dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Pochwalcie sie! Kto szybciej!

    Prosze wszystkich zainteresowanych o podanie czasu budowy wlasnego domu. Chodzi mi o czas samej budowy od fundamentow po wykonczenie wewnetrzne do stanu gotowego do wprowadzenia sie! Prosze nie wliczac czasu spedzonego na zagospodarowanie ogrodu oraz drobnych robot wykonczeniowych. Dla najszybszego nagroda!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Niedawno była robiona ankieta na ten temat. Może tam zobacz. Nam to pewnie zajmie około półtora roku, na pewno nie jest to najszybciej.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki kasiek za uswiadomienie! Wyskoczylem jak Filip z konopii! Nagroda wedruje do Ciebie..... tylko jeszcze nie wiem jaka...hihi.. Pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki, sama świadomość nagrody już cieszy. Każdy z nas pewnie powtórzył kiedyś już istniejący temat, nie przejmuj się

  5. #5

    Domyślnie

    Pół roku przy zgranej ekipie jest jak najbardziej realne...

  6. #6

    Domyślnie

    Wątek się jednak rozwija: tempo budowania zależy od technologii w jakiej się buduje, wielkości domu i pieniędzy jakie się chce przeznaczyć. Podobno w domu z bali można zamieszkać po trzech miesiącach od rozpoczęcia budowy (urządzonym!!!) i wcale niemałym.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja podawałem dane dla domu murowanego.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    He HE !!!! Dziekuje wszystkim! Wlasnie wygralem z tesciowa ktora twierdzi ze sie nie wybudujemy nawet w 2 lata Kasa jest a ekipa obiecuje postawic stan surowy w 2 m-ce! ..... no tak ona wie swoje ...hummm

  9. #9

    Domyślnie

    AAAaaaa ten gość to ja ... zapomnialem sie zalogowac

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony