dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 211 z 258
Pokaż wyniki od 4.201 do 4.220 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4201
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chef - no i czego ma dotyczyć ten post? Wbijania szpil innym forumowiczom? Obniżasz poziom wątku takimi wpisami.
    Czyżby ? ... tylko tego wątku w kulinariach ?
    Masz życzenie bym do każdego dania załączył zdjęcia ? ... np ze smażenia jajka lub cebuli ?
    Czym ten wątek miałby się różnić od innych pojawiających się w kulinariach ?
    Masz jakieś specjalne wymagania lub zalecenia ?
    Czy kogoś być może obrażam przedstawiając swój dzienny jadłospis i połączone z nim doznania ?
    Wszak (obok) widać podobne opisy. Dlaczego tam nie reagujesz .
    Lubisz "tasiemce" widoku patelni, obierania ziemniaczków i marchewki ?
    Domagasz się "poziomu" ?

    Doskonale powinnaś zdawać sobie sprawę w jakim celu post ten napisałem (czyżbym kogokolwiek nim obraził przedstawiając siebie w roli głównej) ?

    W tematach kulinarnych oczekiwał bym raczej jakichś konstruktywnych postów z propozycjami (gorszymi lub lepszymi) a nie "usmażyłem dziś jajko".

    Pozdrawiam smakowicie

    ps - drażni mnie "koloryzowanie" składników
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 13-04-2019 o 20:55
    unde venis et quo tendis

  2. #4202
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zawiść,ośmieszanie ,szyderstwo.Wystarczy.Nikt nie jest doskonały jak Paul.Nikt nie musi być doskonały tak jak on.Po wielkiej przerwie ponieważ nic nie pisali w tym wątku roszczenia powróciły.Dlaczego? Dlatego ,że w innych wątkach dostał od forumowiczów po łapkach poddano go krytyce to z zemsty stosuje taką ,a nie inna praktykę obmawiania.Nie potrafi przyjąć swoich błędów i porażek ,które na tacy tłumaczy mu wiele osób.Za moje wycieczki personalne choć sprowokowane przez niego i jego popleczników dostałem długiego banana.Przecież jak ktoś kogoś obraża w podtekstach to nie schowa głowy w piasek wysłuchując tych pomówień ,sarkazmów i wyśmiewań. Chce po prostu bronić swojej racji.Post wyżej po interwencji moderatora tłumaczy jak mocno posadowiony jest Paul na FM. Nietykalny. Może obrażać,szydzić i drwić , twierdząc ,że to nie on wprowadza taki nastrój tylko inni. Proszę zwrócić uwage ileż tu niezrozumienia dla innych.

    Czy kogoś być może obrażam przedstawiając swój dzienny jadłospis i połączone z nim doznania ?
    Jeśli wklejam w swoich wariacjach,prostych spontanicznych ,tuzinkowych proste polskie mutacje,próby zmian, potrawy zawsze odnosi u niego jeden skutek.Inni gotują syf.

    Wszak (obok) widać podobne opisy. Dlaczego tam nie reagujesz .
    Lubisz "tasiemce" widoku patelni, obierania ziemniaczków i marchewki ?
    Domagasz się "poziomu" ?
    Ileż można jeść krewetek itd.Nie zawsze potrawy idą w parze widok-smak.Nie można krytykować jak się tego nie spróbowało.Proszę zwrócić uwagę na to w jakim charakterze Paul to czyni.Jeśli napiszę bo bardzo lubimy cielęcinę i jest doskonałym dopełnieniem przeróżnych dań., to Paul to w podtekstach wyśmiewa twierdząc np. ,że to nie cielęcina.Pisze o tasiemcach.Zwróciłem i na to uwagę w tym wątku.Zastosowała to tylko Elfir. Przepis fotka krótki opis fotka.Kulinaria to temat bardzo rozległy porównywany np. z tematem kominki pomogę i doradzę.Czyli fachowość ,połączona z praktyką i nazewnictwem oryginalnym , przyporządkowanym tylko danej potrawie od jej powstania, imitacja ,naśladownictwo ,wzorzec. Reszta to podróbki .Zgadzam się z tym.Tasiemce.Jeśli chcę coś pokazać ,a jedna fotka tego nie oddaje wklejam tyle by widz miał możliwość analizy.Tu zaprzecza sobie pisząc:

    W tematach kulinarnych oczekiwał bym raczej jakichś konstruktywnych postów z propozycjami (gorszymi lub lepszymi) a nie "usmażyłem dziś jajko".
    z 18.02 2019



    krewetki co w tym konstruktywnego jak są robione na jedno kopyto.To tylko krewetki.


    No , a tu ? kaczka najzdrowsza eko na świecie .Co tu widać konstruktywną zwiędłą sałatę.Samokrytyki trochę.



    Tu oprócz panoramy rozgardiasz na talerzu nic nie widać.Coś na rosole leży.


    Ileż jest przepisów na smaczne i ładnie podane jajo.Świat nie widział.Ale jak ma się wizje natychmiastowej krytyki nie zgodnej z upodobaniami Paula, z góry jest się skazanym na wyśmiewanie co zresztą widać wyżej.Budując swój konstruktywny świat kulinarny zapomina o tych prostych ludziach ,którzy tego wątku nie odwiedzają. Tu przychodzi na moment ktoś co uwielbia Paul.Schlebianie i podziw albo jak mu ktoś zadaje kulinarny cios .lecą ku pomocy i atakują brutala.Przykre to bo nie rozumie Paul ,ze ludzie się chcą zmienić,zmieniają, będą zmieniać na pozytywnie.Kończąc przepraszam ale chciałem aby Ci co ta moja pisaninę choć trochę zrozumieli i wybaczyli jak gdzieś mnie poniosło.Nikt nie jest nieomylny..

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    W kuchni, większość eksperymentów, jest dziełem przypadku

    ... aczkolwiek nie wszystko
    Dam teraz przykłady z moich wariacji.

    pzdr.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 14-04-2019 o 12:21

  3. #4203
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Naleśniki z serem i dodatkami.
    Usmażyłem naleśniki biszkoptowe z ubitą piana z białek,Dodałem do masy odrobinę kakao.Kupiłem nowalijkę czyli truskawki i zrobiłem mus.Blender i cukier trzcinowy co widać po kolorze.Twaróg wiejski robiony u babci Wiesi ociekający przy kuchni w białej lnianej szmatce.To już u mnie rzadkość.Został utarty z łyżką miodu jasnego lipowego by przełamać kwaśność ze słodyczą.Brzoskwinie z puszki kostka.Ubita śmietana 30% z wystudzoną żelatyną.




    Co jest w tym nie tak? Na fotce jednej już tego co dodałem nie widać.Na drugiej jest już nieco więcej.


  4. #4204
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cebularz lubelski domowy.







    Jest bardzo smaczny bez konserwantów.Zostawiając tak bez opisu ?
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 14-04-2019 o 08:38

  5. #4205
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie



    Święta tuż tuż.Niezabielany biały -chrzanowy barszcz na zasmażce.

  6. #4206
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Pierś kurczaka inaczej.Kapary itd.


  7. #4207
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie



    Pstrąg inaczej.Wystarczy taki opis?



    Napiszę .Nasze ulubione mięsko w sosie żurawinowym i papce z brokuła.Wystarczy?

  8. #4208
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie



    Krupniok regionalny j/w.Co jest tu złego?

  9. #4209
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie



    Żelaziaki(kluski z młodych ziemniaków) łyżką kładzione.Myślałem ,że z młodych nie wyjdą ale są fajne.To jest niesmaczne?

  10. #4210
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie



    Grillowane podudzie z grillowanym serem i musztardą.

  11. #4211
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Domowe hamburgery z w/w serem





    Wygląda niesmacznie?

  12. #4212
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie





    Mielona cielęcina,pieczarki,cebula,przyprawy - t/j farsz.Cukinia z przykrywka z papieru ryżowego.

  13. #4213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.925

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chef - no i czego ma dotyczyć ten post? Wbijania szpil innym forumowiczom? Obniżasz poziom wątku takimi wpisami.
    Elfir - możesz przybliżyć uzasadnienie postawionych zarzutów?

  14. #4214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Elfir - możesz przybliżyć uzasadnienie postawionych zarzutów?
    Tutaj nie ma nic do uzasadniania
    "Wcieliłem się w skórę" (przedstawiając jednakowoż w tym wcieleniu siebie w roli głównej) w odpowiedzi na wpisy w innym temacie, gdzie to niby "dostałem po łapkach"
    Jeżeli masz ochotę i odrobinę czasu możesz poczytać "mniej więcej" od tego momentu:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...domu-)/page482
    Wesołej zabawy

    ps - zrobiłem to oczywiście przez swą paskudną cechę "zawiści" w odpowiedzi na niebywałe sukcesy jednego z forumowiczów
    unde venis et quo tendis

  15. #4215
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Elfir - możesz przybliżyć uzasadnienie postawionych zarzutów?
    T/j w szerokim rozumieniu poprawny-wzorcowy-mistrzowski temat kulinarny.Taki jak tematy w których praktyka,nazewnictwo,inteligencja,technika są na pierwszym planie.Mistrzem jest Paul i ci którzy zza wielkiej wody gotują jak on.Wszelkie ustępstwa ,odskoki w bok są wyśmiewane i nietolerowane.Napisał przecież Elfir :
    W tematach kulinarnych oczekiwał bym raczej jakichś konstruktywnych postów z propozycjami (gorszymi lub lepszymi) a nie "usmażyłem dziś jajko".
    .Sam to napisał jej pod rozwagę.Niektórzy przysłowiowej wody nie ugotują.

  16. #4216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Było to złośliwe nawiązanie do wątku nikspecjalnego.
    Pisał sobie tam nie zaczepiany.
    I był spokój w tym wątku.
    Tutaj mogły pojawiać się faktycznie potrawy z przepisami.
    Ale nie. Chief Paul po prostu nie wytrzymałby jeszcze jednego tygodnia bez złośliwości.
    I znów zrobi się bagno o wyższości jednego z drugim.
    I znów Chief Paul odstrasza od kulinariów wszystkich niezorientowanych, którzy nie rozumieją i nie interesuje ich jego prywatna wojenka.

    Krytykowanie sposobu prowadzenia wpisów (i to w innym wątku), wymaganie by miały inną formę i jednocześnie robienie tego samego, wybitnie błyskotliwe nie jest.
    Tym bardziej, że tutaj było sporo wpisów typu "zjadłem na śniadanie", bez przepisów. Same stwierdzenie + zdjęcie. Zasadniczo forma identyczna.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-04-2019 o 14:50

  17. #4217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Było to złośliwe nawiązanie do wątku nikspecjalnego.
    Pisał sobie tam nie zaczepiany.
    I był spokój w tym wątku.
    Tutaj mogły pojawiać się faktycznie potrawy z przepisami.
    Ale nie. Chief Paul po prostu nie wytrzymałby jeszcze jednego tygodnia bez złośliwości.
    I znów zrobi się bagno o wyższości jednego z drugim.
    I znów Chief Paul odstrasza od kulinariów wszystkich niezorientowanych, którzy nie rozumieją i nie interesuje ich jego prywatna wojenka.

    Krytykowanie sposobu prowadzenia wpisów (i to w innym wątku), wymaganie by miały inną formę i jednocześnie robienie tego samego, wybitnie błyskotliwe nie jest.
    Tym bardziej, że tutaj było sporo wpisów typu "zjadłem na śniadanie", bez przepisów. Same stwierdzenie + zdjęcie. Zasadniczo forma identyczna.
    Dziękuję za Twoją opinię i "błyskotliwą" odpowiedź
    W jednym masz rację, temat ten był kiedyś pożytecznym poradnikiem i dyskutowała tutaj dość spora grupa osób. Zgadnij do jakiego momentu.
    Nie interesuje mnie prowadzenie jakichkolwiek "prywatnych wojenek" z kimkolwiek ( jedną z przyczyn jest brak czasu).
    Jednakowoż są momenty gdy "miarka się przebiera", uważam bowiem za wyjątkowe sq.rwysyństwo czerpanie satysfakcji z nieszczęść innych.
    Zapytaj uciśnionego i prześladowanego NS-a o czym jest to zdanie:
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...W Boga nie wierzysz ,a ja wiem ,że coś tam jest i to coś poprosiłem by cie trochę przystopowało i wiesz co.Wysłuchał mnie z czego bardzo jestem rad...
    Jeżeli Tobie nie odpowie, odpowiem za niego.
    Chcesz "nadstawiać drugi policzek", Twoja sprawa, ja do takiej grupy nie należę.
    Uważam, że moja złośliwie-humorystyczna odpowiedź była i tak nad wyraz skromna w porównaniu na tego typu wypowiedzi.
    Czym i jak truje NS swą rodzinę i gości to już zupełnie inny temat (np tatar z surowego kurczaka = możliwe zatrucie salmonellą). Przed tego typu propozycjami, będę zawsze ostrzegał i je piętnował, jak również przed nieprawdziwym podawaniem składników dań.

    Powodzenia w kulinarnych zmaganiach a także w zapoznaniu się z tematami przed zbyt pochopną odpowiedzią.
    unde venis et quo tendis

  18. #4218
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Najpierw to bo aż zawrzało we mnie.Chciałbym przypomnieć sobie post w którym robiłem tego tatara.Zaraz go wklei.Poczytaj proszę.Dlaczego nie napisze ,że jedzenie surowego mięsa czerwonego powoduje rak jelita grubego.Dlaczego?

    Niebezpieczny trend - jedzenie surowego kurczaka. Groźniejszy niż myślicie!Na pewno nie raz spotkaliście się z serwowaniem surowych dań w restauracji. Nierzadko w menu znajdziemy chociażby tatara czy sushi. Ale czy słyszeliście kiedykolwiek o jedzeniu surowego drobiu? To wyjątkowo niebezpieczny trend, który staje się coraz bardziej popularny.

    Zobacz film: "Czerwone mięso może powodować raka jelita grubego"


    1. Nowy, niebezpieczny trend

    Według magazynu "Food & Wine", kilka restauracji w Stanach Zjednoczonych już zaczęło serwować surowe danie z kurczaka, które nazywa się "sashimi" z kurczaka lub "tatar" z kurczaka. Ta "specjalność" zyskuje coraz większe grono zwolenników w Stanach Zjednoczonych. W Japonii jest uważana za rarytas. Jeśli zastanawiasz się, czy surowy kurczak podawany w restauracji jest bezpieczny do spożycia, odpowiedź niestety brzmi nie.


    2. Ponad 800 przypadków zachorowań

    W Japonii, gdzie danie jest bardzo popularne, Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej poinformowało restauracje o konieczności "ponownej oceny surowego i pół-surowego menu z kurczaka" - donosi japońska gazeta "Asahi Shimbun". Ministerstwo zaapelowało do kucharzy o gotowanie kurczaka w temperaturze 75 stopni Celsjusza. Zalecenie wystosowano po tym, jak ponad 800 osób zachorowało w wyniku zjedzenia sashimi z kurczaka.


    3. Czym to może grozić?

    Jedzenie sashimi z kurczaka naraża nas na spore ryzyko zarażenia bakterią z rodzaju Campylobacter lub Salmonellą - dwoma rodzajami bakterii, które powodują zatrucia pokarmowe. Jest całkiem spora szansa, że jeden lub obydwa te patogeny znajdą się w surowym mięsie kurcząt.


    Zdaniem Centers for Disease Control and Prevention (CDC), zakażenia Campylobacterią są jedną z najczęstszych przyczyn infekcji biegunkowychw Stanach Zjednoczonych. Bakterie te powodują objawy żołądkowo-jelitowe, w tym biegunkę, skurcze i bóle brzucha, a w niektórych przypadkach również mdłości i wymioty. Każdego roku w USA występuje około 1,3 miliona przypadków takiego zarażenia. Warto dodać, że co roku z tego powodu dochodzi średnio do 100 zgonów.
    Zgodnie z CDC, zakażenie Salmonellą wywołuje objawy takie jak biegunka, gorączka i skurcze brzucha. CDC twierdzi, że każdego roku około 1,2 miliona osób zaraża się Salmonellą, a około 450 osób umiera z powodu tego zakażenia.


    Jedzenie surowego kurczaka różni się od jedzenia surowych ryb, które można znaleźć w sushi. W przypadku surowej ryby, zarazki które powodują chorobę, są pasożytami, a te mogą zostać zabite poprzez zamrażanie ryb. Inaczej jest w przypadku mięsa drobiowego.
    Sprawdź również:




    4. Jak przygotowuje się sashimi z kurczaka?

    Według magazynu "Food & Wine", czasami sashimi z kurczaka przygotowywane jest przez wrzucenie mięsa do wrzącej wody lub pieczenie kurczaka przez nie więcej niż 10 sekund. Taki sposób jest w stanie zabić bakterie, ale tylko na powierzchni kurczaka. Warto pamiętać, że podczas patroszenia, inne bakterie mogą dostać się do wnętrza mięsa.

    Anna Borkowska
    "Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.".Skoro jest niemiły ,a jest to to co u góry pomogło bo wreszcie znalazły się osoby na FM ,które mu się przeciwstawiły.Sam widzisz co robi.Tyle.Bo zaśmiecam wątek.



    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 14-04-2019 o 19:27

  19. #4219
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.925

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Było to złośliwe nawiązanie do wątku nikspecjalnego.
    Pisał sobie tam nie zaczepiany.
    I był spokój w tym wątku.
    Tutaj mogły pojawiać się faktycznie potrawy z przepisami.
    Ale nie. Chief Paul po prostu nie wytrzymałby jeszcze jednego tygodnia bez złośliwości.
    Czy wątek prowadzony przez niktspecjalny jest na szczególnych warunkach?
    Nie może podlegać krytyce?
    Może jest tematycznie związany z FM ?
    Taki blog na temat co dzisiaj zjadłem lub przygotowałem.
    To raczej temat na FB niż na FM.
    "Ile można wklejać zdjęć" ??

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zawiść,ośmieszanie ,szyderstwo.Wystarczy.
    ...
    Nikt nie jest doskonały jak Paul.Nikt nie musi być doskonały tak jak on.Po wielkiej przerwie ponieważ nic nie pisali w tym wątku roszczenia powróciły.Dlaczego? Dlatego ,że w innych wątkach dostał od forumowiczów po łapkach poddano go krytyce to z zemsty stosuje taką ,a nie inna praktykę obmawiania.Nie potrafi przyjąć swoich błędów i porażek ,które na tacy tłumaczy mu wiele osób.Za moje wycieczki personalne choć sprowokowane przez niego i jego popleczników dostałem długiego banana.Przecież jak ktoś kogoś obraża w podtekstach to nie schowa głowy w piasek wysłuchując tych pomówień ,sarkazmów i wyśmiewań. Chce po prostu bronić swojej racji.Post wyżej po interwencji moderatora tłumaczy jak mocno posadowiony jest Paul na FM. Nietykalny. Może obrażać,szydzić i drwić , twierdząc ,że to nie on wprowadza taki nastrój tylko inni. Proszę zwrócić uwage ileż tu niezrozumienia dla innych.

    Jeśli wklejam w swoich wariacjach,prostych spontanicznych ,tuzinkowych proste polskie mutacje,próby zmian, potrawy zawsze odnosi u niego jeden skutek.Inni gotują syf.

    Ileż można jeść krewetek itd.
    Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.

  20. #4220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Jak więc sama Elfir widzisz, forumowicz "Niktspecjalny", pomija odpowiedź na zadane wcześniej pytanie.
    W związku z powyższym wyjaśniam Tobie, (i pozostałym forumowiczom), iż powyższe zdanie które przytoczyłem, dotyczy tragicznej śmierci mej jedynej córki.
    Takie sq.rwysyńskie wypowiedzi z jego strony, nie są pisane po raz pierwszy i miały miejsce uprzednio (kto chce ten znajdzie).
    W związku z powyższym uważam, że "chwasty" tego rodzaju należy pernamentnie usunąć z tego forum.
    Czerpanie satysfakcji z nieszczęść innych osób uznawane jest prawnie jako " mowa nienawiści" i sankcjonowane przez prawo karne.
    Jedynym usprawiedliwieniem skazania tego typu osób na kary pozbawienia wolności, jest orzeczenie ich niepołnasprowności umysłowej i izolowanie ich w zamkniętych ośrodkach dla takich osób.
    Pragnę nadmienić, że są to moje osobiste wnioski (na podstawie forumowych postów ) nie mające nic wspólnego z orzecznictwem sądowym w sprawie wzmiankowanej osoby.
    Pozostaję z poważaniem
    unde venis et quo tendis

Strona 211 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony