dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 32
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 631
  1. #201

    Domyślnie

    Lodówka wygląda sympatycznie. Obecnie od 5-6 lat mam Whirpoola. Działa bez najmniejszej awarii. Jedynym defektem jest popękana uszczelka od drzwi. Ale mimo to zamykają się, nie czuć przepuszczania zimna. Teściowie za to również mieli Whirpoola. Niestety na gwarancji był dwa razy, po okresie gwarancyjnym (2 lata) znowu sie popsuła. Koszt naprawy był za duży. Teraz od roku mają Indesit. Moi rodzice mają Amice. Od 2-3 lat działa bezawaryjnie. Jedyną wadą jest słabsza jakość materiałów i wykonania co w Whirpoolu i Indesit.
    Jak widać, dużo zależy od samego modelu i sztuki jaką sie dostanie. Może działać długo bez awarii, a może szybko się popsuć.
    U mnie zbliża się remont. Jeszcze nie wiem, czy będę zmieniał meble w kuchni, jak tak to AGD też. Wtedy kupię jakąś porządniejszą firmę. Jak nie, zostanę przy tym, co mam....

  2. #202

    Domyślnie

    My mamy lodówkę INDESIT ponad 3 lata,
    działa rewelacyjnie. Czasami się zapomniało drzwi domknąć na noc ldówka była lekko zaszroniona a za pół godziny sama doszła do siebie
    Ma bardzo mocne magnesy tzn drzwi są porządnie domknięte (o ile się nie zapomni ich zamknąć
    Zero jakichkolwiek problemów.
    Polecam tą firmę.
    Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce.

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał roszki
    My mamy lodówkę INDESIT ponad 3 lata,
    działa rewelacyjnie. Czasami się zapomniało drzwi domknąć na noc ldówka była lekko zaszroniona a za pół godziny sama doszła do siebie
    Ma bardzo mocne magnesy tzn drzwi są porządnie domknięte (o ile się nie zapomni ich zamknąć
    Zero jakichkolwiek problemów.
    Polecam tą firmę.
    Mogę się pod tym podpisać, nasza prawie 3 letnia lodówka działa bez zarzutu

  4. #204
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maciek88

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ostatnio zakupiłem coś takiego i całkiem dobrze się spisuje

    http://www.2w1.pl/produkt-indesit-ba...682-11968.html

    Czy ktoś z was kupił taką samą jak to się spisuje ?

  5. #205
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    SemperSolus

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    164

    Domyślnie

    Większość klientów, z którymi stykam się na co dzień w sklepie potwierdza solidność marki. Dobra jakość wykonania, przyzwoita trwałość i niezawodność (producent umożliwia przedłużenie gwarancji). Sam posiadam BAN14 w maju stuknął jej rok, rodzice i teściowie również posiadają lodówki tej marki (rodzice od 5 lat, teściowie od 2 lat).

    Nie polecam ich jednak do aneksów kuchennych. W nocy, gdy obniża się poziom hałasu na zewnątrz, lodówka będzie dawać się we znaki głośnością. Może nie hałasuje jak Mińsk ale ją słychać... (głośność to ok. 41 dB(A) lub około 53 dB(re1pW)). Ten drugi sposób pomiaru głośności stosują Bosch, Siemens, Miele, Liebherr...

    Jeżeli ktoś poszukuje cichych lodówek to jednak coś z Boscha. Polecam zwrócenie uwagi na linię KGN36Y20 (185cm), KGN39Y20 (200cm). Wersje z liczbą 40 na końcu są w kolorze stalowym.

    Liebherr jest oczywiście godny polecenia ale ceny za te rozwiązania, z których firma słynie zaczynają się od 3500 zł.

    Jeden z przedmówców wspomniał coś o wodzie w pojemnikach na warzywa - proponuję zwiększyć poziom chłodzenia w parne dni i sprawdzić otwór odpływowy skroplin z chłodziarki (mógł się przytkać). Otwór można znaleźć w tylnej części chłodziarki na wysokości 1 półki.

    Pozdrawiam.
    De gustibus non est disputandum - reszta to kwestia względna gdyż zależy od ludzkich oczekiwań.

  6. #206

    Domyślnie

    a jaką polecacie lodówke do zabudowy ?? do 2 tys ?

  7. #207

    Domyślnie Zagadka - lodówka do zabudowy większa niż zwykle?

    Szukam lodówki... Kuchnia będzie robiona na wiosnę, dlatego zaczynam się rozglądać za lodówką, ponieważ chciałabym by była szersza niż takie standardowe 60-tki. Kuchnia będzie robiona na styl angielski, z małymi zmianami. Myślałam by lodówkę zakupić nieco szerszą, może 70, 80, ale z jednym skrzydłem, do zabudowy, z zamrażarką u dołu. Przeglądałam kilka stron ale nie mogłam znaleźć czegoś takiego. Może używacie takich albo widzieliście gdzieś większą lodówę? Będę wdzięczna za pomoc Pozdrawiam serdecznie

  8. #208
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  9. #209

    Domyślnie

    Dzięki Besta, faktycznie, ceny mało sympatyczne. Chyba jednak zostanę przy tradycyjnej + wykorzystamy liebherra wolnostojącego, którego już mamy - będzie sobie stał jako zapasówka w pralni (w razie imprez, świąt itp.)

  10. #210

    Domyślnie

    Faktycznie takie rozwiazanie może być bardziej przyjazne dla kieszeni
    a w sumie podejrzewam, że taki liebherr wolnostojący będzie w sumie pakowniejszy niż nawet 10cm szersza lodówa do zabudowy, bo w tych zabudowanych z reguły jest sporo mniej miejsca niż w podonych rozmiarów wolnostojących.

    A jak nie - to może "wpakować" w zabudowę normalną lodówkę wolnostojącą?
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  11. #211

    Domyślnie

    Można? Bo się właśnie zastanawialiśmy, że liebher jak nówka i szkoda go zostawiać. Widziałaś żeby ktoś tak robił? Jak wtedy to się mocuje?

  12. #212

    Domyślnie

    jak sie wpasowuje zwykłą lodówkę pod zabudowę? Jak to sie mocuje?

  13. #213

    Domyślnie lodówka Samsung czy Bosch?

    wiem, że to nie ten dział, ale "wnętrza" nie żyją tak, jak "wymiana doświadczeń"
    Muszę na dniach kupić lodówkę i nie wiem na którą markę się zdecydować?
    Mam na oku Samsung RL44QTUS, albo Bosch KGN49A73.
    Ceny podobne i wyposażenie też.
    Zależy mi na komorze zerowej i taką obie posiadają.

  14. #214

    Domyślnie

    Wybierz boscha , sajsung to szajsung

    BOSCH KGN 49A73 do kupienia ze zniżką tak od 2700
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  15. #215

    Domyślnie

    a, gdzie masz taką cenę?

  16. #216

    Domyślnie

    boscha robią w polsce w łodzi jeśli chodzi o AGD, nie tak jak kiedyś w niemczech
    samsung to wielki koreański konglomerat;
    wybierz, który ci się bardziej podoba, jest lepsza cena, dłuższa GWARANCJA, bo ciężko powiedzieć, czy któryś produkt jest lepszy, czy gorszy

  17. #217

    Domyślnie

    wybierz ten model który jak pisał step26 - bardziej ci się podoba, jest lepsza cena, dłuższa GWARANCJA,itd

    a podejście typu sajsung to szajsung a wszystkie samochody na F to gów..o jest przynajmniej śmieszne.
    [/quote]

  18. #218
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Kup samsunga Bo jest lepiej wykończony a różnicę w cenie przeznacz na przedłużenie gwarancji. Odpowiednikiem boscha byłby model RL41hcis porównaj ceny oczywiście pomijając szerokość.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  19. #219

    Domyślnie

    Witam,
    podoba mi się lodówka samsunga model RSH1PTBP lub RSH1KLBG czy ktoś użytkuje te modele? Jeśli tak to mogę prosić o opinie?
    Pozdrawiam

  20. #220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Ekimek te lodówki niewiele się różnią. Klbg to starsza seria ale lepiej wykonana(szklany front) + komora zero. Zasadniczo to samo, nie różnią się technologicznie RSH1PTBP to prostszy model, jeżeli wygląd i brak komory "0" nie jest dla Ciebie aż tak istotny to weź tą nadrabia troszkę głośnością i klasą energetyczną. Jak dla mnie RSH1KLBG górą
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

Strona 11 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony