dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzyraf
    dla niezorientowanych:
    klika na link toplista: http://okna.najlepsze.net/ wziety z podpisu użytkownika jareko
    i od razu pierwszy link:
    http://www.jar-eko.home.pl/

    jedno klikniecie - I WSZYSTKO JASNE
    Wciaz uwazam , ze niepotrzebnie atakujesz akurat Jareko .
    Popatrz , ma kilka tysiecy postow , z czego wiekszosc to pomoc dla Forumowiczow.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Wciaz uwazam , ze niepotrzebnie atakujesz akurat Jareko .
    Popatrz , ma kilka tysiecy postow , z czego wiekszosc to pomoc dla Forumowiczow.
    a żeby podpowiadać, to gdzieś musi te ekszperymenta robić, nie?
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Wciaz uwazam , ze niepotrzebnie atakujesz akurat Jareko .
    Wiesz Jareko to tylko przykład (a można ich mnożyć i mnożyć). Chodzi o przejrzyste zasady. Albo redakcja przyznaje się, że są równi i równiejsi i wtedy wszyscy zagryzają wargi i biorą forum z dobrodziejstwem inwentarza, albo redakcja ustala zasady i konsekwentnie ich przestrzega. Bo tak to jedni mogę się reklamować bez ogródek a inni nawet linku do strony o psach nie mogą sobie wstawić.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał rzyraf
    dla niezorientowanych:
    klika na link toplista: http://okna.najlepsze.net/ wziety z podpisu użytkownika jareko
    i od razu pierwszy link:
    http://www.jar-eko.home.pl/

    jedno klikniecie - I WSZYSTKO JASNE
    Wciaz uwazam , ze niepotrzebnie atakujesz akurat Jareko .
    Popatrz , ma kilka tysiecy postow , z czego wiekszosc to pomoc dla Forumowiczow.
    Ależ ja nie atakuję jareko!!! Dzięki temu, że ma kilka tysięcy postów i z nim kiedyś korespondowałem, znam "problem" jego podpisu.
    Mi tez kilku osobom udało się pomóc. Czy w związku z tym jest jakiś limit od którego w górę redakcja nie bawi się w usługi detektywistyczne??? WYbacz, ale to śmieszne......(tak lekko mówiąc)
    Albo usuwamy wszystkim, albo nikomu. A już na pewno nie tłumaczymy się w sposób świadczący o naszym niskim IQ

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał rrmi
    Wciaz uwazam , ze niepotrzebnie atakujesz akurat Jareko .
    Wiesz Jareko to tylko przykład (a można ich mnożyć i mnożyć). Chodzi o przejrzyste zasady. Albo redakcja przyznaje się, że są równi i równiejsi i wtedy wszyscy zagryzają wargi i biorą forum z dobrodziejstwem inwentarza, albo redakcja ustala zasady i konsekwentnie ich przestrzega. Bo tak to jedni mogę się reklamować bez ogródek a inni nawet linku do strony o psach nie mogą sobie wstawić.

    pieknie napisane

  6. #26

    Domyślnie

    [quote="Redakcja"]Linki do ogłoszeń są reklamą. Prosimy nie robić takich podpisów.
    Prosimy też o zrozumienie naszych działań. Nie chcemy by forum zamieniło się w tablicę ogłoszeń komercyjnych.[/quote

    Odnosze wrażenie, ze redakcja nie kontroluje działań i wpisów gościa, który odpowiada, bo bo prostu pewnego poziomu durnoty przekraczać bezkarnie się nie da. Chyba ze bez kontroli.

    Dla osób które żyją z budowlanki czy tematów pokrewnych działania na forum zawsze sa formą rekamową. Przyjmijmy że ktoś ma ogłoszenie "tam-gdzie-mozna" czyli w ogłoszeniach drobnych. Jednoczesnie wypowiada sie masowo w tematach pomocowych. Niezwykle łatwo jest to połączyć. W tym momencie dany użytkownik wyrabia sobie na pdstawie postów pomocowych przekonanie o fachowosci (bądx nie) danego usera. Czyli forum jest reklamą tak czy siak, działania usuwające redakcji na nic sie nie zdadzą. I wiem to z własnego doświadczenia....

    Po raz kolejny polecam redakcji kurs logicznego myslenia, moze byc na poziomie podstawówki, wystarczy....

  7. #27
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzyraf
    Po raz kolejny polecam redakcji kurs logicznego myslenia, moze byc na poziomie podstawówki, wystarczy....
    To są bezczelne uwagi, które z naszej pracy robią jakiś absurd.

    Regulamin, który ustaliliśmy, nas również do czegoś zobowiązuje. Usuwamy jaskrawe formy reklamy, ale nie chcemy zamieniać forum w inkwizycję. Wielu zasłużonych formowiczów kojarzonych jest ze swoją pracą zawodową. Czy ich też mamy blokować? Nie. I jeszcze raz zapewniamy: nie robimy śledztw, nie tropimy. Forum jest miejscem przyjaznym

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    To są bezczelne uwagi, które z naszej pracy robią jakiś absurd.
    Z całym szacunkiem, ale sami wprowadzacie elementy absurdu do palety swoich działań a potem macie pretensję, że co bystrzejsi zauważają a co odważniejsi mówią o tym głośno.

    Cytat Napisał Redakcja
    Regulamin, który ustaliliśmy, nas również do czegoś zobowiązuje. Usuwamy jaskrawe formy reklamy
    Jak na przykład link do strony o kotach? I to nie jest absurd?


    Cytat Napisał Redakcja
    Wielu zasłużonych formowiczów kojarzonych jest ze swoją pracą zawodową.
    A więc sa równi i równiejsi. Powiedzcie więc to otwarcie i damy spokój.

    Cytat Napisał Redakcja
    Forum jest miejscem przyjaznym
    Tak? To może w ramach przyjaźni byście przywrócili niesłusznie skasowane stopki i przeprosili choćby na PW, co by się tę dało odczuć choć namiastkę tej przyjaźni ze strony Redakcji?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Cytat Napisał rzyraf
    Po raz kolejny polecam redakcji kurs logicznego myslenia, moze byc na poziomie podstawówki, wystarczy....
    To są bezczelne uwagi, które z naszej pracy robią jakiś absurd.

    Regulamin, który ustaliliśmy, nas również do czegoś zobowiązuje. Usuwamy jaskrawe formy reklamy, ale nie chcemy zamieniać forum w inkwizycję. Wielu zasłużonych formowiczów kojarzonych jest ze swoją pracą zawodową. Czy ich też mamy blokować? Nie. I jeszcze raz zapewniamy: nie robimy śledztw, nie tropimy. Forum jest miejscem przyjaznym
    Gdyby pisał to madry człowiek, to bym się obraził. Ale ponieważ napisała to redakcja, to jedynie z politowaniem usmiecham się

    Nie odwracajcie kota ogonem!
    Chciałbym dodać, ze ja tez jestem zasłużonym forumowiczem:

    http://forum.muratordom.pl/post27309...rzyraf#2730920 (post zielonego listka z 12.09.200

    http://forum.muratordom.pl/post66895...=rzyraf#668950 post Edzi z 16 maja 2005.
    i byłem/jestem kojarzony z hodowlą oraz domami drewnianymi (przeszłość). I - nie przeszkadzało to redakcji zablokowac mi konta oraz usunąć podpisu po raz pierwszy. Dalej - fakt bycia zasłużonym nie powinien wobec tego przeszkadzać w blokowaniu innych, prawda?

    Widocznie trzeba sie DOBRZE zasłuzyć, zeby miec niekontrolowany podpis

    Więc jak, redakcjo, jakie są prawdziwe warunki posiadania korzystnego podpisu? Czekam na uczciwą odpowiedź, to co się do tej pory ukazało, zostało już szeroko wyśmiane.

    Joshi - po prostu super

  10. #30

    Domyślnie

    Zapomniałem:

    Wzywam redakcję do jasnego porównania top listy okiennej dostepnej z podpisu jareko oraz forum:

    http://rademenes.nets.pl

    Chcę zobaczyć, gdzie są rożnice, nakazujące pozostawienie top listy i skasowanie kociego forum?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony