dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 99
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Cytat Napisał JoShi
    Eeee... To chyba do Włoch nie jeździłeś
    właśnie wróciłem
    To chyba byłes w jakichś innych
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  2. #22

    Domyślnie

    A to,że Włosi się wydzierają na każdym kroku - normalka, ale nie widzę w tym AGRESJI. Nawet - przepraszam za wyrażenie - u Arabów. Ci to dopiero... Ale jakoś żyją z tym i nie przeszkadzają sobie nawzajem. Natomiast wczoraj w markecie niedaleko mnie byłem świadkiem takiej zażartej walki o wózek, że Bareja to pestka...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    ..... jeśli tylko Polacy umieją się uczyć na własnych błędach.
    Nie umieją.
    Jest powiedzenie że Polak mądry po szkodzie.
    To nieprawda.
    Nie chcę mówić dosadnie jaki jest przed,w czasie i po szkodzie.
    To się nie zmienia,tak jesteśmy nauczeni.
    Ważne żeby z tego sobie zdawać sprawę i z tym walczyć.
    Charakter Polaka doskonale opisuje pewien wic:

    Nowak złowił złotą rybkę i poprosił o kurę która znosi złote jaja.
    Ale sąsiad też złowił złotą rybkę.Rybka się pyta : co byś chciał?
    a on: wiesz, Nowak ma kurę która znosi złote jaja...
    I co, też byś taką chciał? -pyta rybka
    Nie, chciałbym żeby mu zdechła.

    no coment.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Cytat Napisał JoShi
    ..... jeśli tylko Polacy umieją się uczyć na własnych błędach.
    Będę strzelał - NIE UMIEJą

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Nowak złowił złotą rybkę i poprosił o kurę która znosi złote jaja.
    Ale sąsiad też złowił złotą rybkę.Rybka się pyta : co byś chciał?
    a on: wiesz, Nowak ma kurę która znosi złote jaja...
    I co, też byś taką chciał? -pyta rybka
    Nie, chciałbym żeby mu zdechła.
    no coment.
    Przypomina mi się zakończenie filmu "Dzień Świra"... "modlitwa Polaka".

  6. #26

    Domyślnie

    A tak na dobranoc - nasz kraj jest naprawdę piękny - i żeby pozostać w temacie wewątka nigdy się stąd nie ruszę. Tyle co trochę "morze zaorać".
    Może mniej dzięcielina, a więcej pała, to jak słucham/czytam wypowiedzi emigracji, co to w Rajchu po autobanie, albo w jakims Szikago - to nie. Zadna siła mnie stąd nie wywlecze.

    dobrze powiedziane:

    Tomek_J
    PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 22:11
    Kraj kocham. Panstwa nienawidze.

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Redwald
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Ja lubię .
    Ale Państwa nie trawię i dlatego wywalę z domu telewizornię.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redwald
    Ja lubię .
    Też lubię Polskę, podoba mi się, ot co...

    Ale Państwa nie trawię i dlatego wywalę z domu telewizornię.
    He,he... telewizornię polityczną przestałem oglądać lata temu jak nastał prezydent wszystkich UBeków który to wybrał przyszłość starając się puścić - to co robił w przeszłośći - w niepamięć...

    Generalnie:
    Ten kraj nie jest wcale taki zły, tylko ludzie są nieco po.....leni.
    All rights reserved.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Życie to nie tylko sama kasa. Co z tego że gdzie indziej zarabiają wiecej. Jak sie pogada z ludźmi ale tak naprawdę szczerze to są tam bardzo samotni. Niby wszyscy są mili grzeczni usmiechają się do siebie poklepują po ramieniu.
    Ale jak to mój kumpel powiedział na prawdziwą męską wódkę nie ma z kim póść . Kuzynka wróciła po 2 latach sielskiego życia w niemczech. Powiedziała tak co z tego że niczego jej nie brakowało ale tego zamordyzmu i podpier....lania jeden drugiego nie potrafi znieść.
    Pozdrawiam

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Nawet - przepraszam za wyrażenie - u Arabów.
    Mówiąc po arabsku to trzeba głośno, bo to taki język. Znam klika osób arabskojęzycznych i mi to tłumaczyli, Jakieś tam sa głoski takie,ze mówienie po cichu utrudnia zrozumienie.

    A buractwo, wrogość i agresja zdarza sie wszędzie, tylko my Polacy jak te kopciuszki widzimy to tylko u siebie.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  11. #31

    Domyślnie

    Źle będzie w tym kraju jeszcze długo. Teraz u władzy są ludzie "styropianu". I zaś zajmują się przekopywaniem archiwów przeszłości. Zamiast brać się do roboty szukają duchów. Zamiast zbudować drogę, stawiają 150 pomnik jakiegoś księdza lub innego działacza. Kłócą się o nazwę ulicy, czy Piłsudzkiego, czy Rokossowskiego. A "Bliźniak' , stoi przy mikrofonie i mówi, że bezrobocie zmniejszył. Tylko zapomniał, że połowa kraju mieszka już za morzem. Mówi potem, że jak zbraknie mu ludzi do budowy stadionów, to se koreańczyków weźmie.
    W między czasie położy ze 100 wieńców, zrobi z 2 nowe święta państwowe, typu "święto skoku przez płot". A bieda, i burdel jak był to będzie.
    Ktos tu napisał:

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Obrotny człowiek poradzi sobie wszędzie, nawet w Polsce. Niezaradny nawet w Londynie będzie buty czyścił za grosze. To tyle na temat gdzie lepiej się żyje.
    Tyle, że tam jest NORMALNIE.

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    ...
    Tyle, że tam jest NORMALNIE.
    Ha Ha Ha
    Zależy gdzie. Tak samo i u nas jedni mają normalnie inni nienormalnie. "Jak se pościelesz tak się wyśpisz."

    A co do rządów "bliźniaczych" to nikt inny tylko my sami tymy rencamy wrzucalismy kartki do urn i bliźniaków wybraliśmy. Te same rence wrzucały kartki i wybrał na 1 prezydenta RP Lecha i te same rence wrzuciły do urn tyle kartek że prawie Stan Tymiński by został pierwszym RP. I to jest takie chrzanienie to nie my to ktoś inny - to oni.
    A ja to widzę że my tacy właśnie jesteśmy że nam się "bliźniaki" podobają.
    Pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    Bo tam jest normalnie.
    Tam przepis jest przepisem, prawo jest prawem. Wszystko jest jasne. Chcesz coś załatwić, bierzesz telefon i załatwiasz. Nie można przez telefon, to cię umówią. I nikt nie pracuje tam za karę. A to już baaardzo dużo.
    Co do wyborów, to jak będzie kandydat, dla którego będę chciał poświęcić te 15 minut mojego cennego czasu, to pójdę, i zagłosuję. Ale jak na razie pełna lipa.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    Źle będzie w tym kraju jeszcze długo. Teraz u władzy są ludzie "styropianu".
    Znaczy, że gdyby postkomuna nadal rządziłą, kradła setki milionów, aferzyści by nadal byli bezkarni, to byłoby lepiej ?

    I zaś zajmują się przekopywaniem archiwów przeszłości. Zamiast brać się do roboty szukają duchów.
    Naród bez historii nie ma prawa do istnienia... nieznajomość historii nie jest żadną zaletą, a wręcz przciwnie... świadczy o ubóstwie intelektualnym...

    Zamiast zbudować drogę, stawiają 150 pomnik jakiegoś księdza lub innego działacza. Kłócą się o nazwę ulicy, czy Piłsudzkiego, czy Rokossowskiego. A "Bliźniak' , stoi przy mikrofonie i mówi, że bezrobocie zmniejszył.
    Domniemam że wyjechałeś gdy Kaczory dorwały się do władzy... musieli tak zepsuć sytuację w kraju że nie miałeś innego wyjścia, dobrze myślę ?
    All rights reserved.

  15. #35

    Domyślnie

    Nie powiem Polska jest piękna ,tylko życie w niej jest cięzkie -no chyba że się jest bogatym to nie.
    Dzisiaj spotkałam dawno niewidzianego kolegę,wraz z żoną był 1,5 roku w Angli .Powiedział że tam człowiek idąc do sklepu może ładowac do wózka co chce nie musi zważać na ceny ,czegoś sobie odmawiać.Po zapłaceniu rachunków wszelkich i tak im jeszcze sporo zostawało.Zarobki są gdzieś osiem razy większe niż w Polsce ,a ceny niektórych artykółw tańsze np.pasta do zębów ta sama co u nas kosztuje 8zł tam wychodzi na polskie 4.5zł.
    Wiem daleko nam do nich ,ale jest mi żal .Zwłaszcza po dzisiejszych wizytach w sklepach z ubraniami ,kiedy niestety mogłam tylko sobie pooglądac.
    Mimo że człowiek odmawia sobie wiele rzeczy,to i tak ciężko coś zaoszczędzić w tym naszym jakże pięknym kraju

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    Co do wyborów, to jak będzie kandydat, dla którego będę chciał poświęcić te 15 minut mojego cennego czasu, to pójdę, i zagłosuję. Ale jak na razie pełna lipa.
    Nie głosowałeś? To czego teraz pyszczysz? Trzeba se było wybrać inaczej...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser
    Naród bez historii nie ma prawa do istnienia... nieznajomość historii nie jest żadną zaletą, a wręcz przciwnie... świadczy o ubóstwie intelektualnym...
    No to będziemy zaraz arcybogaci intelektualnie ale materialnie nadal ubodzy. Czy ty naprawdę wierzysz w to, ze grzebanie w historii to jest to co naszemu krajowi w tej chwili jest najbardziej potrzebne? Bo ja jestem przekonana, ze za to się można było zabrać w przerwie między naprawianiem opieki zdrowotnej a budową autostrady. A tak to mamy jak w pewnej telewizji. "Za chwilę nastąpi przerwa w nadawaniu reklam podczas której będziecie państwo mogli obejrzeć pięć minut filmu".
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał Dopuser
    Naród bez historii nie ma prawa do istnienia... nieznajomość historii nie jest żadną zaletą, a wręcz przciwnie... świadczy o ubóstwie intelektualnym...
    No to będziemy zaraz arcybogaci intelektualnie ale materialnie nadal ubodzy.
    Ubodzy materialnie będziemy dopóty dopóki postkomunistyczna hydra będzie się bogacić kosztem państwa, czyli naszym... gdyby nie PiSowcy to nadal państwo i my, jego obywatele, bylibyśmy okradani i jeszcze więcej ludzi by emigrowało z powodów ekonomicznych... poczytaj sobie o skali afer w niezależnych dziennikach/portalach internetowych... sumarycznie są to już nie miliony ale setki milionów, jesli nie miliardy dolarów... to nie PiS okrada kraj od lat na wzór mafijnych układów...

    Czy ty naprawdę wierzysz w to, ze grzebanie w historii to jest to co naszemu krajowi w tej chwili jest najbardziej potrzebne?
    Czyli jak? Wystrzelać historyków? Zamknąć IPN? Zapomnieć o komunistycznych zbrodniach na narodzie polskim ? A gdzie chocby cząstka elementarnej sprawiedliwości dla ofiar i kara dla katów?


    Bo ja jestem przekonana, ze za to się można było zabrać w przerwie między naprawianiem opieki zdrowotnej a budową autostrady.
    Dla Ciebie opieka zdrowotna i autostrady są najważniejsze... dla innych może dobrze płatna praca czy mieszkanie... dla innych jeszcze rodzina i szczęście zacisza domowego... bez destrukcyjnego wpływu postkomuny na Polskę można by to wszystko siągnąć zdecydowanie szybciej...

    A tak to mamy jak w pewnej telewizji. "Za chwilę nastąpi przerwa w nadawaniu reklam podczas której będziecie państwo mogli obejrzeć pięć minut filmu".
    No i ? Masz inne kanały w swoim TV ? Wyłącznik w pilocie ? W czym więc problem ?
    All rights reserved.

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser
    gdyby nie PiSowcy to nadal państwo i my, jego obywatele, bylibyśmy okradani i jeszcze więcej ludzi by emigrowało z powodów ekonomicznych...
    A co takiego pisowcy zrobili, poza kilkoma pokazówkami i propagandowymi filmami (za nasze pieniądze) w których wmawiają nam, ze mamy lepiej? Ja tam nie zauważyłam żadnych zmian na korzyść dla inwestorów, pracodawców, bezrobotnych. W ogóle nic... Tylko babranie się w teczkach, polityczne targi, szantaże i cały ten cyrk...
    Co do skali afer. Ani tych pieniędzy nie odzyskali ani nie odzyskają. Nie wątpię w to, że winni powinni odpowiedzieć a korupcja powinna zostać powstrzymana. Ale co do diabła ma nam dać żonglowanie teczkami, zeznaniami, poprawkami do konstytucji, nowymi debatami na temat aborcji itp. To nie przynosi ani wzrostu PKB, ani spadku bezrobocia a na to pisiarczyki trwonią swój czas i nasze pieniądze.

    Cytat Napisał Dopuser
    Czyli jak? Wystrzelać historyków?
    Niech sobie pracują czytają dumają i publikują, a rząd i sejm niech się zajmie gospodarką, edukacją i lecznictwem.


    Cytat Napisał Dopuser
    A gdzie chocby cząstka elementarnej sprawiedliwości dla ofiar i kara dla katów?
    Od tego sa niezawisłe sądy, tymczasem lustracja służy jako narzędzie szantażu na co bardziej niepokornych...


    Cytat Napisał Dopuser
    Dla Ciebie opieka zdrowotna i autostrady są najważniejsze... dla innych może dobrze płatna praca czy mieszkanie... dla innych jeszcze rodzina i szczęście zacisza domowego... bez destrukcyjnego wpływu postkomuny na Polskę można by to wszystko siągnąć zdecydowanie szybciej...
    Jak na razie najbardziej destrukcyjny wpływ na zacisze polskiego domu ma bieda, brak pracy i puste dno garnka, którego nijak się nie da zapełnić ani historycznymi traktatami ani oświadczeniami lustracyjnymi.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor
    A co do rządów "bliźniaczych" to nikt inny tylko my sami tymy rencamy wrzucalismy kartki do urn i bliźniaków wybraliśmy.
    Ja nie.

    Cytat Napisał inwestor
    Te same rence wrzucały kartki i wybrał na 1 prezydenta RP Lecha
    Ja nie.

    Cytat Napisał inwestor
    i te same rence wrzuciły do urn tyle kartek że prawie Stan Tymiński by został pierwszym RP.
    Ja nie.

    Cytat Napisał inwestor
    I to jest takie chrzanienie to nie my to ktoś inny - to oni.
    Ja nie. I to jest fakt, a nie chrzanienie.

    Cytat Napisał inwestor
    A ja to widzę że my tacy właśnie jesteśmy że nam się "bliźniaki" podobają.
    Ja nie.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony