dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rossi46

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    7

    Domyślnie Parkiet zniszczony woda,jak restaurowac?

    Czy ktos z forumowiczow wie jak odnowic parkiet miejscowo zniszczony woda?Po wycyklinowaniu dwoch pomieszczen okazalo sie,ze w niektorych miejscach sa ciemniejsze miejsca.Jedna z klepek posmarowalam podchlorynem sodu,niestety nie rozjasnila sie.Pomyslalam,ze moze jasna bejca,rozbielenie,cos by dalo.Jestem zalamana tym co wyszlo po cyklinowaniu.Mieszkanie jest w miedzywojennej kamienicy ok.115 m/2,w remoncie od pazdziernika zeszlego roku.Nie stac mnie na nowy parkiet,mam juz za soba wymiane instalacji elektrycznej,hydraulicznej,totalna renowacje okien (5 duzych i 2 OGROMNYCH balkonowych,oczywiscie podwojnych)palanie,naprawe okuc,specjalne uszczelki,naprawe wszystkich scian i sufitow.Koszta byly ogromne i nie mowy o nowym parkiecie.Prosze o pomoc.Ze wzgledu na alergie nie moge miec dywanow i wykladzic

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety nie ma na to żadnej rady ;( Drewno najwidoczniej nie było zabezpieczone przed wodą i z czasem zaczęło czernieć. Możesz spróbować jeszcze zabarwic na jakiś ciemny kolor , ale wydaje mi się i tak będzie widać. Możesz wymienić tylko ten kawałek ( choć w tym przypadku przygotuj się że również będzie różnica pomiędzy nowym a starym parkietem )
    " Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście" - Andric Ivo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony