dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 41
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 804

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    A właśnie to na czym polega różnica między mdf a fornirem?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał siwa216
    A właśnie to na czym polega różnica między mdf a fornirem?
    fornir - to naturalny material drewniany - takie cieńkie płaty, którym się "okleja" meble. Natomiast MDF to po prostu płyta pilśniowa.
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał siwa216
    No właśnie
    Drewniane to koniecznie muszą mieć takie "wzorki - wgłębienia" i wogóle czy mogą być drewniane proste, równe?
    Jakie wy będziecie mieli?
    Drewniane, czereśnia, proste bez udziwnień

  5. #5

    Domyślnie Meble z połyskiem do kuchni - opinie,a może ma ktoś ???

    Czy ma ktoś meble kuchenne z połyskiem? Zastanawiam się nad orzechcem amerykańskim z poyskiem i nie wiem jak to bedzie wyglądać w użytkowaniu i oczywiście juz w kuchni. Podoba mi się ten orzech amerykański z połyskiem i chciałabym poznać wasze opinie na temat mebli z połyskiem. A moze lepiej bez połysku?
    Jak macie meble z połyskiem - to może mogę proszić o jakieś zdjęcia.
    Pozdrawiam
    Tak bardzo bym chciała ...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem najczęściej powtarzający się fragment "z połyskiem" Chodzi Ci o lakier?
    Jeśli tak, to na forum jest mnóstwo zdjęć takich kuchni - vide wątek "Pochwalcie się kuchniami". Ja mam biały lakierowany MDF i jestem nim zachwycona

  7. #7

    Domyślnie

    Tak chodzi mi o lakier, chciałam spytać o użytkowanie mebli polakierowanych, które działają na zasadzie lustra "się święcą"
    Tak bardzo bym chciała ...

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Uważaj na literówki
    Moje się nie święcą, nie świecą, ale błyszczą owszem. Możesz wybrać różne rodzaje lakieru i tym intensyfikować siłę błysku. Nie wiem jednak, jaki jest efekt, kiedy front udaje drewno - czy to nie wygląda tandetnie?

  9. #9

    Domyślnie

    Taka politurka z lat 70-tych

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Femmee_
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Okolice Oławy
    Posty
    324

    Domyślnie

    Też się zastanawiałam nad takimi frontami, ale przypuszczam, że trzeba cały czas ze szmatką latać, bo pewnie widać każdy najmniejszy odcisk palca.
    Moderowano - Regulamin FM 2.4

    Fotogaleria i Konwersatorium

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Widać, widać, mam lakierowane ciemne bordo. Wyglądają pięknie, ale praktyczne nie są. Mimo wszystko jestem zadowolona. A przecieram szmatką z mikrofibry
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izulek
    Widać, widać, mam lakierowane ciemne bordo. Wyglądają pięknie, ale praktyczne nie są. Mimo wszystko jestem zadowolona. A przecieram szmatką z mikrofibry
    Izulek ale faktycznie tak często trzeba je wycierać?
    Ale tak pozatym to nie widzisz nic złego w tym że są one polakierowane.
    A mogę prosić o zdjęcia?
    Tak bardzo bym chciała ...

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    No generalnie to ja wycieram codziennie albo raz na 2 dni, ale ja mam jednolite.
    Zdjęcia w moim dzienniku.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  14. #14

    Domyślnie

    Ja mam czarną kuchnię na wysoki połysk i fronty przecieram co najwyżej raz w tygodniu. Wszystko jednak zależy o tego jak ustawione są szafki względem okna. Te na które pada bezpośrednio "światło" są zdecydowanie trudniejsze do utrzymania w czystości od tych "schowanych".
    U mnie bezpośrednio na wprost okna jest tylko jeden front, więc nie mam na co narzekać

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Z frontami lakierowanymi w polysku jest tak, ze im ciemniejsze tym bardziej widac. Na jasnych tez widac ale juz nie tak bardzo, bo na jasnych widac paluchy, a na ciemnych paluchy i kurz.
    Mam porownanie, bo na ekspozycji mamy i jasne i ciemne.
    Robilismy czarna - wyszla pieknie ale klientka juz dwa razy byla pytac czym to czyscic, bo wszystko widac , a jak zamawiala to twierdila, ze ona lubi soprzatac .

  16. #16

    Domyślnie

    A czy sa jakieś specjalne środki do czyszczenia mebli lakierowanych?
    Tak bardzo bym chciała ...

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał siwa216
    A czy sa jakieś specjalne środki do czyszczenia mebli lakierowanych?
    Ja do cieplej wody dolewam plyn ajax uniwersalny i dobrze odcisnieta sciereczka wycieram, pozostawiam mokre do wyschniecia (smugi nie zostaja). Tylko sciereczka musi byc do ciemnych w miare nowa zeby nie zostawiala klaczkow.

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Z frontami lakierowanymi w polysku jest tak, ze im ciemniejsze tym bardziej widac. Na jasnych tez widac ale juz nie tak bardzo, bo na jasnych widac paluchy, a na ciemnych paluchy i kurz.
    Mam porownanie, bo na ekspozycji mamy i jasne i ciemne.
    u nas przede wszystkim widać paluchy i kropki po wodzie
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  19. #19

    Domyślnie

    Ale ogólnie to jesteście zadowolone? Czy jakbyście miały kupować nowe meble czy też wybrałybyście lakierowane?
    Ja sama zastanawiam się czy takie wybrać, ponieważ spodobał mi się orzech amerykański lakierowany, natomiast bez lakieru to taki średni moim zdaniem.
    Jak to jest u was?
    Tak bardzo bym chciała ...

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Siwa216 w wątku o kuchniach są zdjęcia orzecha amerykańskiego lakierowanego - wyglada obłędnie. Ja będę miała lakierowane zebrano, ale na ten temat będe mogła wypowiedziec się dopiero za miesiąc.

Strona 36 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony