgadywać . Strach było przechodzić żeby się czegoś nowego o sobie dowiedzieć, a jaka konsternacja była jak zaprosiłam znajomego do nauki przed maturą - toż to był skandal na skalę ogólno-osiedlową że mając faceta (nie mówiąc że taki chudy i jeszcze długie włosy - dziwnie mu z oczu patrzy - pewnie narkoman albo Bóg wie co jeszcze, dziewczyna sobie życie zmarnuje pewnie, eee to pewnie pani taka młodzieńcza zabawa ale że też babcia na takie rzeczy pozwala - źle tą dziewuche wychowuje) a innego do domu sprowadzam
    Tych kobiet do końca życia nie zapomnę :]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony