Cytat Napisał SAVAGE7
dla ciebie nic co nie zbadane i potwierdzone nie ma prawa bytu
Przeciwnie. Z tym, że akurat księżyc jest zbadany i prawie żadna z podanych w omawianym tekście informacja nie jest prawdziwa. Żeby to wiedzieć wystarczy wiedza z poziomy liceum i umiejętność kojarzenia faktów.

Szkoda, ze nie umiesz dyskutować merytorycznie i zabarwiasz swoje wypowiedzi tak dużą ilością wycieczek osobistych. to do niczego nie prowadzi. Zadałam kłam kilku najbardziej rażącym kłamstwom przedstawionym w tekście i wcale się do nich nie odniosłeś.


proszę nie udzielaj się w moim wątku bo dyskusję z tobą uważam za zbyteczną.
To forum publiczne i będę się udzielać. Szczególnie prostując takie sytuacje gdzie przestawia się ludziom stek kłamstw pod płaszczykiem nauki.


kto ma taką wybujałą fantazję by pisać rzeczy (myślę tu ogólnie o wszystkich informacjach nam przekazywanych) które po przeanalizowaniu łaczą się w logiczny ciąg zdarzeń i po co to robi?
A co konkretnie masz na myśli? Bo w tym tekście o księżycu nic nie łączy się w logiczna całość. Nie może bo tekst oparty jest na kłamstwach, z których kilka wskazałam. Wytnij te kłamstwa z tekstu, zastąp je prawdziwymi stwierdzeniami i zobacz czy nadal układają się w logiczna całość.