Cytat Napisał kamilb1987b Zobacz post
Myśląc jeszcze nad tym domkiem będę chciał sobie na razie zrobić duży salon bez tego pokoju na parterze Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MAŁY PASYWNIAK.3.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	79,3 KB
ID:	305762 z opcją jego dorobienia w przyszłości gdybym go jednak potrzebował. Na razie nie będzie konieczny a zawsze można później z gk postawić ściankę i też będzie dobrze. Tylko będzie trzeba przewidzieć pod to wentylację aby potem cyrków nie było że droga będzie przeróbka itp.
Też myślałem o tym piętrze i szczerze mówiąc faktycznie jedna łazienka tam wystarczy i mogę to zrobić tak jak Przemek radził czyli zlikwidować garderobę i małą łazienkę i w tym miejscu zrobić dużą łazienkę a stratę garderoby zrekompensować większymi pokojami od południa czyli dwa większe zamiast trzech mniejszych a musi tam być aby było jak wejść do pokoju po prawej stronie oraz tam gdzie myślałem o dużej łazience zrobić pokój ale go powiększyć kosztem holu który zmniejszę jakby do minimum i w ten sposób pokoik będzie miał ponad 11m2 a dwa większe po 20m2, hol niecałe 4m2 a łazienka niecałe 10m2 i w niej będzie wanna, prysznic, kibelek, dwie umywalki i pralka czyli normalny układ do dowolnej aranżacji. Też zlikwiduję na piętrze okna północne i dam na wschód i zachód czyli w małym pokoju jedno 150x150 R/RU a w łazience jedno -skrzydłowe 100x125. W pokojach dużych ze względu na większą powierzchnię też będę musiał dać szersze okna czyli 180x150. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MAŁY PASYWNIAK.4.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	82,6 KB
ID:	305768 patrząc na wizualizację taki układ też mi się podoba a jak będzie lepiej to mi pasuje. Budujecie lub zbudowaliście więc macie praktyczniejsze oko więc wiecie lepiej.
Dużo lepiej Kamil zastanów się nad architektem. Może jeszcze coś z tego wyciągniesz. Ja uważam, że to są jedne z lepiej wydanych pieniędzy.
Pozdrawiam
Przemek