dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy polityka Was

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pasjonuje -

    3 10,00%
  • 20 66,67%
  • 6 20,00%
  • 1 3,33%
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Temat: Polityka...

  1. #1
    Guest

    Domyślnie Polityka...

    Ja już szczerze mówiąc nie mam ochoty czytać analiz politycznych, coraz mocniej mnie to wszystko irytuje, mam ochotę, żeby ten cyrk się wreszcie skończył. A jak jest u Was?

  2. #2

    Domyślnie

    Babo, a jak zaznaczyć wszystkie cztery?

    A tak swoją drogą: od wczoraj nie mogę obejrzeć "Faktów" ani "szkieł" - wietrzę spisek. Ktoś wyhakował strony tvn?

  3. #3

    Domyślnie Re: Polityka...

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Ja już szczerze mówiąc nie mam ochoty czytać analiz politycznych, coraz mocniej mnie to wszystko irytuje, mam ochotę, żeby ten cyrk się wreszcie skończył. A jak jest u Was?
    U mnie dokładnie tak samo. Ciekawa jestem jaki będzie wynik sondażu.

  4. #4

    Domyślnie

    punkt 2

    ale kontroluję po łebkach, tak byle mieć jako taką orientację
    no i wiedzieć, że jednak mam rację w swej ocenie "klasy" politycznej
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Mnie by to nawet pasjonowało jako zjawisko, gdyby można było je obserwować tak zupełnie z boku. Ponieważ jednak, jak by nie patrzeć, mój byt zależy od tego to mnie to niestety irytuje a jeszcze częściej zniesmacza. Z grubsza jednak śledzę, żeby mieć orientacje.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #6

    Domyślnie

    Nic o mnie bezemnie.
    Nie mamy wyjścia,barany nami rządzą (obojętne jakiego koloru).
    Trzeba WYBIERAĆ tych co mają przynajmniej 1-2 komórki więcej niż kura.
    Dla mnie to jest totalny szok! Zawsze się zastanawiam o co chodzi?
    40 milionów ludzi i niema grupki w miarę ,powtarzam w miare rozsądnych ludzi??
    Czy polacy to banda kretynów??
    Ja ich nie obrażam.To ONI obrażają mnie.To ja się za NICH muszę wstydzić za granicą a nie na odwrót.
    Daję głowę że na tym forum znalazłło by się wielu,którzy mogli by być prezydentem czy premierem z lepszym skutkiem.
    Jak spowodować żeby mądrzejszy rządził głupszym a nie na odwrót??
    Zapisać się do partii??
    Czy partie są wylęgarnią głupoty??Czy trzeba być najpierw głupim a potem zapisać się??
    Cholera poniosło mnie..... to chyba punkt drugi.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  7. #7

    Domyślnie

    Najchętniej popatrzyłabym sobie z boku na ten cyrk. Niestety ostatnio bezpośrednio dotknął on mojej pracy - in minus oczywiście

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Trzeba WYBIERAĆ tych co mają przynajmniej 1-2 komórki więcej niż kura.
    .
    Ale oni wszyscy mają po 2-3 komórki! Sama widziałam w telewizji jak wyjmujom baterie!

    A już tak poważniej - od zawsze "polityka to dla mnie w krysztale pomyje".

    Jednak zbyt mocno odcisnął mi się w pamięci czas, gdy następowała zmiana warty i przez chwilę do polityki trafiali społecznicy, kontestatorzy i generalnie światli ludzie, którzy sami po sobie nie spodziewali się takiej roli w swoim życiu. Dlatego chyba tak wielkie i niesłabnące jest moje rozczarowanie w ostatnich latach.

    Choć niby dziś jako duża dziewczynka powinnam już wiedzieć, że na całym świecie "polityk przecież nigdy nie zna słowa >>zdrada<<", więc to że są oni "uczciwi inaczej" - nie powinno mnie dziwić.

    A dziwi. I złości. I często czuję się bezsilna, bo to jest jakiś potwór który, żyje niezależnie od tego, którą jego głowę karmimy przy urnach wyborczych.

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    [
    Ale oni wszyscy mają po 2-3 komórki! Sama widziałam w telewizji jak wyjmujom baterie!

    .
    W dodatku sa sterowani chyba falami radiowymi. Co premier chwyci za mikrofon, to mu nie działa, tak zakloca.
    Tez widziałem.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ja oglądam, żeby być na bieżąco. W pracy info na onet.pl, a wieczorem pasek w TVN 24. Szczerze? Wymiotowac mi się chce jak widzę te obrzydliwe gęby.....i nawet jesli miałabym iśc na wybory to na kogo z tego motłochu głosować?

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    nie ma wśród naszych polityków czegoś takiego jak "mniejsze zło".
    Wilcza, dlaczego usunęłaś post?

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    na kogo ....?
    na mniejsze zło

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilcza75
    Cytat Napisał agnieszkakusi
    na kogo ....?
    na mniejsze zło
    Od lat więc ten sam wybór.

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Nic o mnie bezemnie.
    Nie mamy wyjścia,barany nami rządzą (obojętne jakiego koloru).
    Trzeba WYBIERAĆ tych co mają przynajmniej 1-2 komórki więcej niż kura.
    Dla mnie to jest totalny szok! Zawsze się zastanawiam o co chodzi?
    40 milionów ludzi i niema grupki w miarę ,powtarzam w miare rozsądnych ludzi??
    Czy polacy to banda kretynów??
    Ja ich nie obrażam.To ONI obrażają mnie.To ja się za NICH muszę wstydzić za granicą a nie na odwrót.
    Daję głowę że na tym forum znalazłło by się wielu,którzy mogli by być prezydentem czy premierem z lepszym skutkiem.
    Jak spowodować żeby mądrzejszy rządził głupszym a nie na odwrót??
    Zapisać się do partii??
    Czy partie są wylęgarnią głupoty??Czy trzeba być najpierw głupim a potem zapisać się??
    Cholera poniosło mnie..... to chyba punkt drugi.
    O, t, to...

    Ja też się zastanawiam, czy do polityki trzeba mieć jakieś antykwalifikacje
    Czasami też się zastanawiałam, czy się w to nie zaangażować głębiej, ale jak sobie popatrzę na ewentualnych współpracowników, to mi sie odechciewa. Albo cwaniaki i karierowicze, albo nieudacznicy i wykonawcy. Tak jakby zdolni ludzie szli do "normalnego" biznesu, a do polityki - no ta reszta.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Ja też się zastanawiam, czy do polityki trzeba mieć jakieś antykwalifikacje
    Czasami też się zastanawiałam, czy się w to nie zaangażować głębiej, ale jak sobie popatrzę na ewentualnych współpracowników, to mi sie odechciewa. Albo cwaniaki i karierowicze, albo nieudacznicy i wykonawcy. Tak jakby zdolni ludzie szli do "normalnego" biznesu, a do polityki - no ta reszta.
    Aby być politykiem, trzeba umieć kłamać i nie mieć z tego tytułu żadnych skrupułów. Uczciwi się do tego zawodu nie nadają.

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał wilcza75
    Cytat Napisał agnieszkakusi
    na kogo ....?
    na mniejsze zło
    Od lat więc ten sam wybór.
    może tu znajdziemy odpowiedź ? http://www.matka-kurka.net/post/?dat...3A33%3A00&co=n \

    albo nieco szerzej http://www.matka-kurka.net/post/?p=1042

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Dobra ta matka kurka, bardzo dobra.
    W ankiecie głosowałem na 2. Staram się myślec. Głosował będę. Moze mój głos cos zmieni. Kazdy głos ma te samą wage, niezaleznie, czy to głos bardzo madrego i inteligentnego, czy menela dla którego najwazniejszą sprawa jest zdobycie flaszki wina marki wino lub Sidoluxu. Lepiej by głosów tych myslacych było więcej.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Przyszła mi do głowy taka myśl.
    Pamiętacie, jak prezydent z Tuskiem debatowali nad rozwiązaniem Sejmu (tak wszyscy mówili) przy paru flaszkach wina? otóż pomyślałem, że to rozwiązanie Sejmu, to lipa. Ono było dawno przesądzone. Po prostu prezydent Kaczyński sprawdzał zdolność Tuska do koalicji z LiD-em, czyli po której flaszce Tuska zaboli łeb.
    Widocznie Tusk wypadł całkiem nieźle w tej popijawie, skoro teraz ciągle straszą koalicją PO - LiD.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony