dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 2199
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 43973
  1. #261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    a tak w ogóle to wsysło mi ten Twój komentarz na naszej stronie tzn został tylko mizerny kawałek jak mniemam... , co dokładnie napisałaś?
    Dokładnie to nie pamiętam, bo pod wpływem emocji i zachwytu pisałam Ale mniej więcej tak: "No, Anoleiz ... tfu,tfu,tfu ... nie będę zapeszać .." i dalej cytować nie będę, bo nie paiętam dokładnie własnych słów Po krótce było, że bardzo mi się to wszystko podoba
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    :...i rozczulać nad każdym kafelkiem
    Rozczulaj się do bólu Kafelki są tak słodkie, że można
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #263
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    no to super...
    no ja pieje z zachwytu cały czas... tfu tfu tfu...
    negocjować musiał małżonek bo ja bym z pocałowaniem ręki pewnie sprzedającym chciała jeszcze dołożyć kasy za włości
    jak zobaczyłam ten piec w kuchni to promieniało ze mnie tak, że musiałam wyjść
    zawsze o takim marzyłam
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  4. #264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    jak zobaczyłam ten piec w kuchni to promieniało ze mnie tak, że musiałam wyjść
    ... rozjaśnić swoim blaskiem wewnętrznym okolice
    To jest Twoje miejsce Anoleiz i będziesz je miała
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Gdyby nie wiadomość z BPH to pewnie długo bym jeszcze nie otworzyła swojego, pożal się Boże, Dziennika Budowy. Ale wiadomość z powyższego banku jest miła, radosna, uskrzydlająca nawet, więc odkurzam stare przeboje
    BPH wykreślił dane i sama owa Koleżanka, występująca w jednej z głównych ról w odcinku pt.: „Dlaczego warto być upierdliwym” przekazała mi ową radosną nowinę Była tak miła, że weszła do bazy BIK wpisując nasze dane i otrzymała odpowiedź „W bazie danych brak informacji”. No radość po południu, normalnie
    Pozdrawiam wszystkich już budujących na własnych działkach
    Nareszcie!!! Cieszę się razem z Tobą!!!

    Braza a tak na marginesie...to Ty se w kulki nie leć ...my chcemy czytać jak to nazwałaś ...pożal się Boże dziennik Budowy...więc głupot nie gadaj ...
    Choć wiem, że czekanie jest straszne, mocno Ci dopinguję w osiągnięciu upragnionego celu, jakim jest zakup działki pod wymarzony dom...mam nadzieję, że to kwestia chwili albo dwóch ...

    Będzie dobrze!
    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  6. #266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Heloł, przyszłam na kawę
    Braza, nie chrzań głupot ino pisz!!
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  7. #267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Brazo, TAK SIĘ CIESZĘ!!! GRATULUJĘ!!! Teraz będziesz miała na pewno skrzydła u ramion i szybciutko znajdziesz działkę pod swój domek! Wspaniale!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #268
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    no i tak trzymać... ) czasem jeden krok w tył, ale zawsze dwa do przodu
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  9. #269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A gdzie moja odpowiedź??? Po przecztaniu radosnej informacji pospieszyłam z gratulacjami, ale nie miałam czasu czekać, żeby przeczytać moją wiadomość. A teraz szukam i... nic! Wrąbało!
    Takoż poprawiam się, gratuluję i czekam na dalsze wieści z placu boju (niedługo placu budowy, jak mniemam).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #270

    Domyślnie

    Ogromnie sie cieszę, że otrzymałaś tak radosną nowinę. Pewnie BRAZO zaczniesz pisać dziennik jeszcze przede mną - zobaczysz
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  11. #271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ciekawe, gdzie ona się podziewa? Od wtorku nas zaniedbuje. Chyba poleciała tę działkę kpić i teraz gdzieś leży, bo się napiła ze szczęścia po udanej transakcji...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Ciekawe, gdzie ona się podziewa? Od wtorku nas zaniedbuje. Chyba poleciała tę działkę kpić i teraz gdzieś leży, bo się napiła ze szczęścia po udanej transakcji...
    Jeszcze nie Domeczku na razie trzeźwa jestem niemożebnie ... aż mi wstyd ale ... może już niedługo..... . Cicho sza

    Dziewczyny moje kochane - wiecie jak mi się zrobiło, czytając Wasze wiadomości? ... no jest mi .... jest mi tak fajnie, że słów mi brak a u mnie to rzadka przypadłość
    Dla Was wszystkich za wsparcie i ciepłe słowa. Dziękuję


    Nie mogę w tej chwili nic zrobić, muszę mieć niezachwianą pewność, że Millenium udzieli mi kredytu, muszę złożyć cały komplet dokumentów bez umowy przedwstępnej jeno z moim oświadczeniem. W tym oświadczeniu ma myć być bykiem napisane, jak to działka i gdzie leży, kto ją ma i tym podobne dyrdymały, a to potrwa, bo mam na oku 3 działki. Millenium kołobrzeskie wyśle wtedy te dokumenty do wysokiej centrali i będziemy czekać na wyrok analityka Z właścicielami jestem w kontakcie cały czas.
    Dziękuję jeszcze raz. Ciepło mi się robi tak gdzieś w środku i gębunia się uśmiecha, gdy Was czytam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #273
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    trzymam kciuki, do bankow niestety trzeba miec niesamowita cierpliwosc

  14. #274
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Ciekawe, gdzie ona się podziewa? Od wtorku nas zaniedbuje. Chyba poleciała tę działkę kpić i teraz gdzieś leży, bo się napiła ze szczęścia po udanej transakcji...
    hihihi

    Braza, gratulki z okazji wykreślenia z...wiadomo, czego! no i teraz POWODZENIA Z DZIAŁKĄ!!!

  15. #275
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    kciuki zapewnione i tfu tfu przez lewe ramię i puk puk w niemalowane...

  16. #276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    braza , skarbie ..mysl pozytywnie
    bedzie dobrze
    uwaga!!! uwaga!!!
    zaczynam odpluwanie
    wtajemniczeni wiedza , ze nie ma bata jak frosia pluje
    po prostu musi sie udac



    --------tfuuuu...tffuuuu...tfuuuuu..tfu!! , tttfffuuuuuu....chrrrr.... ---tfffuu, tfuu
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  17. #277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał frosch
    braza , skarbie ..mysl pozytywnie
    bedzie dobrze
    uwaga!!! uwaga!!!
    zaczynam odpluwanie
    wtajemniczeni wiedza , ze nie ma bata jak frosia pluje
    po prostu musi sie udac



    --------tfuuuu...tffuuuu...tfuuuuu..tfu!! , tttfffuuuuuu....chrrrr.... ---tfffuu, tfuu
    Ło matko Długo tak możesz, wiem To nie ma bata ...
    Dzięki Frosiu
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Frosia moze juz styknie tego plucia , co?
    Moze pletwy teraz pozaciskaj

  19. #279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał frosch
    --------tfuuuu...tffuuuu...tfuuuuu..tfu!! , tttfffuuuuuu....chrrrr.... ---tfffuu, tfuu
    Kurde, Frosia, a nauczysz mnie tak? Nauczysz?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #280
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Braza, to ode mnie na dobry początek:
    " Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wówczas uda nam się pojąć jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jaki niesie nam los" - Paulo Coelho zawsze napisze coś co mnie podnosi na duchu
    Trzymam kciuki za Twój kawałek ziemi, a z bankami też dojdziesz do porozumienia! Mnie tez szło jak po grudzie - najpierw jedna ekipa odwlekała robotę, jak znalazłam nową i zaczęło iść szybko, to w banku się przedłużało Zdążyliśmy już zapożyczyć się u wszystkich przyjaciół, zanim spełniliśmy wszystkie kolejne "zachcianki" banku Ale umowa już podpisana, kaska ma być jutro
    Grunt, to wierzyć że się uda. A z jaką przyjemnością powspominamy te "schody" siedząc na swoim tarasie w letnie popołudnie...
    Pozdrówka!
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

Strona 14 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony