Cytat Napisał mwie Zobacz post
Kamil, powiedziałam Ci szczerze to, co mi dawno siedzi w głowie. Nie mówię o układzie funkcjonalnym- wierzę, że stworzyłeś go pod swoje potrzeby. Ale jako architekt z wykształcenia muszę powiedzieć wprost, że stworzyłeś bryłę do kitu i już. A ta wiata przelała czarę goryczy. Masz prawo mieć własne zdanie, ale najwyraźniej nie widzisz spraw obiektywnie. Lepiej powiedzieć to teraz, gdy nie jest za późno.
Masz rację i dobrze że mówisz. Do niedawna nikt mi nic nie mówił na temat projektu więc sądziłem że jest dobrze.
Nie ma co się przejmować wyglądem zewnętrznym i tą wiatą bo w tym programie nie ma wiele możliwości aby coś ładnie wykonać. Tu bardziej chodzi mi o ogólny kształt a dokładnie to tak nie będzie wyglądać bo takie jak na obrazku też mi się nie podoba. Na pewno trzeba zrobić jakieś ciekawe wykończenie ze względu na małą liczbę okien na elewacjach poza południową. Taka goła ściana też nie jest zbyt piękna. Pewnie od południa dorobię jakiś daszek nad oknem tarasowym Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MAŁY PASYWNIAK.9.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	71,4 KB
ID:	305782 nie będzie tak dokładnie wyglądać ale chodzi o to że będzie.