dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 18
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 348
  1. #41

    Domyślnie

    Domil2

  2. #42

    Domyślnie

    O rany koguta!!!!! Przepraszam was, że mi sie tyle jednakowych zdjęc wkleiło
    ale ja dopiero "raczkuję" Dorota. Kurcze az sie boję dalej coś wklejać.
    Domil2

  3. #43

    Domyślnie

    To najbardziej aktualne zdjęcie.
    Domil2

  4. #44

    Domyślnie

    Taką mam dachówkę. Okna w przyszłym tygodniu. Zamówiłam już kominek i zabudowe kuchni.
    Domil2

  5. #45

    Domyślnie

    Domil2

  6. #46

    Domyślnie

    teraz jest dobrze. Ale zasmiecam forum.
    Domil2

  7. #47

    Domyślnie

    No super, długo czekałem ,żeby móc zobaczyć budowany taki sam domek. Spróbuj te poprzednie zdjęcia powiększyć do rozmiarów zdjęcia ostatniego ,które wkleiłaś. A adres jest inny bo ja Ci podawałem do moich zdjęć, najważniejsze to ,że się udało. Jeżeli coś Ci się nie uda wkleić wystarczy usunąć post poprzez naciśnięcia krzyżyka. Czekamy na kolejne, u nas jutro podłączamy wodę i szambo.Dzisiaj rozmawialismy o elewacji (strypian 15 cm + tynk silikatowy). Pomysł na nazwę domu jest super - trzeba rzucać jakieś propozycje
    Pozdrawiam paweł

  8. #48

    Domyślnie

    Witam. Powoli zaczynam "kumać" o co chodzi.
    Przygotowanie fundamentów. Jak wczesniej mówiłam u mnie sa inne ze wzgledu na szkody górnicze
    Wylane ławy

    ocieplone fundamenty

    stan zerowy

    już się mury pną do góry

    strop zrobiony
    Domil2

  9. #49

    Domyślnie

    Więźba dachowa

    Pietro od strony wejścia

    Polożona dachówka z jednej strony

    Piętro od strony tarasu

    Tu będzie proponowany przez Pawła stryszek

    Domek od strony tarasu

    Dacówka z drugiej strony (mam juz fajne kominy)

    Narazie wystarczy na dzisiaj. Pa. Dorota.
    Domil2

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie Wow!!!

    Brawo Dorota!!
    Zdjęcia są suuuuper!! No piękne!!
    Kurde kiedy my będziemy mieć taki stan
    No nic powolutku, byle do przodu

    A co do nazwy domku to faktycznie dobry pomysł..teraz nic mi do głowy nie przychodzi, ale pomyśle nad tym i owszem

    Buziaki

  11. #51

    Domyślnie

    Cześć
    Dzięki Aga za miłe słowa. Mam nadzieję, że moje zdjęcia pomogą ci trocę wyobrazić sobie jak w realu wygląda domek ,a nie tylko tak jak na projekcie. Mój domek jest niższy, niż na projekcie (nie ma trzech schodków tylko będzie miał jeden) ale bryła i wnetrza są takie same. Mam masę zdjęć z poszczególnych etapów budowy, gdybyś coś chciała podpatrzec to daj znać. Jutro kończą dachówkę (najdłużej grzebali się przy okienku na klatce schodowej). Wyślę zdjęcia całego dachu, ale jeszcze bez podbitki.
    Pozdrawiam Młochów. Pa.
    Aga kielnie w dłoń!!!!!!!
    Domil2

  12. #52

    Domyślnie

    Cześć Paweł
    Jak tam twoja kanalizacja? mam nadzieje, ze z tymi fachowcami nie będziesz miał problemów. Ja nie cierpię takich sytuacji , kiedy fachowiec dzwoni i mówi, że przyjedzie dopiero za parę dni, brrrrrrrrrrrrrr. Ale teraz z ekipami ciężko , człowiek coś powie i odrazu sie obrazają
    Pozdrawiam iczekam na twoje zdjęcia. Pa.
    Domil2

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Dzieki Dorotko, jeszcze chwila i faktycznie kielnia bedzie w ręku
    Bloczki zwiezione, barak pojawi sie jutro, garaż i pustaki we wtorek...
    W niedziele dogadamy wejście ekipy i działamy pełną parą
    Ubolewam strasznie nad naszymi lokalizacjami....miło by było sie spotkać i obgadać coś nie coś...
    Na szczęście pozostają fotki,miło na nie popatrzeć, człowiek jakoś tak pewniej sie czuje
    Dobrze że popstrykaliśce ich troszke


    Aga

  14. #54

    Domyślnie

    Wtaj Aga.
    Rzeczywiście mieszkamy daleko od siebie, ale odległość nie jest ważna . Jak coś będziesz potrzebowała to zawsze mozesz liczyc na to że postaram się Ci pomóc. Nie "czaj się"tylko pytaj. Nawet 20 razy dziennie Ani sie obejrzysz jak twój domek bedzie miał okna.
    Na dobranoc moje okienko

    Pa pa.
    Domil2

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Dzięki Dorotko
    Okienko jest śliczniusie
    Hmm coś Paweł sie nie odzywa, ciekawe czym jest taki zajęty...czyżby budową? hihihi

    Kurcze nie przychodzi mi do głowy nazwa...na chwile obecną to moge tego Apsa nazwać "Nerwowy" hehehehe
    O niczym innym nie mysle, tylko o baraku, który się dziś pojawi, potem o pustakach, potem o pieniądzach, o tym że już prawie wrzesień a my ciągle w proszku......ojej a "mężuś?"


    Aga

  16. #56

    Domyślnie

    Cześć Aga.
    Paweł miał mieć robione szambo i kanalizacje, to pewno ma co robić.Ale jak się uwinie, to się przewrócimy z wrażenia jak nam wklei zdjęcia
    Nie martw się bloczki przyjadą na czas i jak ruszą to nie uwierzysz jak to szybko idzie. To jest etap kiedy codziennie coś się zmienia i dom rośnie w oczach . Zaraz lecę do pracy, ale wieczorem będę w domu, to zajrzę tutaj. Ja na poczatku mówiłam na swój domek ".. moja żona Zofia.." (pamietsz ten tekst z filmu chyba "Miś"). Przewracaliśmy sie z rodziną ze smiechu. Teraz jest już dużo ładniejszy ,więc muszę go przechrzcić. Pozdrawiam Was. Dorota.
    Domil2

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    ...Moja żona Zofia... a to dobre, popłakałam sie ze smiechu

    Miłego dnia

  18. #58

    Domyślnie

    Witam.
    Kolejna porcja zdjęć.

    kawałek salonu z kuchnią

    Wykusz

    Domek od drugiej strony

    Pozdrawiam. Dorota
    Domil2

  19. #59

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    zdjęcia super ,widzę że technika budowania jest trochę inna niz u nas (tak jak wspominałaś ), widać też po zdjęciach ,że buduje profesjonalna firma (m.in deskowanie fundamentów, zamiast stempli drewnianych -stemple konstrukcyjne, wzrocowe "muratorskie"ocieplenie fundamentów itd.) Nic dziwnego ,że są takie a nie inne efekty.
    U mnie rzeczywiście to był dzień , jak nie było nikgo tak nie było a dzisiaj wreszcie przyszli dekarze połozyć dachówke , dodatkowo facet przyłączył wodę i już mam wreszcie swoją a nie od sąsiada skądinąd bardzo życzliwego, a także faceci od kanalizacji , którzy finiszują z budową kanalizacji. Oj, wreszcie się coś działo.
    Powodzenia dla rozpoczynających zmagania z ekipami. Macie dobry czas na rozpoczęcie , gdyż materiały tanieją ( cement u nas mozna kupić za 450 zł /t wcześnie 525 zł ; stryopian 165zł /m3 wcześniej 200 zł , nie mówiąc juz o cegłach i betonie komórkowym) Warto czasami poczekać.
    Zastanawiamy się nad wykończeniem balkonu , nie chcemy tych pięknie kutych balustrad np. w winogronka ( ale to nasze zdanie) . Może macie jakieś propozycje , myślimy o drewnie w kolorze okien.Zrobiłem trochę zdjęć , zaraz je umieszczę.
    Pozdrawiam wszystkich

  20. #60

    Domyślnie

    Zdjęcia z dzisiejszego ranka 07.00.




Strona 3 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony