dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które kupić?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Marcon Legno Rosso

    2 11,76%
  • Serenissima Timberland

    15 88,24%
Strona 86 z 96
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.720 z 1907
  1. #1701

    Domyślnie

    dardurdka, dzięki za odpowiedź dzwoniłam już wcześniej do gardenii, nie ma na razie tych płytek w 2 gat.

  2. #1702

    Domyślnie

    [QUOTE=dardurdka;5790811]Qrcze, a ja kupiłam 2 gat. spodziewałam się najgorszego bo to był mój pierwszy zakup pozagatunkowy w dodatku przez internet. I mam całkowicie odmienne zdanie. Płytki są równe i śliczne! W dodatku bardzo łatwe w utrzymaniu. Może mam szczęście, albo w fabryce mylą im się opakowania


    Czyli masz szczęście bo ja w I gat. mam krzywe

  3. #1703
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzysiek-krze

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    35-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Gdzie mogę zobaczyć płytki Woodentic w rejonie Małopolski zachodniej i Śląska?

  4. #1704
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liakon Zobacz post
    dardurka - jak możesz to napisz jaka zastosowałas fuge. A czy kolor to ochra w większym rozmiarze?
    Moje to ochra 21x91, fuga brąz mapei - kładzione bezfugowo

  5. #1705
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lajn

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-166
    Posty
    12

    Domyślnie

    witajcie, czy jest tu ktoś z Białegostoku / okolic? może polecicie gdzie najtaniej i największy wybór takich płytek drewnopodobnych można znaleźć?

    czy mieliście styczność z gresem szkliwionym ALASKA AMARENA? jakieś opinie?
    Ostatnio edytowane przez lajn ; 04-02-2013 o 17:33

  6. #1706
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Oliffka

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Głogów i okolice
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś kładł lub miał do czynienia i może wyrazić jakąś opinie na temat płytek Ceramiki Adorno? Interesuje mnie kolor Malaci 60x15 ?? Bardzo dziękuje

  7. #1707
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Saymon 1997

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeżeli zastanawiacie się, jaki klej wybrać pod płytki naśladujące drewno, zapraszam do zapoznania się z wynikami przeprowadzonego niedawno internetowego badania popularności klejów do płytek:
    http://www.chemiabudowlana.info/plik..._roku_2012.pdf

    Pozdrawiam

    Saymon

  8. #1708

    Domyślnie

    dwa lata temu położyliśmy w domu 80m2 woodentic ochra 65cm. Czytałam na forum różne opinie i podeszliśmy do tego z dużą obawą.\
    Płytki układał mój mąż, w dodatku pierwszy raz w życiu
    wyszło równiutko i bez żadnych niespodzianek, po prosu pilnował właściwego przesunięcia i robił to starannie.

  9. #1709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalutka Zobacz post
    dwa lata temu położyliśmy w domu 80m2 woodentic ochra 65cm. Czytałam na forum różne opinie i podeszliśmy do tego z dużą obawą.\
    Płytki układał mój mąż, w dodatku pierwszy raz w życiu
    wyszło równiutko i bez żadnych niespodzianek, po prosu pilnował właściwego przesunięcia i robił to starannie.
    Po niemal czterech latach mogę o nich powiedzieć, że są bardzo mocne. Wiele rzeczy już na nie spadło, wiele się rozbiło ale na płytkach żadnego śladu czy odprysku. Moim zdaniem to był dobry wybór

  10. #1710
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mordka007
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    112
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam do Was pytanie, co do płytek woodentic. Chcę położyć w większości domu te największe 21,5x98,5 płytki, resztę domu ciut mniejsze 65,5x15,5. Zastanawiam się ile w zapasie kupić, tak aby starczyło i w razie co na ewentualne pęknięcia zostało?
    Ostatnio edytowane przez mordka007 ; 18-02-2013 o 21:45

  11. #1711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał mordka007 Zobacz post
    Mam do Was pytanie, co do płytek woodentic. Chcę położyć w większości domu te największe 21,5x98,5 płytki, resztę domu ciut mniejsze 65,5x15,5. Zastanawiam się ile w zapasie kupić, tak aby starczyło i w razie co na ewentualne pęknięcia zostało?
    Bardzo niewiele. Dolicz sobie z 5%

  12. #1712
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mordka007
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    112
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki. Pewnie najwięcej odpadów jest w korytarzach i zakamarkach. Na dużych przestrzeniach pewnie nie ma w ogóle odpadów.

  13. #1713
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mordka007
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    112
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A kleju dużo Wam poszło? Jakie zużycie jest na m2? Pewnie zależne to jest jaką się ma posadzkę itp. Chodzi mi tak średnio, ile zużyliście kleju na m2?

  14. #1714

    Domyślnie

    Mam woodentic 21,5x98,5 na całym parterze,praktycznie zero odpadów,to co zostało poszło na podłogę do spiżarki.

  15. #1715
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    U mnie też zerowy odpad z dłuższego woodentika - jedynie z co szóstej płytki musiałem odciąć ok. 2cm przy ścianie . Ja wyliczyłem płytki na styk i... brakło 5sztuk. Dokupione różnią się nieco odcieniem, ale i tak położone zostały w niewidocznym miejscu.
    Planujcie właśnie tak klejenie, żeby zakończyć pod komodą, kanapą lub w najciemniejszym kącie pokoju .

  16. #1716

    Domyślnie

    Hej !

    A ja prosze o poradę, jak ułożyć swojego woodentica. Projekt domu to Afrodyta z pracowni DobreDomy.
    Pierwotne założenie jest takie że Woodentic ten większy będzie w tylko w salonie. Na pozostałej czesci (kuchnia, jadalnia, przedpokoj) bedzie gres, np Milo Storm bianco, krem...



    Ale jesli udałoby mi sie kupic tanio woodentic, tzn taniej niż gres to wtedy moze polozylbym go wszedzie oprocz kuchni. Tylko jak lepiej bedzie wygladac, położony wzdluż czy wszerz?




    Ostatnio edytowane przez Liakon ; 27-02-2013 o 12:41

  17. #1717
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Liakon, ułożenie to kwestia gustu, a wiesz, że o tym się nie dyskutuje .
    Ilość m2 nie zmieni Ci się niezależnie od ułożenia - kup, a później rozłożysz ze 3 paczki i zobaczysz jak Ci lepiej pasuje.
    U mnie układ domu bardzo podobny do Twojego - woodentik położony w salonie i jadalni w kierunku: jak na projekcie nr2 (z tym, że kuchnia, korytarze i wiatrołap, to już właśnie inna płytka - kwadratowa)

  18. #1718
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Zrób tak jak na pierwszym albo trzecim planie. Gdy będziecie oglądać telewizor nie powstanie złudzenie dali.

  19. #1719
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    ...a jak goście z wiatrołapu wejdą, to będzie im się wydawało, że wasz salon jest bez końca
    Gorzej, gdy przyjdzie wam samym wynosić tacę z herbatką z kuchni na taras, ale najwyżej będziecie to robić w formie sztafety, albo z odpoczynkiem na kanapie

  20. #1720

    Domyślnie

    Dzieki za wesołe odpowiedzi. Moze ktos jeszcze chce coś dodac.
    Chyba ta wersja z ulozniem rownolegle do wykuszu bedzie lepsza. Na korytarzu przy pokojach plytki beda tez polozone wzdluz korytarza. Szeroosc korytarza miedzy szafą a przeciwległą ścianą to ok 1,5 metra więc plytki o dlugosci prawie 1 metra ulozone wpoprzek korytarza mialyby praktycznie niewidoczną fugę z przesunięcia.

Strona 86 z 96

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony