dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie Kot spryskuje mieszkanie.

    Moja znajoma przygarnela 6 miesiecznego kota (poprzednia wlascicielka wyjechala). Kot-on jest bardzo milusi, zalatwia sie do kuwety, jesli siedzi w pomieszczeniu, gdzie spi znajoma to jest ok, natomiast gdy tylko jest wypuszczony na mieszkanie, wtedy sobie zwiedza, bawi sie no i spryskuje sciany. Nigdy nie mialam kota, moja znajoma tez nie. poradzcie co zrobic aby kot nie spryskiwal mieszkania, moja znajoma jest zalamana i chce szukac mu nowego domku, a mi jest szkoda kotka, bo jest strasznie milusi.

  2. #2

    Domyślnie

    Wykastrować

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Tylko czytalam, ze kastracja nie zawsze pomaga, niektore koty nawet po zabiegu spryskuja teren. No i kota trzeba w odpowiednim momencie wykastrowac, bo jesli zrobi sie to za wczesnie to moze miec klopot z oddawaniem moczu.

  4. #4

    Domyślnie

    Najlepiej zapytać weterynarza czy juz można, a jeśli dopiero zaczął znaczyć
    (ma 6 m - cy) to powinno pomóc, a na pewno zapach będzie bardziej do wytrzymania

  5. #5

    Domyślnie

    http://www.vetserwis.pl/kastracja_kot.html
    do poczytania
    Pisze tu, że 6 miesięcy to idealny wiek do kastracji

  6. #6

    Domyślnie

    A do tego polecam zastosować preparat typu GET OFF i wypsikać nim ściany na przy podłodze. oczywiście jest to środek dodatkowy, kastracja najlepiej rozwiązuje ten problem.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzyraf
    A do tego polecam zastosować preparat typu GET OFF i wypsikać nim ściany na przy podłodze.
    Mam pytanie co do tego preparatu. Mam garaż w którym jest wejście dla moich kotów, żeby się mogły schronić podczas mojej nieobecności. Niestety wchodzą tam nie tylko moje koty. Ostatecznie nie miałabym nic przeciwko temu, żeby jakieś inne zmarznięte koty sie tam zima chroniły, tyle, ze niektóre nadużywają mojej gościnności. Tym sposobem mam już poobsikiwane różne sprzęty znajdujące się w tym garażu.

    Teraz pytanie o ten preparat. Czy jak go zastosuje to nie wyleję dziecka z kąpielą? Nie chciałabym, żeby skutkiem zastosowania tego preparatu było zniechęcenie moich kotów do chowania się w garażu.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    wykastrowac póki młody
    mojemu pomogło

  9. #9

    Domyślnie

    Co chcecie przeciez sie koty marcuja, wiec im bije. Znaczy teren i tyle. Moja mala kotka mieszkala u mnie juz 2 miesiace, zalatwiala sie do kuwety. nagle zaczela sie zalatwiac na gorze (gora jeszcze nie wykonczona). Popryskalam kilka razy preparatem przeciwko kotom i pomoglo.
    A z ta kastracja to siweta racja. Mozna jeszcze sprobowac postawic dodatkowa kuwete. I przede wszystkim CHWALIC jak sie wysika do kuwety.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za rady, przekaze wszystko znajomej. Pozdrawiam.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał rzyraf
    A do tego polecam zastosować preparat typu GET OFF i wypsikać nim ściany na przy podłodze.
    Mam pytanie co do tego preparatu. Mam garaż w którym jest wejście dla moich kotów, żeby się mogły schronić podczas mojej nieobecności. Niestety wchodzą tam nie tylko moje koty. Ostatecznie nie miałabym nic przeciwko temu, żeby jakieś inne zmarznięte koty sie tam zima chroniły, tyle, ze niektóre nadużywają mojej gościnności. Tym sposobem mam już poobsikiwane różne sprzęty znajdujące się w tym garażu.

    Teraz pytanie o ten preparat. Czy jak go zastosuje to nie wyleję dziecka z kąpielą? Nie chciałabym, żeby skutkiem zastosowania tego preparatu było zniechęcenie moich kotów do chowania się w garażu.
    Znam dwa skutki działania od osób, które sie tymi specyfikami ratowały - jeden z nich wystraszył kota tak, ze przez kilka tygodni w ogóle nie wchodził do domu, a potem starannie omijał opsikane miejsca. Drugi, chyba Hagena (ale moge sie tu mylić) wywołał "przyjemniejszy" efekt, czyli kot zaprzestał znaczenia miejsc - preparat zastosowano właśnie w całym mieszkaniu, punktowo - w miejscach ulubionych przez kota, do wysokości ok. 30 cm. Kot dał sobie spokoj z dalszymi znaczeniem i łazi teraz na dwór.
    Oba przypadki dotyczą dwóch rożnych kotów u roznych właścicieli.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Dzięki za informację.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  13. #13

    Domyślnie

    Wykastrujcie go, a kuwetę można spryskać koci miętką, wtedy powinien uwielbiać ten teren.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony