dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jak najlepiej kupić kocioł viessmana?

    Mam pytanko. Czy lepiej kupowac przez montazyste kociol kondensacyjny viessmana czy lepiej isc do sklepu viessmana i kupic razem z montazem?Czy od cen na stronie netowej Viessmana sa u nich po zakupie i montazu upusty?Jak to wyglada?

  2. #2

    Domyślnie Re: Jak najlepiej kupić kocioł viessmana?

    A dlaczego akurat viessmana?

  3. #3

    Domyślnie

    A dlaczego akurat viessmana?
    Bo są dobre. Jako użytkowniczka sobie chwalę.

    Ja kupiłam przez dystrybutora, ale to nie robi różnicy. Musisz tylko wiedzieć, czy sklep, w którym kupisz gwarantuje montaż w cenie lub ile biorą. Są sklepy, które nie montują tylko sprzedają, więc i tak musisz wtedy ściągnąć montażystę od dystrybutora wiesmana. Inaczej możesz stracić gwarancję. Kotły montują i regulują licencjonowani montażyści od wiesmana.

    My teraz mieliśmy regulację i sprawdzenie od tak po to aby, za 50 zł. wydłużyć gwarancję na kocioł na następny rok.

    Więc lepiej jednak u dystrybutora, masz wszystko na miejscy zrobione.

    pzdr

  4. #4

    Domyślnie Re: Jak najlepiej kupić kocioł viessmana?

    Cytat Napisał Lookita
    Mam pytanko. Czy lepiej kupowac przez montazyste kociol kondensacyjny viessmana czy lepiej isc do sklepu viessmana i kupic razem z montazem?Czy od cen na stronie netowej Viessmana sa u nich po zakupie i montazu upusty?Jak to wyglada?
    taaa... takie tendencyjne pytenie, nie?

    dlaczego akurat kociol viessmana, a nie poporstu dobry kosiol?

    wlasciwie tak tylko pytam... sam mam vitodensa200 i nie wiem czy jest lepszy od innych, ale napewno spelnil kladzione w nim oczekiwania. uzywam go juz chyba 2 albo 3 lata.

    pamietam ze jak wybieralem to kierowalem sie rowniez danymi o awaryjnosci. poporstu nie chcialem sie pierniczyc z ciagle psujacym sie kotlem.
    ten ktory mam jest powieszony w szafie, nie widac go, nie slychac, nie psuje sie i pali tyle ile poczatkowo zakladalem.

    jak nie szukasz czegos wiecej to taki kociol jak moj powinien Ci pasowac.
    dom mam 160m2 (630m3 kubatury) i podlogowke i grzejniki na pietrze.

    instalatora przeswietlilem na 10 strone ale sie firma sprawdzila... dobry instalator jest najwazniejszy

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    wydaje mi się iż taniej wyjdzie przez "montażystę", gdyż ceny kotłów mają porównywalne, ale cena montażu może być znaczca. Montażysta przy całej instalacji liczy montaż kotła kompleksowo, często w ryczałcie, np. podwójny punkt, a w sklepie często koszt motntażu to o.k. 800zł.

    i tak naprawdę jak coś nie tak to nie wiadomo czyja wina, a tak montażysta odpowiada za całość.........
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  6. #6
    JACKIE P
    Guest
    JACKIE P

    Domyślnie

    viesiek - czemu nie? Mam od 2 lat vitopend 100 turbo - bez uwag, ostatnio załozyłem mamie vitopend 100 2-funkcyjny bez turbo - równiez b/u. Cóż dodać, cóż ująć - nothing

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony