dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 225
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    kurcze - no nie znalazłam w mojej garderobie z litego bielonego debu (tylko 15 m kw) takich lylaróż - własciwie to malo tam znalazłam - minimalistka jedna, ale się poprawię...
    poćwiczyłam za to robienie zdjęć na jednej nodze w odbiciu lustrzanym (niezbyt dobry pomysł, no ale trudno)
    mam tu:
    jedną nogę w wysokim obcasie

    jedną w letnim klapku

    jedną w zdrowotnym (noszę je ostanio do pracy - mam trzech szefów - facetów - wszyscy sa na tyle hmmm -niewysocy , że jak zakladam wysoki obcas, to ich przerastam, i wiem że czuja się z tym nieswojo, więc jak mnie wkurzają to wyciągam te de mode z szafy (MF) , a jak są mili, to się "zniżam" do tych zdrowotnych

    wszystkie oczywiście mają skórzane podeszwy i resztę...
    Rozumiem, ze to do tych trzech par spodni, ktore tylko masz jak kiedys to napisalas.
    No ale tak to jest jak sie ma szefow.

    PS. szanujaca sie kobieta , ma wykonana garderobe wiadomo w jakim drewnie. Dab stanowi 1/8 ceny tego materialu jesli jest czerwony, w bialym gatunku jest to 1/12 ceny tego specyfiku.

    PS lubie jak, ktos sie porywa z motyka na slonce, wklejaj wiecej .

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anisia3
    No proszę okazało sie, że te "markowe marki" to jednak Europa. Jak zwykle o niebo lepsza od amerykańskiego tandetnego blichtru.
    Juz dawno nie maja wiekszosci kapitalu w swoich rekach.
    Szanujacy sie ludzie, ktorzy te marki kupuja o tym wiedza.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    niezłe burdellobumbum w tej garderóbce z lilaróżem...

    a ja kocham Kino, się naoglądało tego trochie, nie...?
    buty (te od rury) nabyłam na wakacjach 3 sezony temu, w europejskiej stolycy mody...Pan tak pieknie o nich opowiadał...naciagnał mnie pewnie-bo kupiłam jeszcze takie ręcznie malowane...
    a przed zakupami połazilam trochę nad wodą


    NS, jaka tam lasencja, z wybiegu zeszłam parenaście lat temu...emeryturka znaczy...dziś tylko kino mi zostało, koktajle,burbony i takie tam...
    a gatki, cóż, przyznaję - też kinowe, choć za więcej niż 100 euro - baaardzo wygodne:
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    niezłe burdellobumbum w tej garderóbce z lilaróżem...

    a ja kocham Kino, się naoglądało tego trochie, nie...?
    buty (te od rury) nabyłam na wakacjach 3 sezony temu, w europejskiej stolycy mody...Pan tak pieknie o nich opowiadał...naciagnał mnie pewnie-bo kupiłam jeszcze takie ręcznie malowane...
    a przed zakupami połazilam trochę nad wodą


    NS, jaka tam lasencja, z wybiegu zeszłam parenaście lat temu...emeryturka znaczy...dziś tylko kino mi zostało, koktajle,burbony i takie tam...
    a gatki, cóż, przyznaję - też kinowe, choć za więcej niż 100 euro - baaardzo wygodne:
    Bedzie ciekawie, jak ktos w joopach wyskakuje.

    za sto euro to jednego kompletu do gry w squah nie kupisz, a gdzie jescze buty przynajmniej razy 1.5 tej ceny.

    Do samego squasha mam na 50 postow.....


    i tylko dla szanujacych sie kobiet- markowe.

    ....sa jeszcze dodatkowo do biegania , na silownie, pilates i joge, a jakie buciki do kompletow.

    PS.i prosze ogladnac drewno do wykonywania szaf, specjalne tylko do tego.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    słońce ty moje kochane - na ciebie z motyką? Nigdy w rzyciu...odbieram ci (zreszta tylko na chwileę- bo to jednak męczące) monopol na robienie z siebie idioty...a że o szpilkach było...to wtrącam swoje trzy nogi...
    ja tak długo nie pociągne (wiesz, tylko trzy pary dżinów - no i jedne te krótkie) - djorów nie mam w lylaróżu, pare tam kinowych łachów sie uzbierało - pewnie byłoby więcej ale na kreche dom sie budowało i sie zaniedbałam w snobowaniu...
    Cholernie ciekawa byłam jak to jest nabijać po kilkanascie postów dziennie (przez pare lat ) robiąc z siebie kretyna- no i staram się jak mogie - a tu ni cholera - obiadu nie jadłam, kolacji tez (są plusy - za 2 tygodnie występy na sycylijskiej plaży) - i nadal srednia jaka jest każdy widzi...na szczęście bachorów nie ma i stary wyjechał, to mi wolno tak się poniewierać...
    ale tak naprawdę mistrz jest tylko jeden - i nie każdy może zostac jego uczniem/uczennicą...
    soł - mistszuniu - rispekt for ju... choć jeszcze nie raz mi dowalisz...pamietaj -przyjemność bedzie po mojej stronie...
    dobrej nocki - słoneczko
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    słońce ty moje kochane - na ciebie z motyką? Nigdy w rzyciu...odbieram ci (zreszta tylko na chwileę- bo to jednak męczące) monopol na robienie z siebie idioty...a że o szpilkach było...to wtrącam swoje trzy nogi...
    ja tak długo nie pociągne (wiesz, tylko trzy pary dżinów - no i jedne te krótkie) - djorów nie mam w lylaróżu, pare tam kinowych łachów sie uzbierało - pewnie byłoby więcej ale na kreche dom sie budowało i sie zaniedbałam w snobowaniu...
    Cholernie ciekawa byłam jak to jest nabijać po kilkanascie postów dziennie (przez pare lat ) robiąc z siebie kretyna- no i staram się jak mogie - a tu ni cholera - obiadu nie jadłam, kolacji tez (są plusy - za 2 tygodnie występy na sycylijskiej plaży) - i nadal srednia jaka jest każdy widzi...na szczęście bachorów nie ma i stary wyjechał, to mi wolno tak się poniewierać...
    ale tak naprawdę mistrz jest tylko jeden - i nie każdy może zostac jego uczniem/uczennicą...
    soł - mistszuniu - rispekt for ju... choć jeszcze nie raz mi dowalisz...pamietaj -przyjemność bedzie po mojej stronie...
    dobrej nocki - słoneczko
    nie pekaj, tylko "cosniecos" bede wklejal i to w godzinach mojej pracy, za darmo tego zamiaru robic nie mam.

    Proponuje jede zestaw sportowy , za jeden twoj - oczywiscie z kompletem obuwia.

    Zacznijmy od innych niz juz pokazalem wyzej , czyli biegowek. Tych szanujaca sie kobieta ma 16 zestawow i do kazdego inne szpilki w tej samej kolorystyce. Srednia cena to 420 dolcow za calosc zestawu.

  7. #27

    Domyślnie

    Zestaw szpilek do biegania nr1



    Czekam na twoj zestaw joan-iu.

    Jest jeszcze koszulka na ramiaczkach , ale w szafie do squasha.

    ...i spodenki w zielonym z dodatkiem niebieskiego, teraz zobaczyle. - sorry.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał guscik
    Cytat Napisał Anisia3
    No proszę okazało sie, że te "markowe marki" to jednak Europa. Jak zwykle o niebo lepsza od amerykańskiego tandetnego blichtru.
    Juz dawno nie maja wiekszosci kapitalu w swoich rekach.
    Szanujacy sie ludzie, ktorzy te marki kupuja o tym wiedza.
    Cóż, jak komus brak wlasnego pomyślunku to musi posiłkować się kasą i kupowac dobre europejskie pomysły.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anisia3
    Cytat Napisał guscik
    Cytat Napisał Anisia3
    No proszę okazało sie, że te "markowe marki" to jednak Europa. Jak zwykle o niebo lepsza od amerykańskiego tandetnego blichtru.
    Juz dawno nie maja wiekszosci kapitalu w swoich rekach.
    Szanujacy sie ludzie, ktorzy te marki kupuja o tym wiedza.
    Cóż, jak komus brak wlasnego pomyślunku to musi posiłkować się kasą i kupowac dobre europejskie pomysły.
    I odwrotnie. Szkoda tylko, ze polactwo kupuje podruby i sie kapromituje .

    Wystarczy sie po wawce przejsc. Smierdzi to na kilometr.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał guscik
    Zestaw szpilek do biegania nr1



    Czekam na twoj zestaw joan-iu.

    Jest jeszcze koszulka na ramiaczkach , ale w szafie do squasha.

    ...i spodenki w zielonym z dodatkiem niebieskiego, teraz zobaczyle. - sorry.
    te buciki, to na jedno wyjście, góra dwa...
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    własnie nie pijemy - przynajmniej tak wysokoprocentowych - stąd się jakoś gromadzi...
    jak moglem to przepuscic.

    Proponuje to co moja zonka lubi, sorry ze przenosze z innego watku.





    Dostepne w polsce, tylko ceny nalezy przmnozyc przez 3, dodac clo i 22% vat.

    mam jeszcze inne i troche drozsze.

    Dobrej nocy, szpilkowcom zycze.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    guscik zapodaj jakieś obuwie na podeszwiae skórzanej, kołkowanej...nie szytej...

    bo te od Chanela, to rozciągnięte som...albo baba ma wysokie podbicie
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    guscik zapodaj jakieś obuwie na podeszwiae skórzanej, kołkowanej...nie szytej...

    bo te od Chanela, to rozciągnięte som...albo baba ma wysokie podbicie

    marchew nie dziala, a powinna - moge wiec wybaczyc, zdjecie nie ma 3 wymiarow, sa to buty ktore wyszly w bardzo malym limitowanym ekskluzywnym nakladzie. Nie widac zakonczenia obuwia , wiec nie ma punktu odniesieni, bardzo niskie podbicie. Znawca rozpozna to po bokach.

    Nic trudnego, jest kilkanascie takich par butow w naszym "uzywaniu".

    Wykonane w hiszpanii, seria 55 par na caly swiat, 1499 euro i co ciekawe nie jest to segment wyjsciowy. Znawcy wiedza o co chodzi.



    Drewno i metal, "szanujacy sie" wiedza o co chodzi.

    PS. Jea, witam w klubie szanujacych sie ludzi, masz duzego +. Zaskoczyles mnie, wiec dedykuje tobie jednoosobawa porcje kolacji z pod mojej reki w alkoholach - dzial o zapalencach .

  14. #34

    Domyślnie

    Guscik , nie myslales nad zmiana nicka na "czarna stopa" . Pasowaloby ...
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    hmmmm - ja już wiem - dlaczego w mojej garderobie takie pustki...(między innymi oczywiście)
    uświadomiłam to sobie patrząc na złoża szmat u guścika - bo zrobiło mi się duszno i zakręciło mi się w głowie...to samo uczucie mam gdy wchodzę do windy z ludźmi, supermarketów i innych szmateksów...
    Mam chyba jakąś fobię - ale na widok tych szmat bym zwiewała, ilekroc bym tam zaglądała...bo nawet te swoje kinowe przerzedzam jak mogę - pare razy w roku wywalam co zbędne (wyjątek stanowią buty i torebki- córka mi nie pozwala ), a te co wiszą ciągle piorę, choć nie noszę...
    myślałam że szanujący się konsument też tak ma - no bo zanim założy tą 100 koszulke to już niemodna będzie i zwiędnie w tym ścisku...
    zresztą już gdzies tu o tym pisałam - niby coraz więcej moge wydać kasy na te duperele ale coraz rzadziej to robię...więc gdybym mogła jak guścik - to juz w ogóle nic bym nie miała ( "bo jak nie chcesz, to nie musisz"
    i bardziej cieszy mnie jedna rzecz niż trzy reklamówki...
    A teraz to chyba bardziej mąż mnie ubiera niż ja sama...(póki co ma z tego dużo frajdy i niech tak zostanie) - mnie zakupy już męczą...nawet w Mediolanie


    zresztą takie gromadzenie rzeczy uważam za duży obciach (spotykany wśród migrantów) - no i dochodzi do tego globalne ocieplenie, Fair Trade i takie tam - ale to już inne tematy - bo to trzeba czuć i wiedziec gdzie są granice...


    PS guścik - jak patrzysz na te wzory na wykładzinie garderobianej - nie kręci ci sie w głowie? (no i te plastykowe wieszaczki...brrrr)
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    hmmmm - ja już wiem - dlaczego w mojej garderobie takie pustki...(między innymi oczywiście)
    uświadomiłam to sobie patrząc na złoża szmat u guścika - bo zrobiło mi się duszno i zakręciło mi się w głowie...to samo uczucie mam gdy wchodzę do windy z ludźmi, supermarketów i innych szmateksów...
    Mam chyba jakąś fobię - ale na widok tych szmat bym zwiewała, ilekroc bym tam zaglądała...bo nawet te swoje kinowe przerzedzam jak mogę - pare razy w roku wywalam co zbędne (wyjątek stanowią buty i torebki- córka mi nie pozwala ), a te co wiszą ciągle piorę, choć nie noszę...
    myślałam że szanujący się konsument też tak ma - no bo zanim założy tą 100 koszulke to już niemodna będzie i zwiędnie w tym ścisku...
    zresztą już gdzies tu o tym pisałam - niby coraz więcej moge wydać kasy na te duperele ale coraz rzadziej to robię...więc gdybym mogła jak guścik - to juz w ogóle nic bym nie miała ( "bo jak nie chcesz, to nie musisz"
    i bardziej cieszy mnie jedna rzecz niż trzy reklamówki...
    A teraz to chyba bardziej mąż mnie ubiera niż ja sama...(póki co ma z tego dużo frajdy i niech tak zostanie) - mnie zakupy już męczą...nawet w Mediolanie


    zresztą takie gromadzenie rzeczy uważam za duży obciach (spotykany wśród migrantów) - no i dochodzi do tego globalne ocieplenie, Fair Trade i takie tam - ale to już inne tematy - bo to trzeba czuć i wiedziec gdzie są granice...


    PS guścik - jak patrzysz na te wzory na wykładzinie garderobianej - nie kręci ci sie w głowie? (no i te plastykowe wieszaczki...brrrr)
    he, wykladasz sie na pierwszym zakrecie.

    Dodam tylko , ze twoja prezentowna marka spodni sprzedaje sie w sklepie firmowym Joop za 14 dolarow i 99 centow - wszystkie spodnie non-jeans, dziny natomiast 19 dolarow i 99 centow. Bardzo wyszukana marka jak to juz napisale wczesniej, gdzy sie nia chwalilas . Jesli ktos ma watpliwosci do odsylam :

    80W 40 th NY - Joop, , ceny naprawde dla emigrantow z afryki i innych kontynentow oczywiscie.

    Wiesz dlaczego do sportowych ciuchow zaleca sie plaskikowe wieszaki, a do wyjsciowych i garniturow drewniane z rozbudowanymi zakonczeniami?

    Twoje posty wypelniaja mnie radoscia.

    Dodam w temacie prezentowanego pierwszego zestawu szpilek sportowych , ze mozna dokupic dodatkowe akcesoria do zestawu. Tutaj wystarczy ich polowa(8 sztuk) ze wzgledu na pogode i mozliwasc cwiczenia w srodku. Taka ilosc rzeczy zapewnia to , ze podczas cwiczen inne osoby beda nas widzialy tylko jeden raz w miesiacu w tych samych ciuchach, niekazdy dzien sie biega dlatego wystarczy 16 kompletow.



    Szanujacy sie ludzie wiedza o tej zasadzie.

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    guscik - więcej, więcej - przy Tobie to się normalnie wyedukuję w tych wyższych sferach - w zyciu mi sie pewnie nie przyda, ale dla własnej satysfakcji jak najbardziej
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcobaleno
    guscik - więcej, więcej - przy Tobie to się normalnie wyedukuję w tych wyższych sferach - w zyciu mi sie pewnie nie przyda, ale dla własnej satysfakcji jak najbardziej
    Musisz poczekac wszystko jest w rekach joan, ona zaraz zaprezentuje swoje komplety sportowo-bucikowe i ja ja oczywiscie przebije.

    Zestawem oczywisie.

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    o o o - arco - uchwyciłaś problem - tu o satysfakcję chodzi...a raczej o sposób w jaki się ją osiąga - pare procent ludzkości osiąga ją w mniej normalny sposób...
    ale to się leczy....housik o tym wie, choć z pewnością zaprzeczy (taka faza - każdy doktór to rozpozna)...fakt - to troche czasu wymaga - ale ja mu w tym pomagam (zależy mi na dobru innych ludzi )- widzę postępy odkąd zapodaje mu papke w jego stylu - już się otwiera na emocje... (radość choćby ) - boje się tylko że to zaraźliwe...bo

    Ps te Joopy to gacie do ogrodu - cholera - u wasz to eldorado - chiba wykupie tani przelot do US i na zakupy się wybiorę - tylko żeby mi sie opłacało-bo ja prawie 600 zeta za nie zapłaciłam (fajny odcień jeansu miały, choć dotąd omijałam te bossy - do tej pory głównie Levisy (dla roboli, nie?cóż kult to kult) ale odkąd powstała w moim miescie fabryka LS - nikt z szanujących się juz takich nie założy
    Ale to pewnie jak z tym dresem Nike - u nasz zastąpiono to np.Lacoste- reszta to badziew za marną kasę - choć pewnie i to się niedługo zmieni...

    powiedz do mnie joasiu - please
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    o o o - arco - uchwyciłaś problem - tu o satysfakcję chodzi...a raczej o sposób w jaki się ją osiąga - pare procent ludzkości osiąga ją w mniej normalny sposób...
    ale to się leczy....housik o tym wie, choć z pewnością zaprzeczy (taka faza - każdy doktór to rozpozna)...fakt - to troche czasu wymaga - ale ja mu w tym pomagam (zależy mi na dobru innych ludzi )- widzę postępy odkąd zapodaje mu papke w jego stylu - już się otwiera na emocje... (radość choćby ) - boje się tylko że to zaraźliwe...bo

    Ps te Joopy to gacie do ogrodu - cholera - u wasz to eldorado - chiba wykupie tani przelot do US i na zakupy się wybiorę - tylko żeby mi sie opłacało-bo ja prawie 600 zeta za nie zapłaciłam (fajny odcień jeansu miały, choć dotąd omijałam te bossy - do tej pory głównie Levisy (dla roboli, nie?cóż kult to kult) ale odkąd powstała w moim miescie fabryka LS - nikt z szanujących się juz takich nie założy
    Ale to pewnie jak z tym dresem Nike - u nasz zastąpiono to np.Lacoste- reszta to badziew za marną kasę - choć pewnie i to się niedługo zmieni...

    powiedz do mnie joasiu - please
    znowu sie wykladasz , na matematyce rowniez, flagowy sklep Joop sprzedaje je od 15 do 20 dolcow i tutaj znaku rownosci z 600 raczej nie umiesci.
    Lacost- , ale dawaj i to poogladam.

    i co do mnie to ja zapodaje zdjecia nie obrabiane, chcialbym ogladnac to pierwsze ze strony, ale w orginale bez skanowania skanerem i umieszcznia postaci za pomoca adobe photoshop na podkladzie.

    PS latanie jest dla ludzi, ja polecialem na hawaje tylko aby tam spedzic jeden dzien, na rodzinnym zlocie mojej zony, wiec nad czym sie zastanawiasz. I prosze o zdjecie ale nie kombinowane.

Strona 2 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony