dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 2199
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 43973
  1. #421
    Guest

    Domyślnie

    Trzymam kciuki żeby twoje sprawy poukładały się jak najlepiej

  2. #422
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Trzymaj, Veruniu, trzymaj Skoro tyle dobrych fluidów idzie w moją stronę, to nie ma bata, będzie dobrze

    Gratki, Verunia
    Gacie też mogę wkleić
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #423
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Trzeba faktycznie miec nadzieje , ze cos tam sie w tym banku znajdzie nie poprawnego.
    Westchnelam sobie

  4. #424
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Trzymaj, Veruniu, trzymaj Skoro tyle dobrych fluidów idzie w moją stronę, to nie ma bata, będzie dobrze

    Gratki, Verunia
    Gacie też mogę wkleić
    Nie trzeba , ale tak sobie pomyslałam jak zobaczyłam swoj post na pierwszej stronie, że to moze dobry znak dla ciebie

  5. #425

    Domyślnie

    NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA DŁUGIEGO CZASU.
    CZAS I TAK UPŁYNIE.


    Brazula...pozałatwiaj te wszystkie nudne sprawy i wracaj szybko z powrotem ....niech ta przerwa techniczna będzie dla nas mało bolesna

    Mocno wierzę, że znajdzie się jakieś wyjście z tej chorej sytuacji i, że to kwestia czasu, który postaramy się Tobie umilić ...
    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  6. #426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Rrmisiu
    Ja też sobie wzdycham, no bo niby cudów nie ma, ale inni gadajom, że jednak się zdarzają (ło matko, poezja mi wyjszła ). Może i tym razem ... Tak sobie marzę, że może ktoś dał jakiegoś ciałka, chociaż odrobinkę, w tym banku

    Veruniu
    Oby faktycznie to był dobry znak A jak już się wszystko wyjaśni, to Ci takie gaciory zafasuję, że całę RW pęknie z zazdrości

    Monikach
    Zgodnie z tą piękną sentencją, nie rezygnuję A Ty się weź do pracy, bo chcę to Twoje cudo oglądać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Bobowa Pani Mecenas chce jeszcze przyjrzeć się dokumentom bankowych w sprawie tego kredytu, bo jak twierdzi, często można się po prostu do czegoś przyczepić, a to może pomóc w obniżeniu kosztów. Mam nadzieję, że wie co mówi. Kiedyś pracowała w windykacji bankowej Najważniejsze, że się zaczęło i że mam kogoś, kto się na tym zna
    No, no! To już zabrzmiało optymistycznie, tak bardziej w Twoim stylu! Niecierpliwie czekam na wieść, że ktoś strzelił takiego babola w papierach, że już nie masz się czym martwić.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #428
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wiesz Agduś na takie cuda to chyba tylko w Erze można liczyć A na poważnie, nie nastawiam się zbytnio na uniknięcie kolejnego władowania pieniędzy w błoto, raczej jakoś dziwnie spokojna jestem, że w naszym przypadku akurat ten jeden raz na milion bank się nie pomylił Ale, jak wszystko będzie szło zgodnie z moimi założeniami, to odzyskamy wiarygodność - a to już będzie zwycięstwo!
    Odrobina optymizmu powróciła na swoje stałe miejsce i już mogę myśleć trochę bardziej logicznie, bo jak się okazuje, optymizm i logika jakoś tak w moim przypadku w tukę chodzą. A jak to jest u urodzonych pesymistów???
    Hmmm... pozastanawiam się nad tym jutro.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #429
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    ??
    Hmmm... pozastanawiam się nad tym jutro.
    Scarlet O'Hara?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #430
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał braza
    ??
    Hmmm... pozastanawiam się nad tym jutro.
    Scarlet O'Hara?
    Aha! Uroda nie ta, co prawda, ale powiedzonko sobie zapożyczyłam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #431
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Braza Ty z tą przerwą techniczną to się nie wygłupiaj, bo nie mam co czytać!!!
    Kciuki trzymam dalej, muszą pomóż .

  12. #432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Hej DarioAs
    Ta przerwa techniczna to mus, ileż kurczę można pisać i .... czytać o problemach z poszukiwaniem i kupnem działki? Jak już posprzątam ten cały bałagan chociaż "po rynku" to na pewno skrobnę o wynikach, co by na bieżąco być. Ale zawsze chętnie i zprzyjemnością pogadam tutaj, w tzw. komentarzach. Zaglądaj
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A ja jestem pewna, że BĘDZIE ten domek. Już chyba zacznę odkładać na prezent na parapetówę. Ja cie, chyba się na niej napiję jak bąk...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #434
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No, to do tego napicia się jak bąk to my dwie som
    Ja też wierzę Domeczku. Gdybym w to nie wierzyła, napisałabym w dzienniku Żegnajcie, a nie Przerwa Techniczna Był moment, że miałam na to ochotę .... przyznaję się szczerze Ale powiedziałam: Nie! Nie popuszczę! No i ... zobaczymy
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #435

    Domyślnie

    brawo!!! Nie umykaj tylko ... dalej walcz1 Zagladam do Ciebie- moze nie za często- ale jakby to było, gdybyś zamilkła?? No co Ty, BRAZA......
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  16. #436
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    No, to do tego napicia się jak bąk to my dwie som
    Ja też wierzę Domeczku. Gdybym w to nie wierzyła, napisałabym w dzienniku Żegnajcie, a nie Przerwa Techniczna Był moment, że miałam na to ochotę .... przyznaję się szczerze Ale powiedziałam: Nie! Nie popuszczę! No i ... zobaczymy
    Tylko spróbuj. Ja Cię dorwę. I nie daruję, że nas zostawiłaś.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    NO!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #438
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    NO!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #439
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nawet nie myślę o rezygnacji, mam bardzo silnie rozwinięty instynkt samozachowawczy
    Uprzedzam tylko, że może to troszkę potrwać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #440
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    NO my tam poczekamy, nam się nie spieszy ... rozgościmy się, będziemy popijać co nieco i plotkować
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

Strona 22 z 2199

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony