dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Shiedel - gdzie najtaniej?

    Muszę kupić kominy + wentylacja. Padło na Shiedela ale gdzie go kupic najtaniej i jakie rabaty dostaliście? Do tej pory mam 7%. A czas mi się kończy... Pls HELP !

  2. #2

    Domyślnie

    Jak najtaniej, to dlaczego taki wybór - polskie odpowiedniki 2x tańsze

  3. #3

    Domyślnie

    W grę wchodził jeszcze Zapel - cena zbliżona - nie pasują mi pustaki wentylacyjne. Poza tym w składzie fabrycznym (teoretycznie) nie ma ani kawałka takiego komina... Sam Zapel olewa klientów (brak odpowiedzi na zapytanie)... Jes jeszcze Leier - też nie polski..

  4. #4

    Domyślnie

    W grę wchodził jeszcze Zapel - cena zbliżona - nie pasują mi pustaki wentylacyjne. Poza tym w składzie fabrycznym (teoretycznie) nie ma ani kawałka takiego komina... Sam Zapel olewa klientów (brak odpowiedzi na zapytanie)... Jes jeszcze Leier - też nie polski..

  5. #5
    grześ23
    Guest
    grześ23

    Domyślnie schidel

    hurtownia w otrębusach, warszawska 58, www.domykandayjskie.pl
    :D

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    ja na schiedla dostałem 18%

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Faktycznie, najtaniej można kupić w Otrębusach w hurtowni z materiałami dla budownictwa szkieletowego.
    Przy okazji, jezeli ktoś szuka drewna na konstrukcję szkieletowca to widziałem tam rewelacyjne drewno - suszone komorowo i czterostronnie strugane.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Odpusc ten pomysl. Szkoda pieniedzy! Polskie odpowiedniki sa duzo tansza, awcale nie gorsze

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Najpierw sobie policz, ile kosztuje komin ze zwykłej cegły (45 groszy za sztukę), to Ci się odechce Schiedla...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony