dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 18
Pokaż wyniki od 341 do 354 z 354
  1. #341
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode
    Cytat Napisał kuleczka
    Cytat Napisał dode
    Bawi mnie i to bardzo to, że ns czepił się akurat tej, która zaproponowała skończyć temat.

    Bawi, bo jakos zaskoczona nie jestem
    I tu jest dowód, że nie zawsze warto sie pochylać....
    no co Ty......tu zaszło tylko małe nieporozumienie
    że jak, nefer przez pomyłkę chciała skończyć taki piękny watek?
    nie......że NS przez przypadek czepił się Nefer
    równie dobrze mogło paść na mnie, bądź Ciebie
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  2. #342

    Domyślnie

    Co tam wątek, ważne że Nefer wróciła!

  3. #343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    NS zadałeś pytanie czy zakładanie watkach o chorobach są potrzebne i odpowiedz dostałeś nie jedna.
    Jeśli twierdzisz, ze nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie, to zniechęcasz nas wszystkich, zwłaszcza tych co już odpowiedzieli do tego aby w przyszłości w ogóle reagować na Twoje posty i wypowiadać się w Twoich watkach.
    Do każdego z nas masz jakieś ale. Do każdego wychodzisz z pozycji broniącego się, choć nie jesteś atakowany. Czytając co ludzie do Ciebie piszą, Ty nie czytasz, tylko interpretujesz po swojemu to co tam jest napisane, a zawsze zakładasz, ze jesteś przez rozmówcę atakowany...
    Skąd u Ciebie tyle strachu? Czemu wybierasz taka drogę? Przecież tak wcale nie jest łatwo żyć, jeśli widzi się wszędzie zgorzenie. Nikt Cię tutaj nie atakuje. Ludzie tylko radzą Ci abyś trochę z dystansem popatrzał na życie i ludzi koło siebie. Joan nawet zadała sobie tyle trudu aby w necie odnaleźć cos co mogło by być pomocne, nie tylko Tobie ale nam wszystkim, a Ty posądzasz ja o plagiat.. Czy Tobie jest potem z tym dobrze?
    Czy nie uważasz, czy nie masz chociaż cienia wątpliwości, ze może czasami przesadzasz? Czy Ty nas choc troche lubisz? Czy tylko uwazasz ze jestemy po drugiej stronie barikady?
    p.s. nie musisz odpowiadac.

  4. #344
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    Co tam wątek, ważne że Nefer wróciła!
    Zawsze tu byłam tylko uśpiona
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    NS zadałeś pytanie czy zakładanie watkach o chorobach są potrzebne i odpowiedz dostałeś nie jedna.
    Jeśli twierdzisz, ze nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie, to zniechęcasz nas wszystkich, zwłaszcza tych co już odpowiedzieli do tego aby w przyszłości w ogóle reagować na Twoje posty i wypowiadać się w Twoich watkach.
    Do każdego z nas masz jakieś ale. Do każdego wychodzisz z pozycji broniącego się, choć nie jesteś atakowany. Czytając co ludzie do Ciebie piszą, Ty nie czytasz, tylko interpretujesz po swojemu to co tam jest napisane, a zawsze zakładasz, ze jesteś przez rozmówcę atakowany...
    Skąd u Ciebie tyle strachu? Czemu wybierasz taka drogę? Przecież tak wcale nie jest łatwo żyć, jeśli widzi się wszędzie zgorzenie. Nikt Cię tutaj nie atakuje. Ludzie tylko radzą Ci abyś trochę z dystansem popatrzał na życie i ludzi koło siebie. Joan nawet zadała sobie tyle trudu aby w necie odnaleźć cos co mogło by być pomocne, nie tylko Tobie ale nam wszystkim, a Ty posądzasz ja o plagiat.. Czy Tobie jest potem z tym dobrze?
    Czy nie uważasz, czy nie masz chociaż cienia wątpliwości, ze może czasami przesadzasz? Czy Ty nas choc troche lubisz? Czy tylko uwazasz ze jestemy po drugiej stronie barikady?
    p.s. nie musisz odpowiadac.
    Pewnie,że nie musi - miał okazję już nie dopwiadać i nie wustawiac sie na więcej naigrywań - ale wybrał inną drogę Każdemu według potrzeb

    P.S. bardzo mądrze napisałaś Zljka - dokładnie tak jest...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #346

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał bratki
    Co tam wątek, ważne że Nefer wróciła!
    Zawsze tu byłam tylko uśpiona
    Twoje uśpienie jest aspołeczne!

  7. #347
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    wczoraj mój osobisty małżonek przyłapał mnie jak śmieję się na głos do monitora, i - podejrzewając pewnie, ze omija go coś wyjątkowo zabawnego poprosił o wyjasnienie tej okoliczności....no tu to sie zaczęłam zanosic smiechem - do spazmu prawie - bo nijak nie mogłam mu wyjasnić o czym to wszystko - 6 stron.... im bardziej go chciałam uświadomić - tym większego z siebie głupka robiłam....wyszedł z pokoju dziwnie na mnie patrząc... wszak choroby psychiczne w pewnym sensie ułatwiają rozstrzygnięcie procesu rozwodowego... apeluję zatem o ostateczne zakończenie wątku, dla dobra nas wszystkich...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  8. #348
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    joan, kto by tam plagiatorki słuchał

    jak tak się wgłębię w temat, to ja też plagiat popełniam , bo nieraz wklejam jakeś fotki z netu, albo insze dyrdymały, bez podania żródła
    dobrze, że chociaż poem mam podpisany
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  9. #349
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...
    Acha niewazne ,że popełniła plagiat tylko ważne ,że napisała to P. zosia.Zostawie to bez komentarza.
    ...
    Skoro o przypadłosciach różnorakich tutaj mowa, to i ja zapytam Cię NS-ie czy nie zauważyłeś, że joan całą swoją wypowiedż w cudzysłów ujęła, a ten - jak wiadomo - informuje, że czyimiś sformułowaniami posłużyła się? Teza o joan - plagiatorce raczej nietrafiona


  10. #350
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny

    rozumie
    przepraszam ze off topic - ale od czasu do czasu gryzie mnie
    pytanie, z pozoru blahe - dlaczego autor, kiedy odwoluje sie do rozumu - to zaczyna pisac o sobie w 3ciej osobie
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  11. #351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zosiu a czy Ty nie jestes troche przekorna tak prostolinijnie pytajac?

    Zeljko brawo

  12. #352

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    dlaczego autor, kiedy odwoluje sie do rozumu - to zaczyna pisac o sobie w 3ciej osobie
    Duzo ryzykujesz .

  13. #353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna

    przepraszam ze off topic - ale od czasu do czasu gryzie mnie
    pytanie, z pozoru blahe - dlaczego autor, kiedy odwoluje sie do rozumu - to zaczyna pisac o sobie w 3ciej osobie

    To taka moda - przyszła od polityków
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #354
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    Cytat Napisał niktspecjalny

    rozumie
    przepraszam ze off topic - ale od czasu do czasu gryzie mnie
    pytanie, z pozoru blahe - dlaczego autor, kiedy odwoluje sie do rozumu - to zaczyna pisac o sobie w 3ciej osobie
    Ja bym powiedziała, że to raczej forma wołacza

    Rozumie! ty nad poziomy

    Wylatuj, a okiem słońca

    Ludzkości całe ogromy

    Przeniknij z końca do końca.
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

Strona 18 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony