dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

  2. #2

    Domyślnie

    ............(brak mi slow)

    Czlowiek-to brzmi dumnie...

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.dogmania.pl/forum/showtread.php?t=59221

    http://fundacja-emir.org/aktualnosci/brask.htm

    A to tylko pojedyncze przykłady, niestety u nas zwierzęta cały czas traktowane są przedmiotowo

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    No... Jeśli je zabijał, zeby zjeść, bo naprawdę nie miał co... To ja bym go aż tak nie potępiała... Wiem, że to dalekie od naszej kultury, ale w azji psy sie je. W Peru je się świnki morskie a w Polsce króliki. Sama bym pewno psa nie zjadła, ale ogólnie to jestem mięsożerna i mam świadomość, że to mięso kiedyś żyło... Czy to jest traktowanie zwierzęcia przedmiotowo ? Ja tam nie wiem...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #5

    Domyślnie

    Znajoma trenujaca jakąs tam sztuke walki pojechala na turniej do Korei. Na kolację podano im w hotelowej restauracji super miesko. Bardzo im smakowało, koniecznie chciali się dowiedziec, co to i jak zrobione. No coż, prawda była okrutna - pies.... Przez parę dni wsuwali tylko warzywa i owoce

  6. #6

    Domyślnie

    Ja też nie bardzo sobie wyobrażam, że można zjeść psa, ale w ogóle nie jem mięsa. Szczerze mówiąc w ogóle nie rozumiem, że facet musiał zabić zwierzę z głodu, bo mógł sobie znależć na targu warzywa (nadpsute), które wyrzucają sprzedawcy. Z drugiej strony nie widzę różnicy między zjedzeniem skowronka i kurczaka, albo kaczki ze stawu w parku (tyle, że to kradzież).
    To co robił ten człowiek to potworne barbarzyńswo.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony