Cytat Napisał adiqq Zobacz post
Miałem już drobne przygody z moją instalacją...padła mi obiegówka z parteru. Firma przysłała nową, wymieniałem sam. Jednak przy wymianie, coś źle podłączyłem - stąd wynikały moje problemy z grzaniem parteru, bo obiegówka chodziła cały czas na 1 biegu!!!. Wczoraj wieczorem rozmawiałem przez telefon z p. Markiem, wytłumaczył mi co i jak, przepiąłem 2 druciki i od razu całość chodzi lepiej

Forsa80 - u mnie PC chodzi tylko trochę głośniej od lodówki, a już porównywalnie ze zmywarką, chociaż jak zmywarka wypompowuje wodę, to jest zdecydowanie głośniejsza..fakt, ja mam ją w piwnicy...
Heh, a ponoć te pompy w ogóle się nie psują - bo pytałem czemu są właśnie te Wita (czy jakoś tak), a nie Grundfosik czy coś podobnego

Co do głośności faktycznie pompa nie jest strasznie głośna, jak napisałeś jak lodówka może ciut głośniej, ale u mnie problem jest w tym, że mam ściankę z Ytonga 11,5 cm, w której to dodatkowo jeszcze pomontowane są rury (w tych miejscach ściana ma max 5 cm) więc wszystko słychać. W dzień nie ma problemu, ale w nocy ... spać się nie da raczej, no chyba że ma się mocny sen, albo człowiek przyzwyczajony do spania przy linii tramwajowej