dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: REKLAMACJA

  1. #1

    Domyślnie REKLAMACJA

    Mebel Rust –zakup mebli kuchennych tragedia w wielu aktach

    Firma nie dba o klienta od początku do końca. Projekt - meble nie dopasowane do wnętrza –należy sprawdzać przed podpisaniem umowy wymiary po projektancie. Jeżeli podpiszesz wszystkie poprawki na twój koszt. Wykonanie –błędy wykonaniu poprawiane po miesiącu, a jeżeli nadal się pojawią to kolejny miesiąc.U mnie trwa to już pół roku i końca nie widać, dalej rozgrzebana kuchnia. Meble bardzo drogie –a montaż nieprofesjonalny. Porysowane polakierowane przody, wywiercone omyłkowo dziury, przerwy pomiędzy skręcanymi safkami różnych wielkości-daleko od ideału. Brak zainteresowania się reklamacjami ze strony kierownictwa firmy. Użerasz się z salonem sprzedaży, a oni twierdzą, że niewiele mogą i na decyzję czekają od producenta. Zakup to porażka –oczywiście klienta bo większośc kasy zapłacisz przed montażem!!!!! A od producenta możesz liczyć tylko na kontakt z prawnikiem, który na twoje reklamacje powie podpisałeś to płać.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Krzysztof,
    Ty chyba chcesz mieć do czynienia z prawnikiem Szanownej Redakcji
    Istnieje też duże prawdopodobienstwo, ze prawnik Rusta i Redakcji to ta sama osoba hyhy

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a kto zapłacił za meble, które mają tyle wad? Przecież nie płaci się przed montażem tylko po nim i to po dokładnym obejrzeniu
    Coś mi tu hmmm...brzydko pachnie...

  5. #5

    Domyślnie

    agnieszko,
    ja tez 100 % kasy zapłacę przed montażem
    niestety wszyscy sobie tak życzą i za nic nie chcą zostawiać żadnej kwoty na po montażu
    dla mnie to bardzo dziwne, ale to powszechna praktyka

    autora odsyłam do lektury
    http://forum.muratordom.pl/post2182087.htm#2182087
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Krzysztof Łukasiak Skoro masz już prawie zmontowaną i te wszystkie braki to poprosimy zdjęcia. Bo inaczej pani Ola z marketyngu będzie zaraz piszczeć, że to złośliwe pomówienia konkurencji.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Izat, u mnie firma Indeco też tak chciała, ale...przyjechali montować rano, a ja płaciłam im po południu jak wróciłam z pracy i już widziałam, że jest ok

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Podobały mi się meble RUST ale jak usłyszałem o takich właśnie przypadkach do spasowałem - kupię z IKEA - nie ma sensu płacić 3 razy więcej za kuchnię i użerać się z tymi burakami. Poza tym IKEA działa jak światowy koncern tzn: coś nie działa, nie dopasowane, źle wymierzyliśmy - wymieniamy za 0 zł. Wiem bo mój znajomy miał do czynienia z "polskimi producentami" kuchni a w końcu poszedł do IKEA. Wynik: bardzo ładna kuchnia - wykończona z pomysłem - za 1/3 ceny tego co RUST. Dodatkowo jak przy montażu coś chłopaki z IKEA spierdzielili to w 2 godziny przywieźli nowe elemnety

    Za moją kuchnię RUST chciał 45 tys zł za same szafki bez blatów i bez sprzętu - cena... niesamowita ale to podejście...

    Projektant miał zadzownić i oczywiście olał sprawę, a jak w końcu pofatygowałem się do salonu to jedyne co dostałem to wstępną ofertę... ustną, ale jeżeli bym się zdecydowal to już trzeba było podpisać umowę - w sumie to w ciemno.
    Uważam, że to niezbyt etyczne postępowanie ponieważ z jednej strony nie mamy rzetelnej wyceny a z drugiej musimy podpisać umowę na dostawę kuchni która nawet nie jest do końca wyceniona (pozdrowienia dla prawnika RUST)

    apel do polskich producentów: Jak chcecie zarabiać duże pieniądze to szanujcie swoich klientów i niestety trzeba zmienić swoje podejście.

    PS
    wycena mojej dużej kuchni z wyspą z IKEA - najdroższy model fornirów ze sprzętem 25 tys !!! Nie mam pytań
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarcinZ1

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5

    Domyślnie Re: REKLAMACJA

    Na podstawie swego ponad rocznego doświadczenia z meblami
    Rust, muszę zaprzeczyć opiniom dotyczącym jakości. Początek podobny,
    jak u wielu forumowiczów. Meble drogie, dwa razy podejście do
    montażu, bo za pierwszym razem nie dowieziono wszystkich części.
    Meble wg. projektanta miały być kuchenne, na lata. Nawet ładnie
    wyglądały. Niestety, po roku użytkowania jako meble kuchenne lakier
    odłazi i ogólnie wyglądają gorzej niż tańsze meble (które wcześniej
    mieliśmy) po 5 latach. Po złożeniu reklamacji firma odpisała, że
    brak jest podstaw do reklamacji. Więc nie polecam firmy - jest droga
    i słabej jakości. Pozdrawiam, Marcin
    P.S. A Projektant, który dobrał nam kuchnię już nie pracuje w Ruście.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony