dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Temat: dom Pawła;)

  1. #1

    Domyślnie dom Pawła;)

    Witam wszystkich forumowiczów... W najbliższym czasie wkleję zdjęcia z postępujących prac na działce oraz powoli nabierający kształtu projekt domu...
    Projekt jest indywidualny... więc troszkę to trwa ale powstanie coś wyjątkowego Mam przynajmniej taką nadzieję
    Pozdrawiam wszystkich i liczę że szybko uda mi sie nauczyć obsługi tego forum.

  2. #2

    Domyślnie

    Tak jak pisałem powyżej na działce dopiero początek prac... wstępne wyrównanie terenu oraz tymczasowy słup energetyczny





  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    no prawie... tylko dlaczego taki mały:/

  6. #6

    Domyślnie

    oto wstępny etap projektowania mojego domku... jest juz jakiś zarys bryły

  7. #7

    Domyślnie

    Czy ktoś jest w stanie powiedziec mi od czego zależy to w jakim rozmiarze wyświetlają sie zdjęcia? Siedzę juz dwie godziny i krok po kroku staram sie rozpracować tajniki wklejania zdjęć:/

  8. #8

  9. #9

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    jea- dziekuję bardzo.... męcze sie z tym już ze 3 godziny ale własnie coś mi się udało!! jeszcze raz dzięki za pomoc przejrzę zaraz te linki

  13. #13

    Domyślnie

    W takim razie mam jeszcze jedno pytanie... jak usunąć zamieszczone przeze mnie posty i zdjęcia... chodzi mi o te próbne które nie wyszły...?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał bednarczykpawel
    Jaki ladniusi

  15. #15

    Domyślnie

    madd napisał:
    Jaki ladniusi
    No nie??? Niczego sobie...

  16. #16

    Domyślnie

    Przy każdym swoim poście masz funkcję "zmień". Wchodzisz, kasujesz co się nie podoba a wklejasz lub piszesz coś nowego Powodzonka!

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    Przy każdym swoim poście masz funkcję "zmień". Wchodzisz, kasujesz co się nie podoba a wklejasz lub piszesz coś nowego Powodzonka!
    Dzięki Właśnie w tą stronę zacząłem kombinować. Będę więc miał okazję dołączyć zdjęcia domu i działki czyli właściwe elementy które miały się tu znaleść;]
    Pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych napiszę coś o moich zamiarach... Mam zamiar budować domek w technologii szkieletowej (kanadyjskiej). Nieduży.. w tej chwili wychodzi że będzie to jakieś 130m2 parteru i około 70m2 poddasza. Do tego garaż i piwnica. Projekt nadal jest na "desce" architekta więc niewiele jestem w stanie zaprezentować ale każdym nowym pomysłem i zdjęciem będę sie dzielił. Planowałem kupić projekt gotowy, ale jak policzyłem ile będą kosztowały mnie wszelkie zmiany itp, stwierdziłem że lepiej będzie zacząć od podstaw.
    Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to ma to być coś bardziej nowoczesnego ale też niezbyt rzucającego się w oczy. W skrócie elementy minimalizmu i tradycji...
    Pozdrawiam wszsytkich

  19. #19

    Domyślnie

    Witaj.
    Zanim wrzucisz jakiś post albo zdjęcie daj najpierw podgląd i będziesz widział jak wygląda a następnie wyślij jak będzie dobrze,
    Poza tym niezły ten twój projekcik, rzadki taki i nowoczesny.
    Pozdrawiam!

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Witaj Pawle, intrygująco wygląda ten projekt, niepospolicie.
    I nie jest wcale taki mały, 200 metrów to niezła powierzchnia.
    Jestem ciekawa, jaki masz pomysł na urządzenie wnętrz i otoczenie.
    Pozdrawiam i życzę bezproblemowego budowania.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony