dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 633
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 12643
  1. #81
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosia888

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    387
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Irma ja podobno dobra jestem w zaklinaniu. Wiec zaklinam Ci pogode by przez najblizsze 3 tygodnie byla super pogoda. Aha i przy okazji zaklinam zeby wczesna wiosna byla (to akurat na prognozie pogody wyczytalam)
    bedzie dobrze zobaczysz.

  2. #82

    Domyślnie

    Irma bardzo ładne te pierwsze drzwi. a o jakich wy tu nowościach mówicie chyba temat drzwi był u mnie prozaicznie potraktowany
    a wizualizacje super, szkoda, że nie potrafię takich sobie zrobić szczególnie parter. będzie piękne, wyważone i pełne harmonii wnętrze

    trzymam za pogodę

  3. #83

    Domyślnie

    druga wizualizacja łazienki - MIODZIO!
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Editta dzieki za mile słowo, "pelne harmonii" - mam nadzieje nie znaczy tyle co nudne jakbyscie uwazaly ze jest za malo bajerow to piszcie smialo. zawsze sie boje, ze przesadze, a w koncu przesadzamw druga strone...
    Fasola25 - dzieki, zrobilam ja tak z glupia frant, bo nastawiona bylam na calkiem inny projekt, ale poki co wszystkim ta sie najbardziej podoba, a ja mam problemy decyzyjne wiec...
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma
    Editta dzieki za mile słowo, "pelne harmonii" - mam nadzieje nie znaczy tyle co nudne jakbyscie uwazaly ze jest za malo bajerow to piszcie smialo. zawsze sie boje, ze przesadze, a w koncu przesadzamw druga strone...
    no co ty bardzo podoba mi się ścianka oddzielająca jadalnię od salonu (szególnie te poziome listewki), kominek i schody. białe tło i akcentujące dodatki uwielbiam to

    nie chciałabyś udzielać płatnych korepetycji

  6. #86

    Domyślnie

    nieeeeeeeeee
    no ja powinnam zrezygnowac z odwiedzin kilku dziennikow i galerii

  7. #87
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    E tam...zabraniam nie odwiedzać poza tym co innego moze wyjsc w realu i wcale nie musi byc ladnie.
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  8. #88

    Domyślnie

    no to ja powiem, że wercje z blatem są wg mnie milion razy lepsze
    - ładniejsze
    - mozna postawić tam dwie umywalki lub jedną MEGAumywalkę
    - szuflady są chyba praktyczniejsze od takich szafek
    - no i to ogrooomne lustro - rewelacja

    chyba tak gadam/piszę, bo u nas bedzie b.podobna szafka i blat, tyle że długości 170 cm
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    No to i ja dołączę się do zachwytów nad okolicą Pięknie będzie wiosną

    Podobają mi sie obie małżeńskie łazienki. Ale ta z poziomym blatem wygląda lepiej, może ze wzgledu na duże lustro Rozumię jednak, że chcesz jak najwięcej miejsca na schowki. Ja jednak wybrałabym z tym poziomym. I tak jest sporo miejsca w tych szafkach pod blatem
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  10. #90
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Wow, ładniutkie te łazienki. Zdecydowanie bardziej podoba mi sie wersja pierwsza, z poziomym blatem. Myślę, że też sporo Ci się zmieści w szafkach pod nim, więc byłoby...i ładnie... i praktycznie. Irma koniecznie napisz co ze stropem, zalany?
    Pozdrawiam!

  11. #91

    Domyślnie

    Ja też jestem ciekawa co ze stropem, u mnie częściowo zalali wieniec na ściankach kolankowych i normalnie mnie szlag trafia jak patrzę na termometr a mialo sie tak ocieplic

    Super łazieneczki - w jakim programie robisz te wizualki ? bardzo naturalne wychodzą

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    strop jeszcze nie zalany. ponoc jutro...z powodu pogody tez jestem wkurzona, ale jeszcze nie zalamana
    a co do wizualek - dzieki, zawsze sie obawiam, ze sa za proste i w zwiazku z tym nic na nich nie widac, a jest to taki bardzo prosty program - nazywa sie sketch up czy jakos tak...bardzo go lubie, bo szybko mozna nanosic zmiany
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  13. #93

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma
    JA mam hydraulika, jak chcesz dam Ci kilka namiarów.
    Chce w lutym zaczac robic instalacje(oczywiscie jesli nie bedzie siarczystych mrozów). Podobno najlepiej by bylo jak najszybciej je zatynkowac co by nikt nie świstnal kablków i rureczek I niech to sobie schnie a potem okna i elewacja.
    Irma możesz mi wysłać namiary na hydraulika? A jak masz tynkarza to też poproszę

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    tynkarza nie mam, a hydraulik to Mariusz Sobiech nr tel.606786984
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  15. #95

  16. #96

  17. #97

  18. #98

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    z garwolina
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  20. #100

Strona 5 z 633

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony