dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Witam .Mam ten wkład wyglada ok ...fajnie sie grzeje ale ten smród..okropny przy pierwszych rozpaleniach?kiedy on zniknie?jak intensywnie palic by ten okropny smród zanikł?

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marian70

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Miedzyzdroje
    Kod pocztowy
    72-500
    Posty
    1

    Domyślnie Zuzia 19kw

    Witam! Mam Zuzie 19kw i uważam że oprócz małego popielnika jak już wcześniej ktoś napisał nie jest zła.
    Nie jestem za badziewiem ale nie lubie przepłacać za coś co faktycznie jest takie same jak inny tanszy produkt.
    Jest solidnie zrobiona, wygląd to kwestia gustu jak samochód czy kobieta. Najważniejsze co później.Ja kupowałem 2,5 roku temu i był w cenie naprawde dobrej w porównaniu z innymi.Dziś wybrałbym kominek podobny ale rzeczywiście ten popielnik trochę mały .Kolega kupił Lechme ma duży popielnik ale po za tym, mi sie nie podoba wykonanie uważam za gorsze.
    A i na koniec podpowiem tym którzy się zdecydują. Załóżcie sobie dobrą sprężynę na ręcznym pręcie od przepustu kominowego . Super sprawa .Otwieram sobie drzwi a w raz z nimi otwiera się komin. Nigdy nie mam cofki.
    Jak ktoś chce podpowiem prześlę zdjęcia jak samemu zrobić tak prosty gadżet.Podam mojego maila [email protected].

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony