dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 99
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J

    Ja nie.

    [..]

    Ja nie.

    [..]

    Ja nie.

    [..]

    Ja nie. I to jest fakt, a nie chrzanienie.

    [..]

    Ja nie.

    Uważasz się za demokratę ?

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    A co takiego pisowcy zrobili, poza kilkoma pokazówkami i propagandowymi filmami (za nasze pieniądze) w których wmawiają nam, ze mamy lepiej? Ja tam nie zauważyłam żadnych zmian na korzyść dla inwestorów, pracodawców, bezrobotnych. W ogóle nic... Tylko babranie się w teczkach, polityczne targi, szantaże i cały ten cyrk...
    Mądrzejsi od nas ludzie jednak co nieco zauważają... z polskich publikacji polecam np.
    http://www.ryszardlegutko.pl/teksty_cd.php?id=7


    Co do skali afer. Ani tych pieniędzy nie odzyskali ani nie odzyskają. Nie wątpię w to, że winni powinni odpowiedzieć a korupcja powinna zostać powstrzymana.
    A jak chcesz to praktycznie zrobić by winni odpowiedzieli i korupcja została powstrzymana ?

    Ale co do diabła ma nam dać żonglowanie teczkami, zeznaniami, poprawkami do konstytucji, nowymi debatami na temat aborcji itp. To nie przynosi ani wzrostu PKB, ani spadku bezrobocia a na to pisiarczyki trwonią swój czas i nasze pieniądze.
    Gdzie byłaś gdy rządziło LSD, tworzyło nomenklaturowe złodziejskie spółki,majątek prywatyzowano za ułamek realnej wartości przez byłych towarzyszy partyjnych, przez lata walczących ze zgniłym kapitalizmem ? Ile pieniędzy wypłynęło ze Skarbu Państwa choćby na BIG ? Jak chcesz ukrucić korupcją nie otwierając teczek i nie usuwając z życia gospodarczego/politycznego byłych agentów, podatnych na różne naciski dzięki braku ich ujawnienia ? Poczytaj co nieco o układzie gospodarczo-politycznym jaki istniał pod koniec 20.wieku w Polsce i nie odwracaj kota ogonem... Jakie afery zostały rozwiązane za rządów LSD ? Jak długo rządziło LSD ? Jak długo rządzi PiS ? PiS wg Ciebie psuje, kraj mlekiem i miodem płynący jaki zostwaiło nam LSD, czy go raczej próbuje naprawić ?


    Niech sobie pracują czytają dumają i publikują, a rząd i sejm niech się zajmie gospodarką, edukacją i lecznictwem.
    Taaa... ziemia dla ziemników, pisarze do piór, księża na księżyc... retoryka podobna...

    Od tego sa niezawisłe sądy
    Masz na myśłi polskie sądy ? Obsadzone w dalszym ciągu przez dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów ? O niezawisłość sądu można mówić gdy jego członkowie zostali wyłonieni w toku demokratycznych procedur a nie z nadania partyjnego czasami jeszcze PZPR... inaczej to nie jest sąd a towarzystwo wzajemnej adoracji...

    tymczasem lustracja służy jako narzędzie szantażu na co bardziej niepokornych...
    Brak lustracji słuzy od lat za narzędzie szantażu... zastanów się kto i dlaczego od lat utrudnia proces dekomunizacji/lustracji w Polsce... w innych ościennych krajach jakoś to zrobiono bezproblemowo a u nas idzie jak krew z nosa... dlaczego ? Czy w sąsiednich krajach żyją ludzie myślący inaczej ? Nie padały te same argumenty za i przeciw dekomunizacji ? Dlaczego więc u nas tego nie zrobiono ?


    Jak na razie najbardziej destrukcyjny wpływ na zacisze polskiego domu ma bieda, brak pracy i puste dno garnka, którego nijak się nie da zapełnić ani historycznymi traktatami ani oświadczeniami lustracyjnymi.
    Mówi ci coś słowo: populizm ?
    All rights reserved.

  3. #43

    Domyślnie

    Lubimy

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser
    Mądrzejsi od nas ludzie jednak co nieco zauważają... z polskich publikacji polecam np.
    http://www.ryszardlegutko.pl/teksty_cd.php?id=7
    Propaganda

    Cytat Napisał Dopuser
    A jak chcesz to praktycznie zrobić by winni odpowiedzieli i korupcja została powstrzymana ?
    Nie powiedziałam, że nie nalezy tego robić zauważyłam tylko, że nie jest dobrze, ze jest to jedyna działalność ekipy rządzącej.

    Cytat Napisał Dopuser
    Gdzie byłaś gdy rządziło LSD
    W Polsce, a jakie to ma znaczenie?

    Cytat Napisał Dopuser
    Jak chcesz ukrucić korupcją nie otwierając teczek
    Otwieranie teczek przez urzędników IPN OK. Teczkom jako narzędziu szantażu w rękach polityków stanowczo mówię NIE.


    Cytat Napisał Dopuser
    nie odwracaj kota ogonem...
    Jesli ktoś tu odwraca kota ogonem tu TY.


    Cytat Napisał Dopuser
    Masz na myśłi polskie sądy ? Obsadzone w dalszym ciągu przez dyspozycyjnych
    Dyspozycyjnych dla kogo? Tez to zauważyłaś?

    Cytat Napisał Dopuser
    Brak lustracji słuzy od lat za narzędzie szantażu... zastanów się kto i dlaczego od lat utrudnia proces dekomunizacji/lustracji w Polsce...
    A o grubej kresce słyszałaś? Może pamiętasz czyj to byłpomysł, czy za młoda jesteś, żeby pamiętać?


    Cytat Napisał Dopuser
    w innych ościennych krajach jakoś to zrobiono bezproblemowo a u nas idzie jak krew z nosa... dlaczego ?
    Bo w innych krajach zrobiono to od razu a nie zostawiano sobie teczek, żeby móc je wykorzystac w przyszłości nako element nacisku na poszczególne osoby.


    Cytat Napisał Dopuser
    Czy w sąsiednich krajach żyją ludzie myślący inaczej ?
    Najwyraźniej w sąsiednich krajach chciano lustracje przeprowadzić naprawdę.


    Cytat Napisał Dopuser
    Mówi ci coś słowo: populizm ?
    Mówi, rządząca koalicja nie robi nic innego tylko uprawia populizm.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Propaganda
    Bełkot


    Cytat Napisał JoShi
    Nie powiedziałam, że nie nalezy tego robić zauważyłam tylko, że nie jest dobrze, ze jest to jedyna działalność ekipy rządzącej.
    Mało widzisz

    Cytat Napisał JoShi
    W Polsce, a jakie to ma znaczenie?
    Wzruszające



    Cytat Napisał JoShi
    Otwieranie teczek przez urzędników IPN OK. Teczkom jako narzędziu szantażu w rękach polityków stanowczo mówię NIE.
    A że tak się nie da najwidoczniej to mamy dwa wyjścia: wszystko spalić albo wszystko ujawnić.
    A że sprawiedliwości powinno stać się za dość i aby pseudo inteligentne wymoczki i inni czerwoni aparatczycy tak broniący dziś demokracji i sprawiedliwości powinni dostać to na co zasłużyli.


    Cytat Napisał JoShi
    Jesli ktoś tu odwraca kota ogonem tu TY.
    Przecież to oczywiste że Ty.


    Cytat Napisał JoShi
    Dyspozycyjnych dla kogo? Tez to zauważyłaś?
    Jak to dla kogo ?
    Dla swoich umoczonych w aferach koleżków, dla aferzystów, dla kolegów z PZPR (patrz jaruzel), morderców robotników z Poznania itp.
    Dopóki nie wyp**się tej starej bandy śmieci nie będzie lepiej.


    Cytat Napisał JoShi
    A o grubej kresce słyszałaś? Może pamiętasz czyj to byłpomysł, czy za młoda jesteś, żeby pamiętać?
    Może nie jest za późno żeby naprawić ten błąd.


    Cytat Napisał JoShi
    Bo w innych krajach zrobiono to od razu a nie zostawiano sobie teczek, żeby móc je wykorzystac w przyszłości nako element nacisku na poszczególne osoby.
    Dokładnie, dlatego u nas może zrobi się to teraz, co powinno być zrobione kilkanaście lat temu.


    Cytat Napisał JoShi
    Najwyraźniej w sąsiednich krajach chciano lustracje przeprowadzić naprawdę.
    Najwyraźniej u nas chce się przeprowadzić ją teraz.

    Cytat Napisał JoShi
    Mówi, rządząca koalicja nie robi nic innego tylko uprawia populizm.
    Dokładnie to jest coś, co uprawia obecnie odwieczny przegrany Tusk, jego koledzy z Partii Oszołomów - podobne miernoty,obrońcy ideałów i sprawiedliwości społecznej towarzysze z LSD oraz szmatławiec wybiórcza.

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Swierszcz
    mamy dwa wyjścia: wszystko spalić albo wszystko ujawnić.
    A że sprawiedliwości powinno stać się za dość i aby pseudo inteligentne wymoczki i inni czerwoni aparatczycy tak broniący dziś demokracji i sprawiedliwości powinni dostać to na co zasłużyli.
    Zgadzam się z Tobą, że tak należy. Nie zgadzam się jednak z twierdzeniem, że koalicja to właśnie robi.

    Cytat Napisał Swierszcz
    Cytat Napisał JoShi
    A o grubej kresce słyszałaś? Może pamiętasz czyj to byłpomysł, czy za młoda jesteś, żeby pamiętać?
    Może nie jest za późno żeby naprawić ten błąd.
    To jednak pamiętasz, kto sobie te teczki zostawił na później?

    Cytat Napisał Swierszcz
    Dokładnie, dlatego u nas może zrobi się to teraz, co powinno być zrobione kilkanaście lat temu.
    Może zrobi a może nie. Na razie to jakieś bzdurne składanie oświadczeń, zamiast po prostu przeczytać w teczkach kto był a kto nie...


    Cytat Napisał Swierszcz
    Najwyraźniej u nas chce się przeprowadzić ją teraz.
    Albo ktoś jednak nie chce tak naprawdę przeprowadzić lustracji albo nie ma bladego pojęcia jak to sprawnie i skutecznie zrobić, albo tak ostrożnie otwiera teczki bojąc się co w nich naprawdę zobaczy.


    PS. Nicki ci się pomyliły
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J
    Cytat Napisał inwestor
    A co do rządów "bliźniaczych" to nikt inny tylko my sami tymy rencamy wrzucalismy kartki do urn i bliźniaków wybraliśmy.
    Ja nie.

    Cytat Napisał inwestor
    Te same rence wrzucały kartki i wybrał na 1 prezydenta RP Lecha
    Ja nie.

    Cytat Napisał inwestor
    i te same rence wrzuciły do urn tyle kartek że prawie Stan Tymiński by został pierwszym RP.
    Ja nie.

    Cytat Napisał inwestor
    I to jest takie chrzanienie to nie my to ktoś inny - to oni.
    Ja nie. I to jest fakt, a nie chrzanienie.

    Cytat Napisał inwestor
    A ja to widzę że my tacy właśnie jesteśmy że nam się "bliźniaki" podobają.
    Ja nie.
    Co z tego że ty nie wrzycałeś kartek do urny ważne kogo wybrałeś. A wybrałes tego kogo wybrał naród polski. I musisz to zaakceptować bo to był wybór legalny i zgodny z prawem.
    Mnie jest również przykro Ale należę do narodu polskiego więc muszę przełknąć tą gorycz i uszanować nasz wybór.
    Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    JoShi
    Nie głosowałeś? To czego teraz pyszczysz? Trzeba se było wybrać inaczej...
    Wybrać? ale z czego?

    Dopuser
    Nie zamierzam wyjechać.
    Historia tak, ale nie tylko historia.
    Ludzi dzielę na mądrych, i głupoli. Ugrupowanie polityczne jest bez znaczenia, tak jak kolor skóry, wyznanie, itp. [/quote]

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    Wybrać? ale z czego?
    Z tego co było do wyboru. Pozwoliłeś wybrać innym a teraz rżniesz strasznie niezadowolonego...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J

    Ja nie.

    [..]

    Ja nie.

    [..]

    Ja nie.

    [..]

    Ja nie. I to jest fakt, a nie chrzanienie.

    [..]

    Ja nie.
    Myślałem że jestem sam a widzę że jest nas dwóch.
    Współczuję wyborcom Tymińskiego,Kwaśniewskiego,Millera,Leppera,Giert ycha i braci.
    Muszą się naprawdę kiepsko czuć i dlatego brną w zaparte.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał bizon301
    Historia tak, ale nie tylko historia.
    A co w sytuacji gdy historia udowodni że poniektórzy, jeszcze rodem z PZPR,
    są winni tak pospolitych przestępstw jak i zdrady stanu ? Machnąć ręką ? Jeżeli dostęp do archiwów był przez lata utrudniany ? Jeżeli nie dokonano choćby moralnego rozliczenia z przeszłością i nie wskazano winnych ? Jeżeli przeszłość, zaniechanie jej rozliczenia, odbija ciągle swoje piętno na współczesności ? IMHO nie chodzi li tylko o historię ale i o przywrócenie dzięki niej wiary w elementarne zasady moralne typu prawda, uczciwość, sprawiedliwość czy napiętnowanie zwykłego oportunizmu...


    Ugrupowanie polityczne jest bez znaczenia, tak jak kolor skóry, wyznanie, itp.
    Co powiesz o ugrupowaniach poltycznych nawiązujących np. do komunizmu czy faszyzmu ? Wszyscy znający historię znają efekty ich działalności... ktoś tym partiom musiał udzielać aktywnego czy choćby biernego poparcia (w skarajnym przypadku nikt nie protestował)... a skutki tych ideologii przyniosły miliony trupów, nędzę i łagry...
    All rights reserved.

  12. #52

    Domyślnie replika

    Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy. Ojczyzna jest jedna. Z prywatą. głupotą i kumoterstwem trzeba walczyć, a nie chować głowę w piasek i uciekać za granicę.

  13. #53

    Domyślnie

    Kraj lubie. Polactwa i wynikającego z tego "charakteru" wszelkich władz niecierpie.

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Seba7207
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    416
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Niezły artykuł, jeszcze lepsze wypowiedzi internautów:
    http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8823
    NIGDY NIE JEDZ ŻÓŁTEGO ŚNIEGU!!!
    Dziennik Ala i Seba
    Komentarze do Dziennika Ala i Seba

  15. #55

  16. #56

    Domyślnie

    Moje całkiem subiektywne doświadczenie dnia codziennego wskazuje, że najchetniej rozliczają naszą komunistyczną historię:
    1. 35-cio letnie obecnie dzieci oficerów ludowego WP bohatersko nie zakładających czerwonych flag 1 maja 1989r.
    2. młodzi gniewni, co nie pamietają braku teleranka i im żal
    3. dawni słuzbiści II ligi zarówno z barw czerwonych jak i z opozycji, bo nie dali rady sie wykazać wcześniej
    Pozostali woleliby raczej budować (nie tylko domki ), a nie grać w czarne-białe-czarne-białe-bęc.

    Boli mnie że ciągle w tym kraju rozdrapujemy rany i szaty, a chętni do roboty muszą wyjeżdżać w świat. I nie podoba mi się, że media rozdmuchują każdy pyłek w burzę piaskową nakręcając spiralę emocji.
    Ale mimo, że co rusz ktoś wyzywa mnie za moje poglądy od postkomuchów kocham ten kraj i zostaję do kolejnej sowieckiej inwazji

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seba7207
    Niezły artykuł, jeszcze lepsze wypowiedzi internautów:
    http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8823
    Nic nowego.

  18. #58

    Domyślnie

    A ja jestem za tym ,żeby karano chłostą za spudniczki mini.
    W ogóle powinniśmy założyć turbany a nasze kobiety powinny chodzić w workach na głowie.
    I powinno być tylu wicepremierów, ilu kumpli ma Jarek.
    Po takich pomysłach nie tylko się nienawidzi, ale też chce się żygać.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    a nasze kobiety powinny chodzić w workach na głowie.
    A w jakich plastykowych czy papierowych?

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał Tedii
    a nasze kobiety powinny chodzić w workach na głowie.
    A w jakich plastykowych czy papierowych?
    jutowych
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony