Cytat Napisał gajzo Zobacz post
Hmm... chyba już kiedyś miałyśmy okazję, ale to było tak dawno ... a piszę o szafce na buty (mogłam od samego początku konkretnie, bo u Ciebie przecież tyleeee bieli ). U mnie będzie szara-matowa, w pionie na pojedyńcze 4 fronty. Nie wiem czy dobrze myślę, ale Twoja chyba otwierana na click (?). Ja myślałam o takim mechaniźmie jaki stosuje się w typowych szafkach na buty. Ponieważ moja rónież ma być bez uchwytów, to otwierać się będzie poprzez pchnięcie danego frontu w jego dolnej części do środka. Druga połowa będzie miała jeden front stylizowany na 4 pojedyńcze, otwierana na click. W tej części będzie można powiesić sobie kurtkę. Mam nadzieje, że choć w połowie będzie tak ładna jak Twoja
PS. A zdjęcie z wyjazdu rzeczywiście cudne!!
Koniecznie się Pochwal swoją szafką jak już będzie gotowa

Cytat Napisał yuka Zobacz post
Cześć Anetko
Ale mieliście fantastyczny odpoczynek!!! Zdjęcia rewelacyjne!!!!
Szczerze zazdroszczę (i odpoczynku i takich umiejętności fotografowania- tu ukłony dla męża)
Dziękuję Yuczko

Cytat Napisał MarJel Zobacz post
Anetko, nie dzwoniłam jeszcze, bo się bido męczyłaś z chorobami i nie chciałam zawracać dodatkowo gitary. Zdzwonimy się na pewno, ale mam nadzieję że zobaczymy za dwa tyg.
Martuś no mnie ciekawość zżera z tego oczekiwania na telefon oj chciałabym być na zlocie ale nie planuję, u mnie będzie totalny sponton nawet nie wiem jak i czym dojadę ale pomyślę o tym też w ostatniej chwili coby losu nie kusić i żeby mi kolejnego figla nie spłatał
Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
Anetko dawno mnie nie było , oj dawno Pozytywnie zazdroszczę miłej niespodzianki , też tak chcę i życzę powrotu do zdrowia albo inaczej niech Was omijają wszystkie szerokim łukiem
Bożenko zaraz lecę zobaczyć co u Ciebie