dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Stangra
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    6

    Domyślnie BUDOWAĆ czy CZEKAĆ ?

    Witam,
    myślę, że jest to problem, który dręczy wiele osób, które planowały albo planują rozpoczęcie budowy własnego domu w 2007 roku.Dlatego bardzo Was proszę piszcie, pomóżcie rozwiać wątpliwości niezdecydowanym, podjąć decyzję takim osobom jak ja:
    mam działkę, projekt i wszystkie dokumenty ( jutro mogła bym rozpocząć kopanie fundamentów) i na dzień dzisiejszy nie mam JESZCZE żadnych zobowiązań kredytowych (załatwienie wszystkich formalności to kwestia 2 tygodni), no i oczywiście mam murarzy a na obecną chwilę nie mogę się zdecydować CO ROBIĆ ?. Przerażają mnie ciągłe skoki cen, nie wspomnę o zapisach na materiały budowlane lub po prostu ich brak.
    Czy świat oszalał? Czy będzie lepiej CZEKAĆ, jeśli tak to na co, co może się zmienić?, czy może być tylko gorzej ?
    Błagam nie odsyłajcie mnie do wróżki. Stangra

  2. #2

    Domyślnie

    Ja Ci mogę powiedzieć tylko jedno buduj i się nie zastanawiaj bo puźniej może być już za późno tym bardziej że masz juz ekipę i pozałatwiane sprawy papierkowe. Ceny materiałów raczej nie stanieją a tym bardziej pracę nad nimi i prace budowlane więc nie wiem na co masz czekać. Chyba że nie chcesz mieć swojego wymarzonego domku.??????

  3. #3

    Domyślnie

    Budować i to czym prędzej. Z cenami będzie jeszcze gorzej.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Stangra
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam, bardzo dziękuję za opinię i radę
    jednak chyba się myliłam nie jest to chyba aż tak poważny problem i porywający temat dla osób planujących budowę. Ja nadal jestem niezdecydowana i mam nadzieję że rynek budowlany trochę się uspokoi wtedy łatwiej będzie podjąć decyzję. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony