dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 181
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie "Obciachy" (i wspomnienia) z dzieciństwa :)

    Nie ukrywam ze watek "smaki dziecinstwa" by elutek mnie mocno zainspirowal i bede "wtórna" ale co mi tam
    mam dzis swietny humor

    Mocno podejrzewam ze każdy z nas w dzieciństwie robił coś wyjątkowo obciachowego, oczywiście, z perspektywy czasu. (bo wtedy tej swiadomosci nie mial )
    Ja moge zaczać od siebie

    - kiedy słyszałam, że jakiś aktor albo piosenkarz (w ktorym oczywiscie sie smiertelnie kochalam się ożenił, czułam ukłucie zazdrości i żal, że to nie ja tą wybranką.
    Dodatkowo snulam romatyczne wizje ze "wybranek" przyjedzie do Polski zobaczy mnie i oczywiscie smiertelnie sie zakocha

    - słuchalam NKOTB (new kids on the block) cuuudny zespol chyba prekursorzy "boys bandu" (mialam plakaty i takie tam i oczywisacie kochalam sie w tym "niegrzecznym "- niestety dzis za cholere nie moge sobie przypomniec jak on mial kurcze na imie )

    - fantazjowalam ze jakas aktualna moja milosc zapada na smiertelna chorobe, wszyscy ja opuszczaja a zaostaje tylko ja u wezglowia łoża

    - wymienialam listy z fankami w/w zespolu
    - w ost. klasie podstawowki nosilam kozaczki na obcasie i "marmurkowe" jeansy

    - w liceum - ubieralam sie calkowicie na czarno (pierwsza klasa) i walilam sobie mega mocny make up (przestalam kiedy przypadkiem uslyszalam rozmowe 2 kolegow z liceum - "ktora to ta Paulina?" " no ta, co sie tak mocno maluje" )

    (sobie cos przypomne sobie to napisze )
    Nie wstydzic sie - i pisac

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    W sumie naprawde wstyd sie przyznac, ale ja bylam punk- owa
    Mialam wlosy na zel i tapir i cwiekowany pas

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Jak tak patrzę na swoje fotki z końca podstawówki, to mówiąc szczerze, wyglądam jak jeden, wielki OBCIACH
    Marmurki ofkors nosiłam, a co
    W słynnych wówczas zeszytach "złote myśli" w rubryce ulubiony piosenkarz wpisywałam "kajli minog"
    Byłam bardzo chuda, więc od jesieni do wiosny zakładałam pod obcisłe, dżinsowe spodnie (gumki) kilkanaście par rajstop, ale się wówczas czułam sexy (latem miałam zdecydowanie gorzej )

    W 8 klasie miałam fryzurę na palemkę, utrwaloną kilogramem lakieru do włosów marki "lotion". Jak mi się kiedyś skończył, to nie poszłam do szkoły, póki nie otworzyli drogerii obok

    W siódmej klasie wielokrotnie całowałam się z koleżanką, niby tak w zabawie, ale było nawet przyjemne . Mamy kontakt do dziś, ale jakoś nigdy nie poruszamy tej kwestii
    muszę dodać, że jestem obecnie absolutnie hetero i wtedy też kochałam się wyłącznie w chłopakach, to chyba tak jakoś przez ciekawość wyszło
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Hehe, Zielonooka, punkty 1 i 2 miałam identyczne!!!
    Z jedną różnicą - ja się kochałam w Jordanie i oczywiście miałam cały pokój nim wyplakatowany. A wieczorami się do tych moich ścian przytulałam
    I jeszcze skakałam z dezodorantem w dłoni po szafkach w pokoju przy muzyce Sabriny i Sandry i udawałam, że to ja śpiewam

    Więcej oczywiście pamiętam, ale muszę dojrzeć w sobie zanim to napiszę

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    kuleczka, to małym druczkiem to nie wstyd

    nie Ty jedna próbowałaś..Ja byłam starsza trochę

    Ja na scianie miałam plakat z wielkim napisem "skalp skina twoim beretem!!"

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Ja będąc w wieku "z pretensjami do dorosłosci" miałam na plecaku namazane długopisem: Chłopaki sa jak autobusy, jak jeden Ci ucieknie, to zaraz będzie następny


  7. #7

    Domyślnie

    Jako mały dzieciak gumę do żucia barwiło się rysikami od kredek aby była kolorowa. hehe tak było. Ciekawe Kto to pamieta.

    Potem byłam zakochana w Grzegorzu Ciechowskim z Republiki. Cały pokój obwieszony jego plakatami. I w kółko leciała Biała flaga, Telefony, Śmierć w Bikini czy jakoś tak to było. Ciuchy musiały być w barwach oczywiście biało czarnych.

    A potem ....były włosy na cukier ...kiedy się skończyl loton. Aby były kolorowe pasemka to wcierło się kalkę we włosy. Tak żeby po przyjściu do domu można było szybko to zmyć.

    Był też czas pasów i pieszczoch obitych ćwiekami...

    hehehe ale to było dawno
    Agdula

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Będąc chyba już w liceum obejrzałam Orkiestrę Klubu Samotnych Serc ochnaście razy Baaardzo mi sie Peter Frampton podobał
    I muzyka w wykonaniu Aerosmiths
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Rajstopy farbowane .....ciemną herbatą

    W czasach posuchy papierosowej paliło się się różne wynalazki
    Skręty z herbaty na przykład
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Ja między innymi pastowałam pepegi pasta do zębów, żeby nadać im szyku. A pokój miałam oplakatowany głownie Michelem Jacksonem.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Bardzo fajny wątek

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Ja między innymi pastowałam pepegi pasta do zębów, żeby nadać im szyku. .
    Ja też to robiłam
    Agdula

  13. #13

    Domyślnie

    Ciekawe kto to pamięta...może to trochę odbiega od tematu ..ale to też były obciachy trochę historii z PRL








    Agdula

  14. #14

    Domyślnie

    Obciachu nie miałem.
    Może dlatego że starszy brat "przecierał szlaki".
    Za to mieliśmy różne numery,których dziś bym nie zrobił.
    N.p. mieliśmy samochód do dyspozycji,którym jeździliśmy po Katowicach. I nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie fakt ,że to było w 7 klasie podstawówki.
    Bo to, że mieliśmy motory bez rejestracji i prawa jazdy to normalka.

    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  15. #15

    Domyślnie

    eejjjj co chcecie od Kasprzaka

    mam go nadal

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    [quote="Agdula"]



    Ja właśnie jestem po odcinkach BALLADY O JANUSZKU (pamiętacie ten serial) i odświeżyłam sobie co nieco tamte czasy.

    No dobra a mój obciach z dzieciństwa: razem z koleżanką zwinęłyśmy się w pół mszy w dniu niepodległości, gdzie stałyśmy w sztandarze szkoły. Zostawiłyśmy tylko chłopaka z flagą. On został do końca a potem jeszcze był na przemarszu przez pół miasta do jakiś pomników....
    W tym samym dniu sędziowałyśmy zawody z lekkiej atletyki - zarabiałyśmy pieniążki. Wiadomo mając do wyboru nudną mszę a kaskę wybrałyśmy to drugie.
    Nie uszło na sucho. Ktoś był z kadry na mszy i doniósł dyrektorowi, że sztandar miał braki
    Ponieważ ja trenowałam lekką, miałam pewne ulgi z tego powodu u dyrka, który nota bene sam trenował. Niestety po tym incydencie wykrzyczał mi na przerwie, że nie zwolni mnie już na żadne zawody!! Zachowanie na świadectwie: NIEODPOWIEDNIE (czy jakie tam jest najgorsze... już nie pamiętam)
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Ja pamiętam jeszcze papier toaletowy na sznurkach...taki szary i twardy..

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ale to zdjęcie drogerii to chyba z czasów teraźniejszych. Autko jest na białych blachach
    Ja byłam z tych "metalowych". Podarte spodnie, pieszczocha na ręce. Zamiast plecaka do szkoły taki materiałowy worek z napisem Metallica. Do tego katana z mnóstwem przypinek.Ech....to było fajne....
    Kasprzaka miałam jeszcze do niedawna. Dobrze się spisywał. A teraz hicior:
    w 89 roku napisałam list do....Lecha Wałęsy. Dostałam jego plakaty i zdjęcia z własnoręcznym podpisem. Wisiały na ścianie

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    W czasach Peerelu szyło się spódnice z tetry , farbowało związane sznurkiem takimi specjalnymi farbami i miało się modnego cieniowanego gnieciucha

    Kiedyś nawet uszyłam sobie bluzeczkę z gazy ( chyba z dwóch warstw ) , pofarbowałam na taki błękitno-atramentowy kolor i wyszyłam jakiś wzorek złotą nicią (niestety nie pamiętam skąd ją miałam , byc może ze złotej wstążki ) . I to był naprawdę hit . Wszystkie koleżanki mi zazdrościły I jak patrze na zdjęcie sprzed lat , ta bluzeczka , biała dość krótka jak na tamte czasy spódniczka , długie ciemne i lekko kręcone włosy .....ech ....
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kulka - ja sie calowalam z siostra (cioteczna)
    bylo troche dziwnie ale uznalysmy ze sie przeciez kurcze na KIMS calowac nauczyc musimy - jakos nam to psychiki nie skrzywilo
    w przeciwienstwie do ciebie jednak czasem to sobie wspominamy ku uciesze np. jej meza ktory podsluchuje nasze babskie rozmowy

    Anna W - hej jak pamietasz Jordana to moze pamietasz jak ten "niegrzeczny" mial na imie ??? (taka bandamke zwykle nosil i jako jedyny z calej piatki bywal lekko niedogolony )

    Przypomnialam sobie - wypychalam stanik skarpetkami coby mizerny biust byl ciut wiekszy (oczywiscnie nie musze dodawac ze upchniete skarpetki i w zwiazku z tym "dziwny" kasztalt "piersi "prawdopodobnie bylo widac na kilometr )
    Nie wiem czemu ale uwielbialam malowac sobie usta ciemnobrazowa kredka dookola a srodek wypelniac tez brazowa szminka - w tym momencie wygladalam pewnie jak osoba z ciezko chora watroba lub/i trzustka

    - w pierwszych klasach podstawowki potwornie wstydzilam sie zabierac glos na lekcjach i w ogole odezwac sie do nauczyciela .... - nie wiem czemu bo poza lekcjami w szkole nie mialam problemow z kontaktami z rowiesnikami czy rozmowa z doroslymi.

    - nie jadalam "drugich sniadan" do szkoly przgotowywanych pieczolowicie rano przez mamusie -a poniewaz mama zglaszala pozniej pretensje widzac wieczorem w plecaku niezjedzone kanapki z dnia - bardzio inteligentnie zaczelam je ukradkiem wrzucac za szafe ... odkrylo sie po niedlugim czasie kiedy zaintrygowana specyficznym smrodkiem mama zrobila generalna inspekcje w pokoju i odkryla te "zbiory"

    - bedac na wakacjach z rodzicami w Kazimierzu na tzw. kwaterze u bardzo milych gospodarzy czesto bawilam sie w ich ogrodzie za domem.
    Roslo tam jakies drzewo (juz nie pamietam jakiego gatunku ale mialo cos podobnego do jablek chyba ?) ktore mialo bardzo ciekawe owoce.(przyjmijmy ze byly to specyficzne jablka)
    Nie wiem czemu zrywalam je zawziecie i "topilam" w beczce z deszczowka ktora stala nieopodal.
    Po ogoloceniu polowy drzewa gospodarze przyszli z lekkimi pretensjami do rodzicow okazalo sie bowiem ze nie bylo to zwykle drzewko owocowe z jakimis "psiurami" (cyt."seksmisja") na galezi a bardzo cenne drzewo wystawowe (i hodowane z dziada pradziada) a owe owoce wygrywaly jakies nagrody na tych wystawach rolniczych itp.

    cdn.

Strona 1 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony