dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 138

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Dom pod jarzabem N + garaż

    Witam dziennik będzie wersją reporterską ale liczę na wasze podpowiedzi i rady.

    A więc zamierzamy zbudować dom parterowy 115m2+21m2 garaż. Planowany start przełom czerwiec/lipiec 2014

    Link do wizualizacji



    Rzut z projektu



    Założenia są takie:

    Płyta fundamentowa z ogrzewaniem wodnym, silka 18, ściany 20cm styro , wiązary prefabrykowane, dachówka płaska, ogrzewanie kospel lub jak wystarczy funduszy pompa PW, rekuperator.

    Działki szukaliśmy pól roku warunkiem była odległość do Warszawy max 35 km. Niestety ceny zabijały i kiedy już mieliśmy dać sobie spokój odezwał się agent z ofertą która była w naszym zasięgu.

    Działka 1552 metry pod lasem 150 metrów od drogi asfaltowej miała jeden mankament, porastały ja topole w ilości ok 100 szt na które potrzeba było zezwolenia oraz ze 100 bez zezwolenia normalnie dżungla na ok 600m2 działki. Chwila namysłu i jest nasza




    Po uzyskaniu pozwolenia na wycinkę szukałem firmy która oczyściła by działkę, oczywiście cenny astronomiczne od 15.000 złotych.
    W końcu postanowiłem zostać bohaterem na swojej działce, kupiłem piłę i przez pięć weekendów działka została oczyszczona






    Z proponowanych 15 tyś na oczyszczenie wydaliśmy 3 tyś + nasza praca
    Ostatnio edytowane przez kwasniak ; 15-10-2014 o 18:40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony