dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 222 z 258
Pokaż wyniki od 4.421 do 4.440 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4421
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Po tych obelgach chyba nie każdy chciałby coś odpisywać.Ja za takie po sprowokowaniu i zastraszaniu (i słusznie dostałem banana) .

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ...........To jego gotowanie, które w swych "wariacjach" pokazuje, to jedna wielka tragedia i u udręka dla konsumentów

    Niereformowalny "kretyn kulinarny" ") ... "obojętnie jak będą mówili, byle mówili"

    Kucharz z klasą tak nie mówi . Kucharz z klasą tak nie czyni jest i powinien być mentorem

    sjp.mentor1. mądry doradca, wychowawca i nauczyciel;
    2. osoba stale pouczająca innych, lubiąca prawić morały;

    3. środowiskowo: opiekun ucznia uczestniczącego w wymianie międzynarodowej
    , wzorem do naśladowania ,postacią w świecie kulinarnym bardzo wyjątkową.

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Czyje "powroty" ? ... raczej Twoje "nawroty kulinarnego rozwolnienia" ... ostatnie "prezentacje" to totalna sraczka

    ps - przestrzegam przed wykorzystywaniem ""przepisów" NS-a, gdyż mogą doprowadzić do przynajmniej rozwolnienia
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Posty w całości (by nie posądzono o manipulację) tylko z mniej niż połowy tego tematu (więcej mnie się nie chciało) ... to tylko część "wybranych wypowiedzi miszcza" NS-a na tematy kulinarne, w jego osobiście założonym "wątku"

    ps - proszę również o wybaczenie obszerności tego wpisu ... niech usprawiedliwieniem jednak będzie to, że jest to tylko mniej niż połowa wybranego "kulinarnego bełkotu", w tym tylko jednym temacie
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Opinie na temat Twego stanu psychicznego (na podstawie Twych wpisów) pozostawię forumowiczom
    Twoje "kulinarne propozycje", pozwolę sobie dalej komentować
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Naucz się gotować a unikniesz drwin
    Szkoda ,że tylko takie wkleił by mu było wygodniej obrażać.

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    nigdy nie korzystałem z zaproszeń na jakiekolwiek biesiady do kulinarnych nieuków (by nie powiedzieć "kretynów"
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Twoje jednak wywody na te tematy, traktuję jako kulinarne odpady i śmieci
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wiele z Twoich kulinarnych propozycji jest "obrzydliwych" (lub choćby tylko niestrawnych)
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-06-2019 o 09:40

  2. #4422
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Po tych obelgach chyba nie każdy chciałby coś odpisywać.Ja za takie po sprowokowaniu i zastraszaniu (i słusznie dostałem banana) .
    ...
    Kucharz z klasą tak nie mówi . Kucharz z klasą tak nie czyni jest i powinien być mentorem , wzorem do naśladowania ,postacią w świecie kulinarnym bardzo wyjątkową.
    ...
    Szkoda ,że tylko takie wkleił by mu było wygodniej obrażać.
    Nawet gdy coś przypalisz (a ktoś zwróci na to uwagę) usprawiedliwiasz to w idiotyczny sposób, twierdząc, że tak to właśnie ma być i było to Twoim zamiarem
    Dlaczego jesteś takim "kulinarnym masochistą" wiesz chyba tylko ty sam

    ... i naucz się gotować, gdyż większość Twych propozycji przyprawia o mdłości
    unde venis et quo tendis

  3. #4423
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zmieniło się z
    Niereformowalny "kretyn kulinarny" ")
    na
    "kulinarnym masochistą"
    Jak mnie jeszcze nazwie?
    To jest po prostu HIT !!!

    Przecież wielonickowiec houscik nie dostał banana za nic.Gdybym ja tak kogoś nazwał ,pisząc nieprawdę zostałbym natychmiast ukarany.

  4. #4424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zmieniło się z na
    Jak mnie jeszcze nazwie?
    To jest po prostu HIT !!!

    Przecież wielonickowiec houscik nie dostał banana za nic.Gdybym ja tak kogoś nazwał ,pisząc nieprawdę zostałbym natychmiast ukarany.
    Naucz się gotować a unikniesz drwin
    unde venis et quo tendis

  5. #4425

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Naucz się gotować a unikniesz drwin
    A wy, wtórni indianie, tylko stek, stek i ...stek. sorry, jeszcze krewetki w 50-ciu odsłonach. Wasza (amerykańska) kuchnia jest prymitywna jak kamień ..rzucony w pole. Może inaczej - nie ma czegoś takiego, jak kuchnia usa, nie ma jej, nie było i ...nie będzie. Kuchnia polska ze swoją ponad 1000 letnią historią to jest coś! Bigosy, golonki, schabowe z kością, gołąbki, flaczki, płucka (na kwaśno), wspaniałe salcesony, kaszanki, pasztety, itd. I co teraz napiszesz, szefie, że macie steki z ...odtworzonego genetycznie bizona?

  6. #4426
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A wy, wtórni indianie, tylko stek, stek i ...stek. sorry, jeszcze krewetki w 50-ciu odsłonach. Wasza (amerykańska) kuchnia jest prymitywna jak kamień ..rzucony w pole. Może inaczej - nie ma czegoś takiego, jak kuchnia usa, nie ma jej, nie było i ...nie będzie. Kuchnia polska ze swoją ponad 1000 letnią historią to jest coś! Bigosy, golonki, schabowe z kością, gołąbki, flaczki, płucka (na kwaśno), wspaniałe salcesony, kaszanki, pasztety, itd. I co teraz napiszesz, szefie, że macie steki z ...odtworzonego genetycznie bizona?
    W USA zjesz dania z narodowych kuchni całego świata
    Dostępne bez problemów są również produkty najwyższej jakości w przystępnych (a stosunku do dochodów) cenach.
    Takiej kulinarnej różnorodności w kulinariach nie znajdziesz w żadnym innym kraju na świecie

    ps - obecnie prowadzone są tutaj badania nad stworzeniem specjalnej rasy "dzikich królików klatkowych", których mięso (jak byłeś kiedyś uprzejmie napisać), jest absolutnie doskonałe ... wybitny znawco światowych kulinariów
    Przyznaję, iż nie widziałem by Mieszko 1 zajadał się salcesonem i kaszanką (choć o kulinariach wiem dość sporo, no ale zapewne Ty wiesz lepiej, choćmy a racji kilku fakultetów)
    unde venis et quo tendis

  7. #4427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    W USA zjesz dania z narodowych kuchni całego świata
    Dostępne bez problemów są również produkty najwyższej jakości w przystępnych (a stosunku do dochodów) cenach.
    Takiej kulinarnej różnorodności w kulinariach nie znajdziesz w żadnym innym kraju na świecie

    ps - obecnie prowadzone są tutaj badania nad stworzeniem specjalnej rasy "dzikich królików klatkowych", których mięso (jak byłeś kiedyś uprzejmie napisać), jest absolutnie doskonałe ... wybitny znawco światowych kulinariów
    Przyznaję, iż nie widziałem by Mieszko 1 zajadał się salcesonem i kaszanką (choć o kulinariach wiem dość sporo, no ale zapewne Ty wiesz lepiej, choćmy a racji kilku fakultetów)
    Tym wpisem strzeliłeś sobie w kolano potwierdzając, że USA ...kuchni własnej nie mają i ...mieć nie będą.

  8. #4428
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Tym wpisem strzeliłeś sobie w kolano potwierdzając, że USA ...kuchni własnej nie mają i ...mieć nie będą.
    Tak jest "wielki znawco i ekspercie kulinarny"
    ... masz również "szklaną kulę" a której widzisz przyszłość ?
    unde venis et quo tendis

  9. #4429
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Tym wpisem strzeliłeś sobie w kolano potwierdzając, że USA ...kuchni własnej nie mają i ...mieć nie będą.
    Wejdź na jego prawie bloga.Fikniesz.Co tam zamieszcza ,a co tu przeinacza.Parodia.Nie zna kaszanki ani salcesonów., Wyroby o których nawet nie śnił polska kuchnia niesie za sobą wspaniały dorobek.On jest li tylko odtwórcą i powielaczem kuchni z naleciałości.Zamieszkał i koniec.Przeczy sam sobie.Wyluzuj bo to nie ma sensu.Dla niego wszystko to " ,rzyganie ,syf,z torebek, chemia , wszystko co nie jego przyprawia go o mdłości. Ciekawe jak coś zeźre u kogoś w gościach? Tez wymiotuje bo zrobiono nie po jego myśli. Szopka normalnie ,traktuje naszą kuchnie i potrawy jak jaki trzeci sort.. Wklejał ostatnio hamburgera.No wyciekłem. Wszyscy klaskali jakie to achy i echy. Nic nie widać na tym zdjęciu ale z usa to musi by cool.

  10. #4430
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wejdź na jego prawie bloga.Fikniesz.Co tam zamieszcza ,a co tu przeinacza.Parodia.Nie zna kaszanki ani salcesonów., Wyroby o których nawet nie śnił polska kuchnia niesie za sobą wspaniały dorobek.On jest li tylko odtwórcą i powielaczem kuchni z naleciałości.Zamieszkał i koniec.Przeczy sam sobie.Wyluzuj bo to nie ma sensu.Dla niego wszystko to " ,rzyganie ,syf,z torebek, chemia , wszystko co nie jego przyprawia go o mdłości. Ciekawe jak coś zeźre u kogoś w gościach? Tez wymiotuje bo zrobiono nie po jego myśli. Szopka normalnie ,traktuje naszą kuchnie i potrawy jak jaki trzeci sort.. Wklejał ostatnio hamburgera.No wyciekłem. Wszyscy klaskali jakie to achy i echy. Nic nie widać na tym zdjęciu ale z usa to musi by cool.
    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Chłopie, interpunkcja!


    Jeżeli już tak bardzo lubisz cytować mego "prawie bloga": http://www.chefpaul.net/index.html
    to bardzo proszę "bez wklejek" gdyż prawa autorskie są zastrzeżone w dalszym ciągu
    Wprawdzie ostatnie wpisy pochodzą tam z przed prawie 10-ciu lat (w czasie gdy większość miesięcy w roku byłem w Polsce niż na Florydzie - z uwagi na polskie zobowiązania kontraktowe), wszystkie przepisy i receptury są aktualne.

    Przejdźmy może w takim razie, do Twoich zapowiedzi Twych wybitnych osiągnięć w kulinariach
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7415993
    ... miałeś dość chyba czasu by cokolwiek w tym swym zapowiadanym szumnie blogu napisać
    lecz w dalszym ciągu skromnie jakoś
    http://wariacjekulinarneniktspecjalny.blog.pl

    Powiadasz, żem "odtwórcą i powielaczem kuchni z naleciałości" (jakich ?)
    ... nigdy nie korzystałem z zaproszeń na jakiekolwiek biesiady do kulinarnych nieuków (by nie powiedzieć "kretynów" ) by cokolwiek "zeżreć"
    ... i (przyjmij do wiadomości), że polskiej kuchni nie traktuję jako żaden "sort" (traktuję ją takoż samo jak wszystkie inne, narodowe kuchnie) ... Twoje jednak wywody na te tematy, traktuję jako kulinarne odpady i śmieci ... co nie przeszkadza mnie wcale, bawić się świetnie, gdy czytam te Twoje "warjacje"

    Z kulinarnym pozdrowieniem, w oczekiwaniu "na więcej" ... gdyż śmiech to samo zdrowie "miszczu"

    ps - coś uwędzimy ... przy okazji jakąś rybkę
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 24-06-2019 o 01:14 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  11. #4431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Takie sobie przekąski z ubiegłego tygodnia

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307806951.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	431746
    śledź wędzony

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307812472.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	431747
    "ciasteczka" z przegrzebków

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307828497.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	38,0 KB
ID:	431748
    klasyczne tacos ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307818263.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	45,4 KB
ID:	431749
    ... zawsze z wysokiej jakości wołowiny ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307823031.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	431750
    ... gdyż ten składnik tego dania, jest najważniejszy.

    Smacznie pozdrawiam
    unde venis et quo tendis

  12. #4432
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Dziś uwędziłem (wcześniej zapeklowany) schab. W Polsce wędlina ta, nazywana jest "Polędwica Sopocka" a u mnie "Canadian Beacon"

    Powolutku, bez pośpiechu, dokładnie osuszoną, wieszamy w wędzarni.
    Po pierwszej godzinie, wygląda tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307777516.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	45,6 KB
ID:	431751

    Po dwóch następnych, tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307786032.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	53,2 KB
ID:	431752

    Jeszcze tylko godzinka, by w wędzarni powoli wystygła i
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307800937.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	431753
    ... przystępujemy do "drugiego śniadania"
    Doskonale smakuje z dobrej jakości bourbon'em

    Na kolacyjkę, selekcjonowana, polędwica wołowa z karczochami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307898043.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	431754

    Pozdrówka smakowite
    unde venis et quo tendis

  13. #4433
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Dziś uwędziłem (wcześniej zapeklowany) schab. W Polsce wędlina ta, nazywana jest "Polędwica Sopocka" a u mnie "Canadian Beacon"

    Powolutku, bez pośpiechu, dokładnie osuszoną, wieszamy w wędzarni.
    Po pierwszej godzinie, wygląda tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307777516.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	45,6 KB
ID:	431751

    Po dwóch następnych, tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307786032.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	53,2 KB
ID:	431752

    Jeszcze tylko godzinka, by w wędzarni powoli wystygła i
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307800937.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	431753
    ... przystępujemy do "drugiego śniadania"
    Doskonale smakuje z dobrej jakości bourbon'em

    Na kolacyjkę, selekcjonowana, polędwica wołowa z karczochami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561307898043.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	431754

    Pozdrówka smakowite
    Jakim drewnem dymisz i w jakiej temperaturze?
    Nie wygląda na "surową" więc pewnie dymem powyżej 60 stopni?
    U mnie zazwyczaj trwa to cztery godziny, bo pierwsza to dokładne obsuszenie, bo mimo że całą noc obcieka to jednak mięso ciągle mokre na zewnątrz.

  14. #4434
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał marjucha Zobacz post
    Jakim drewnem dymisz i w jakiej temperaturze?
    Nie wygląda na "surową" więc pewnie dymem powyżej 60 stopni?
    U mnie zazwyczaj trwa to cztery godziny, bo pierwsza to dokładne obsuszenie, bo mimo że całą noc obcieka to jednak mięso ciągle mokre na zewnątrz.
    Po wyjęciu z zalewy peklującej, mięso wstępnie osuszam papierowym ręcznikiem. Następne 3-4 godziny obsuszam wentylatorem.
    Dziś wędziłem drewnem jabłoni (2/3) i wiśni (1/3). Temperatura wędzarni w ciągu pierwszych trzech godzin 80-90°C, ostatnia czwarta godzina to wychładzanie około 70°C.
    Na zewnątrz rano miałem 30°C

    ps - bardzo skromnie ale jakże smacznie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1561332912766.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	431764

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 24-06-2019 o 00:38 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  15. #4435
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Klasyk wędzony na leżąco, w szlachetnym winnym dymie.





    "znafca" od wszystkiego określił to jako odymianie surowizny.



    Co za smak, zapach, i kolor wedzenia. Soczystość i luksus smakowy! Palce lizać!
    Ostatnio edytowane przez Władca Przysmaków ; 26-06-2019 o 11:51

  16. #4436
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Tylko wędzarnie ktoś podpierniczył ale ze sklepu ten syfik fosforanowy to już nie nowość. Gdzie termometr ,gdzie sposób powieszenia tej ze sklepu ,gdzie sposób dymienia , gdzie peklowanie .Totalne sklepowe oszustwo , gdzie czas i sposób wędzenia , gdzie opis peklowanej wędliny. jaki winny dym ? z czego ? chyba z autopsji. Ale kpina .

  17. #4437
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tylko wędzarnie ktoś podpierniczył ale ze sklepu ten syfik fosforanowy to już nie nowość. Gdzie termometr ,gdzie sposób powieszenia tej ze sklepu ,gdzie sposób dymienia , gdzie peklowanie .Totalne sklepowe oszustwo , gdzie czas i sposób wędzenia , gdzie opis peklowanej wędliny. jaki winny dym ? z czego ? chyba z autopsji. Ale kpina .
    Przecież w "Twoich wariacjach" WP pokazał w czym wędzi, termometr, opis przygotowania drewna, itd
    Nie czytasz "własnego" tematu ?

    ps - napisał również, że "wieszał" nie będzie a "obsmrodzi surowiznę" na leżąco
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 26-06-2019 o 16:10 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  18. #4438

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Przecież w "Twoich wariacjach" WP pokazał w czym wędzi, termometr, opis przygotowania drewna, itd
    Nie czytasz "własnego" tematu ?

    ps - napisał również, że "wieszał" nie będzie a "obsmrodzi surowiznę" na leżąco
    Pamięć masz dobrą i ...jakże wybiórczą. Żenada.

  19. #4439
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Klasyk wędzony na leżąco, w szlachetnym winnym dymie.

    Co za smak, zapach, i kolor wedzenia. Soczystość i luksus smakowy! Palce lizać!
    Bardzo dobry dodatek do zacnego bourbon'a (do "słabej" herbaty się jednak nie nadaje)
    unde venis et quo tendis

  20. #4440

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Klasyk wędzony na leżąco, w szlachetnym winnym dymie.





    "znafca" od wszystkiego określił to jako odymianie surowizny.



    Co za smak, zapach, i kolor wedzenia. Soczystość i luksus smakowy! Palce lizać!
    ...czyli surowizna. Na leżąco to można ...poleżeć. Widziałeś kiedyś, żeby porządny wędliniarz wędził na "płask"?

Strona 222 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony