Drodzy, chciałabym żebyśmy w tym wątku podzielili się doświadczeniem (jeżeli takowe macie) lub porozmawiali na temat za i przeciw projektowaniu ogrodów własnym sumptem - online. Znalazłam kilka mniej lub bardziej skomplikowanymi programów, platform. Nie dane mi było jeszcze z żadnej skorzystać, a opcja szczerze mówiąc jest dla mnie bardziej kusząca niż zakup projektu u architekta.

Macie a) swoje doświadczenie w samodzielnym projektowaniu ogrodów? b) Przykładowe własne projekty? Może ktoś z Was „wyczarował” coś pięknego przy użyciu jednej z wymienionych opcji i chciałby się pochwalić?

Trudno mi ocenić w krótkim czasie jaki mógłby być efekt końcowy w postaci gotowego projektu przy użyciu jednej z kilku opcji. Znalazłam np. nie stricte program, a zdaje się prostą dla laika opcję otrzymania wstępnych projektów po przeklikaniu formularza zawierającego wymagania, pomiary i warunki. Poza tym platformy online, które można łatwo wygooglać, ale ich możliwości jeszcze nie zdążyłam okiełznać. Gdy wątek się rozwinie, podzielę się wrażeniami.