W zwiazku z tym, ze zaczynam "gupieć", gdy czytam wypowiedzi niektorych forumowiczowi, allegrowiczow, sprzedawcow, oglaszajacych sie, ufffff, i tak dalej, to postanowilem ich... nie ich, TE bledy wskazywac.
Jesli chcecie, to wskazujcie z nickami, imionami, nazwiskami, przezwiskami, etc.

A oto dzisiejszy przyklad, "ktury" mnie powalil na allegro. Przepraszam, powalil na kolana, z allegro byl/jest::

"WITAM mam do sprzedania drzwi gerda wzmocnione ale są trohe penkiente kolo zamke prawie tego niewidać mają 2 porządne zamki marki gerda mają koplet kluczy i grais nowy zamek gerda 2 ryglowy ma 2 klucze pozdro gerda055 DRZWI nia sprzedam ponirzej 150zl koszt wysylki kurierem 90zlpekniecie jest male widac na zdiencju mi te drzw i sa nie potszebne@@@@@@@@@@@@@@ pozdro@@@@@@@@@@@@@@@@@ gerda550 wp.pl @@@@@@@@@@zdiencie @ wysle @ mejlem@@@@@@@@@@@@@@@@"

Po "penkniete" tlumaczylem sobie, ze kazdy moze miec slaby dzien.
Po "niewidać" myslalem, ze spacja sie niechcacy nie wcisnela.
Po "koplet" pomyslalem, ze "ą" sie nie wcisnelo... teraz wiem, ze "m" sie nie wcisnelo!
Ale po "potszebne" to QRNA "wymienkuem"!!!



Aha,
podawajcie "hociarz zrudło" (allegro, forum taki czy inne, spiewnik kolezanki corki, sasiadka...)

"Tszymajcie sieł ciepuo". Zwariuje zaraz!!!!!!!!!!! Psychologa poprosze!!! Jest na forum???

PS
Literowek nie wstawiajcie!!! Kazdemu sie zdarzaja.

PS2
Oby nikt tu nie dokonal wpisu!!! Blagam, bo "zwarjuje"[url[/url]