dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1699 z 2199
Pokaż wyniki od 33.961 do 33.980 z 43973
  1. #33961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Znam tę zasadę i stosuję się do niej jak mogę .... a przy okazji, ja nieogolona nie chodzę

    Jutro muszę przyjrzeć się swoim roślinkom ... co ja gadam, dzisiaj .... jestem ciekawa, czy u mnie coś wyłazi poza dołkami wykopanymi przez Tyriona

    Spokojnej nocy (na MTV Live właśnie skończył się koncert Green Day, no zaje... są!!!!)
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #33962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wiem z całą pewnością, że Braza jest bardzo świadomą właścicielką, korzysta z pomocy trenerów, fachowców i w ogóle.
    I nie mówiła do Tyriona "kochanie" i "chłopczyk mamusi", przynajmniej przy mnie!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #33963
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Czasami zdarza mi sie powiedzieć "skarbie"

    Miłego dnia. Wpadnę do Was później, jadę po papierosy
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #33964
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ot, świadoma...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #33965
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Czego ....????

    Donoszę, że w dzienniku kratka u Córci jest ... z małym bonusikiem ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #33966
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Tudzież Braza nie nosi Tyrionka w torebce....

    Agduś - uważaj .... :

    Owczarek belgijski: pies dla lubiących wyzwania - wyjątkowo aktywny i inteligentny. Będzie dopominać się o twoją uwagę przez cały dzień. To pies, który musi pracować. Z nudów zdemoluje nam dom. Szybko się uczy i bardzo dobrze sprawdza się w psich sportach. Może przynosić nam kapcie czy telefon. Nieufny wobec obcych.


    Ale może o to chodzi, bo pewnie czytałaś......
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  7. #33967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Noooo, belgijski cudowny jest, ale gdzie mu do ONka, szczególnie TyriONka
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #33968
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Kratka OK...
    A na bonusy to może łapki kup... z tym, że u mnie byłyby one jednorazowe

  9. #33969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    fajna kratka i multum pracy. To malowane czy klejone?


    zabawy w kotka i myszkę nie zazdroszczę Pies jest bardziej stanowczy, jak złapie to trząchnie i po balu, a kotu tylko figle w głowie

  10. #33970
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Braza - że ta mysza na zawał nie zeszła, to mysi cud jakiś

    A czemu Ty niby nie masz mieć myszy , skoro większość na wsi posiada , hę ?
    My czasowo miewamy na strychu. Jak one tam włażą , nie wiem. Mam nadzieję, że raczej elewacją niż po wewnętrznych schodach.

    Kratka sympatyczna, ale jak zaobserwowałam pęd do zmian u Ciebie, to długiego życia jej nie wróżę
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  11. #33971
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Eeee... myślałam, że Tyrion coś narozrabiał

    U nas jakoś myszy nie chcą do domu przychodzić... nie to żebym smutna była, nie, nie
    za to pod domem całe tabuny mysich truposzczaków... co znajdę to wyrzucam ale wciąż "przychodzą" nowe

    Kratka fajna, równiutka... ale jak dla mnie zbyt oczojebna

  12. #33972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Taką kratkę se Córcia wymyśliła i taką ma, dla mnie z lekka też oczojebna

    Ja od 4 lat myszy w domu na oczy nie widziałam, odstraszacz (elektroniczny) swoje robi! Podejrzewam że ta bidulka jakoś przez przypadek chyba właśnie elewacją wlazła i utknęła - ku radości kici Wypuściłam ją ze słoika na trawę jest szansa, że jakoś doszła do siebie .... To była polna mysz, taka malutka, i jak się brzydzę nimi, tak jak i chomikami nie wspominając o szczurach, tak tej żal mi było ...

    Arctica, jak na mój gust to Tyrionek już i tak wyczerpał wszelkie pokłady mojej cierpliwości...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #33973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas myszy pojawiają się tylko, kiedy koty przyniosą sobie takie niedobite w celach rozrywkowych. Jakoś na szczęście od dłuższego czasu załatwiają sprawy na polu, a nam podrzucają na wycieraczki bardziej lub mniej ogryzione truchełka. Żal mi myszek, ale cóż - taki ich los. Antylopy też żal, kiedy większy kotek ją zjada.

    O owczarkach belgijskich właśnie to czytałam. Nie, żebym ja jakoś sama sobie takie cudo wymyśliła - dzieci się zakochały w takiej jednej suni, która na plaży w Sworach wakacje spędza z właścicielem prowadzącym szkołę windsurfingu. Sunia jest urocza, bardzo wesoła i... ufna w stosunku do wszystkich, którzy chcą się z nią bawić. Rzeczywiście energii jej nie brakuje.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #33974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Belga za żadne skarby świata bym nie kciała... miłe to i przyjacielskie ale psa a ADHD to w domu bym mieć nie mogła, bo bym oszalała
    Kratka wali po ślepiach ale wygląda fajnie zwłaszcza w pokoju młodzieży

  15. #33975
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja też jeszcze nie wiem, czy chcę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #33976
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    czyli i chciałabyś i boisz się???

  17. #33977
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nawet nie wiem, czy to ja bym chciała, czy dzieci. Ładne są bestie, to fakt, a tamta z plaży przymilna, chętna do zabawy, nawet na desce z właścicielem pływa, no zmyślna taka i wesoła... Jednakowoż to, co poczytałam trochę budzi obawy. Widzę, jak Braza się z Tyrionem szarpie i chyba nie chcę tego. Pies to ma być przyjemność bardziej niż wojna w moim leniwym mniemaniu. Z drugiej strony, jeżeli problemem jest zapewnienie odpowiedniej (to znaczy jakiej?) dawki ruchu i zajęcia, a nie walka o miejsce w stadzie, to może dalibyśmy radę? Miałabym z kim biegać po puszczy. Tylko czy psuce by tego mojego biegania wystarczyło?
    Nic to, mam jeszcze czas. Emi wprawdzie metrykalnie wiekowa, ale czuje się świetnie, jest pełna energii i zdrowa.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #33978
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    CC na ten przykład też mają energię ale plusem jest to, że szybko się spalają, jedno hasanko po dworze i potem dłuugo odsypiają. Wiztyę Tyrionka Bazysia odsypiała dwa dni...
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  19. #33979
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Boksery mają niespożytą energię i ochotę do zabawy, są niezniszczalne, ale poza tym są łagodne i wesołe, chyba nie próbują dominować ponad normę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #33980
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Gagatko, a czy Twoje CC (bo chyba masz też psa oprócz suki) się mocno ślinią???
    Odpowiedz jak kumplowi, nie jak klientowi, proszę.

Strona 1699 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony