dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1684 z 2199
Pokaż wyniki od 33.661 do 33.680 z 43973
  1. #33661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Brazie wiatr net porwał, za to prąd i wodę już odzyskała.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #33662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    moje wiatry przegonią orkan i spokoj bedzie
    przegoniły...do mnie
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #33663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Najważniejsze, że odzyskali wodę, bo bez tego jest naprawdę trudno.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #33664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    przegoniły...do mnie
    oj nie, nie. nie ja jedna na fm miałam wczoraj grochowke Arnisia i jeszcze ktoś (nie pamiętam kto) tez mieli
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 07-12-2013 o 20:12

  5. #33665
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    ...to teraz rozumiem skąd taka okrutna siła wiatru
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #33666

    Domyślnie

    no właśnie porąbało ludziów co się tak na te fasolę z grochem naparli ?.........mnie sie zachciało fasolki po bretońsku , tom 5 litrów nawarzyła ...........a niedouczone teraz w tv nadają ciągiem , ze te wiatry znad Grenlandii przyszły ...............

  7. #33667

    Domyślnie

    no i dobrze ,że ta grochówka wyiszła , bo w końcu mogę spokojnie kłaść się spać i żadna burza mnie nie budzi i w kominie nie wyje

  8. #33668
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dodam gwoli formalności, że ja w piątek tez grochówke miałam .....


    Odzyskaliśmy prad, wodę później, dzisiaj jeszcze pojawiała się jak Afroamerykanin na pasach .... Teraz jest ok z wodą, za to prund dostaje bzika .... O niecie to nawet nie mówię, bo musiałabym używac brzydkich słów!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #33669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Było nie robić tyle bretońskiej i nie napychać się samej!
    Byś się podzieliła, to przynajmniej jakoś równo by się te wiatry rozłożyły.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #33670

    Domyślnie

    Depsia , jak ja szczęśliwa jestem co tego dachu już nie muszę trzymać , to ty pojęcia nie masz
    moja chałupa na górce , na wygwizdowie , ja co dzień jeżdżę na chłopinie , że mi tego dachu nie przyspawał do stropu ...on wie lepiej , a ja co wiatr to drżę

    ale tym razem szczęśliwie , nawet na moment światło nie zgasło , choć śnieżna burza szła i piździło śniegiem jak trza

  11. #33671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Relka, a opisz tak mniej więcej to trzymanie dachu .... leżysz na nim, czy obwiązujesz linami a końcówki lin przywiązujesz do siebie????

    ... nie, no przepraszam, na żarty mi się zebrało. Domyślam się, że Tobie nie do śmiechu .... Mój dom w niewielkim dołku stoi a wkoło las i wysokie sosny na przemian z modrzewiami i świerkami więc w miarę spokojna jestem!

    Depsia, gwoli formalności: to grochówka była, po bretońskiej to mielibyśmy nie orkan a tornado!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #33672

    Domyślnie

    ja go trzymam siłą woli
    jak jadę samochodem i widzę nowe budowy gdzie ze stropu wychodzą co kilka metrów druty i z nich robią żebrowanie a są one potem zalewane z wieńcem ...to opieprzam swojego dlaczego my tak nie mamy ...a on na to spokojnie - im zabierze wiatr dach razem ze stropem .....tia , bo uwierzę , taki ciężki strop da się zerwać z dachem ...i lu go w łeb

    gwoli formalności , to ja bretońską gotowałam

  13. #33673
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja też żałuję, że tak nie mamy. Jakoś nikt nam nie powiedział, że tak można, a sami nie wpadliśmy na to. Wprawdzie dachówki się trzymają same i nie grożą odfrunięciem, ale i tak bym się pewniej czuła mając nad głową beton, a nie kartongipsy na stelażu aluminiowym. i Można by coś na skosach oraz sufitach powiesić, a tak, to kicha kompletna, chociaż pomysłów mnóstwo.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #33674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    a ja bym się czuła najlepiej mając piętro a nie skosy.. ale plan zagosp nam nie pozwolił. A teraz za nami powstał 2 piętrowy moloch i plan jakoś nic nie mówi... znaczy nie ma go, bo sąd go zawiesił, ale mimo to powinni ten zawieszony stosować, bo on się odwiesi kiedyś... co z tego, moloch już jest i go nie rozbiorą

  15. #33675
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mnie się zawsze marzyły skosy. Już mi trochę przeszło i cieszę się, że ścianki kolankowe mamy sensownie wysokie. U sąsiadów ich nie ma, skos aż do podłogi i dla mnie to by była kicha. Jednakowoż skosy jako takie są ładne i przytulne - nadal uważam - ale brakuje mi tej jednej ściany w każdym pokoju - takiej normalnej, do postawienia albo powieszenia czegokolwiek przy/na niej. No i żeby jeszcze była betonowa, to by się dało coś do niej przykręcić, a te kartongipsy to kicha zupełna jest!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #33676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Chyba jestem dziwna, bo... lubię bardzo moje skosy
    Od wczoraj rana ani razu nie zeżarło prundu

  17. #33677
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    OK, ja też lubię I mam do tego ściany murowane na poddaszu. Ale są niefunkcjonalne. Ja mam mały dom, denerwuje mnie strata miejsca...

  18. #33678
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Mnie tam skosy zbytnio nie przeszkadzają oprócz łazienki.
    Marzy mi się łazienka która wszystkie ściany ma normalne,
    jest duża, ustawna, mam pomysł jakbym ją urządziła.
    Nasze dwie na górze, są w rogach domu.
    Więc skośne dwie połacie, w skutek czego nie ma ani jednej ściany pełnowymiarowej.
    Nie jest to szczęśliwe rozwiązanie.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #33679
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Skosy może i klimatyczne są, ale nieustawne, taka prawda.
    U nas na strychu w pokoju chłopców są duże skosy i to jest też duży kłopot.
    A skosy z kg to już dramat, wiem, bo mam w pokojach gości, niczego tam powiesić nie idzie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #33680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja tam swoje skosy tez w sumie lubię, ściany mam przede wszystkim z kg .... tak, to jest problem, ale w duszy, nie przejmuję się i zabudowę robię stojąca

    Dzisiaj to mi się jechało jak pańsku, na czarnej drodze można się czuć normalnie!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 1684 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony