dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malgorzata adamowska

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie szukam tematu pracy dyplomowej - projekt /gratis/

    szukam ciekawego tematu pracy dyplomowej na architekturze; przewidywany termin ukonczenia projektu-lato 2004;
    najchetniej dom dla ludzi np.rodzinny dom dziecka, dom opieki; dom kultury, szkoła, obiekt sportowy, pensjonat itp

    jestem inżynierem innej specjalności, z dużym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz; po 15 latach robię II fakultet

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Czy chodzi o projekt domu od podstaw?
    Czy także dekoracja wnętrza?
    Pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    Masz prywatną wiadomość.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Mały klasycystyczny dworek z pełnym detalem - tak wewnątrz jak i na zewnątrz. (Zero uproszczeń !!!). Jakieś 300-400 m. Podpiwniczony. Odrobina rustykalizmu, nowoczesne materiały . Mam konkretne przemyślenia, konkretne zapotrzebowanie. Realizacja - wiosna 2004.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malgorzata adamowska

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie szukam dalej..

    klasycystyczny domek.. temat ciekawy, aczkolwiek boje sie, ze zbyt krotki termin.. :(
    a gdzie ten domek ma stanąć /ja mieszkam i dzialam w warszawie i okolicach, choc nie wykluczam pracy poza stolicą/?

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Dom ma stanąć kilkanaście kilometrów na północ od Krakowa. Jeśli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy - stanie na przepięknej działce typu "M2 re". Otoczenie i widoki takie, że dech zapiera. Horyzont od wschodu i południa sięga na jakieś 150-200 kilometrów. Od północy dolinki, pagórki i skałki Jurajskie. Od zachodu sady. Nic nie zasłoni widoków bo działki budowlane minimum 40a. (Taki plan zagospodarowania).Dzisiaj właściciel powiedział sakramentalne "sprzedaję". Ale - wszystko się może jeszcze zdarzyć. Jeśli chodzi o terminy to tutaj mam problem. Mnie się za bardzo nie spieszy, ale z dzisiejszych rozmów z właścicielem wynikało, że w celu uniknięcia pewnych problemów z podziałem działki, będzie trzeba szybko załatwić pozwolenie na budowę. Myślę o jakimś projekcie zastępczym, a potem zamianę na docelowy.
    Nawiązałem kontakt z pracownia p. Beaty Kazimierskiej http://www.domypolskie.pl Jej projekty są fantastyczne, ale jeszcze nie tak klasycystyczne jakbym tego pragnął. Najbardziej podoba mi się projekt: http://www.domypolskie.pl/047.html Na zakończenie kilka zdjęć http://strony.wp.pl/wp/murbeton5/tom...ce/page_01.htm

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malgorzata adamowska

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie powodzenia

    cóż, temat wygląda coraz ciekawiej/choć boje się, że szkoła nie zgodzi się na tak mały temat/; poza tym, myślę, że skoro wskazany przez Pana dom odpowiada Panu, to jest to ten projekt, a można go jedyne wzbogacić kilkoma szczegółami architektonicznymi i sądzę, że zrobi to najlepiej pracownia domypolskie
    pozdrawiam
    powodzenia
    m.adamowska

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony