dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 503 z 1620
Pokaż wyniki od 10.041 do 10.060 z 32399
  1. #10041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dzieńdobry
    DPS-ia lepiej Ci ja też babę chcę obejrzeć

  2. #10042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cześć, dziewczynki...
    No kurna, nie lepiej mi, tylko temperatury dostałam.
    I jakies zawroty głowy mam.
    A żeby to cholera wzięła.

    Wciornastku - no właśnie, i tak z dzieckiem trzymaj!

    Babę fioletową pokażę, a jakże, tylko jak będę miała siłę z łóżka zleźć...
    Wyprasować ją jeszcze trzeba.

    Muszę poprosić o gar kaszy jaglanej, mówią, że zmienia pH organizmu na takie, w którym wirusy nie przeżyją.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #10043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    tu też napiszę masz się słuchac Sołtysa

  4. #10044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Depeś nie dawaj sie. Podobno chory czlowiek musi duzo pic. Cokolwiek ma to oznaczac.

  5. #10045
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Zdrowiej Depesiu i to szybko, wiesz Żelka z tym picem różnych rózności to może miec racje. Bo wiesz trza sie rozgrzać

    Abstrachując o sławnej grypy to fakt, że jeszcze rzadnego roku tak choróbska nie panowały. Ja juz trzy razy załapywałam jakieś paskudztwa, na szczeście słabe.

    A wiesz Depesiu u nas jest kilka wirusów Ah1N1, AH1N, B, A no i oczywiście C2H5OH, kóry wywołuje bardzo cięzką chorobe filipińską

  6. #10046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Depesia, w moc kaszy jaglanej wierzy nasza forumowa Ew-ka. Więc musi coś w tym być. A Ty spod pierzyny nie wyłaź, bo z kaszą czy bez choróbsko wyleżeć trza.
    Trzymaj się kochaniutka, zdróweczka życzę.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  7. #10047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Depeś przyszly moje fanty do decoupage. Az strach sie bac.
    Czy juz Ci lepiej?

  8. #10048

    Domyślnie

    Depsia, moja miotla z piskiem zahamowala na Twoim watku I dobrze bo widze, ze z jakims bakcylem sie borykasz Mam nadzieje, ze mozesz go Kochana wylezec, wypocic i wygrzac ... Niech Soltys pali w kominku! I koniecznie niech zalaczy nawilzacz! Musisz miec cieplo i przyjemnie I bardzo, ale to bardzo Cie prosze nie pchaj sie do zadnej roboty!!! Z tymi wirusami zartow nie ma A jutro na sniadanie zalecam goracy bulion, duzo witaminek, cynk i olejek pichtowy ...
    Mocno zaciskam kciuki, abys nam szybko ozdrowiala ...
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  9. #10049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wciornastek

    A wiesz Depesiu u nas jest kilka wirusów Ah1N1, AH1N, B, A no i oczywiście C2H5OH, kóry wywołuje bardzo cięzką chorobe filipińską
    ale ten ostatni zwalcze te pierwsze cztery

  10. #10050
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles
    Cytat Napisał Wciornastek

    A wiesz Depesiu u nas jest kilka wirusów Ah1N1, AH1N, B, A no i oczywiście C2H5OH, kóry wywołuje bardzo cięzką chorobe filipińską
    ale ten ostatni zwalcze te pierwsze cztery
    ... jakie cztery ... zwalcza WSZYSTKIE wirusy

    szybkiego powrotu do zdrówka i formy
    unde venis et quo tendis

  11. #10051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dzień dobry
    DPS-ia u lekarza byłaś

  12. #10052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Witanko!
    Zastanawiam się, czy rzeczywiście wirusów więcej albo bardziej zjadliwe, czy ludzie takie bardziej przewrażliwione się zrobiły. Ja sama zostawiłam Magdę w domu, a ona tylko pokasłuje od czasu do czasu, nudzi się i piratów z Karaibów ogląda. Jutro idzie do szkoły, bo do teatru jadą.
    Małgo pierwszy raz w życiu antybiotyk dostała miesiąc temu i ja jej go podawałam! Bo do tej pory to raczej brałam na przetrzymanie i antybiotyki okazywały się zbędne.
    Pewnie też bym nie miała w tym roku odwagi łazić z zapaleniem płuc, jak kilka lat temu. Co te media robią z człowieka... Niby się nie przejmuje, niby wie, że pismaki z tego żyją, że panikę sieją, ale coś tam z tyłu głowy zostaje...
    No ale szczepić się na razie nie mam zamiaru...

    Depsia, grzej się tak i owak i zdrowiej! Pamiętaj, że okłady z mruczących kotów baaardzo dobrze robią człowiekowi! Koniecznie mruczących, ponoć mają jakąś leczniczą częstotliwość!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #10053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No właśnie, staram się z tymi okładami...

    U doktora byłam, a on mi gada, że ja krztusiec mam.
    No fakt, ciągle duszę się suchym kaszlem.
    No też coś, żeby nie jakieś przeziębienie normalne, tylko jakis... krztusiec, za przeproszeniem.
    Oczywiście antybiotyk mam brać...
    Chyba wezmę, bo czwarty dzień mnie temperatura męczy, mam dość.

    Wusia - robiłaś drugi raz chlebek? Jak wyszedł?

    ...u nas jest kilka wirusów Ah1N1, AH1N, B, A no i oczywiście C2H5OH, kóry wywołuje bardzo cięzką chorobe filipińską


    Dziękuję Wam za wszystkie dobre rady, zawszeć to trochę człowiekowi lepiej, jak wie, że ktoś o nim pomyśli czasem.
    Piję bardzo dużo, bo chyba od tej temperatury ciągle mi sucho w gardle i chce się pić.
    I śpię...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #10054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia nie piekłam bo czasu nie miałam faktycznie dokarmiłam zakwasa i może dzisiaj powalczę a jak masz tak sucho w garełku to dobrze robi normalnie np Capivit A+E tylko tą kapsułkę rozgryźć trzeba żeby ten środek z witaminkami posmarował gardełko bo masz podrażnione od kaszlu a te witaminki nawilżają i regenerują śluzówkę w gardle

  15. #10055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu
    DPS-ia..... a jak masz tak sucho w garełku to dobrze robi normalnie np Capivit A+E .....
    to samo czyni rum z kroplą coli

  16. #10056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Piję bardzo dużo ....
    I śpię...

    ale to normalne jak się dużo pije to się potem dużo śpi

  17. #10057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zdrowka zycze Depeś!
    p.s. prosze serwetki dla mnie zbierac, jak juz sie pozbierasz
    Wlasnie robie cos na aukcje dla Frania.

  18. #10058
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    No właśnie, staram się z tymi okładami...

    U doktora byłam,

    kłamie, kłamie

  19. #10059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    Cytat Napisał DPS
    No właśnie, staram się z tymi okładami...

    U doktora byłam,

    kłamie, kłamie
    Sam kłamiesz, dochtór!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #10060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Depsia, jakże to tak z jakimiś krztuścowymi obelgami tu wyskakujesz Słuchaj mądrych: leż, wygrzewaj się, popijaj co tam lubisz (i co Tobie akurat pomaga)!!!
    Zdróweczka życzę!!!

    P.S. Właśnie dojrzałam dno drugiego słoiczka z powidłami Ale w końcu Szanowny wrócił to i nie dziwota
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 503 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony