dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 24
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 478
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A ja bym chciała zwrócić uwagę na ten punkt Regulaminu:

    j) publikowania wybranych wypowiedzi Uczestników Forum na łamach pism i stron www MURATOR S.A. w celu wymiany poglądów na dany temat będący przedmiotem zainteresowań Użytkowników danego Portalu. MURATOR S.A. zastrzega sobie prawo do podawania na stronie FORUM numeru IP Użytkownika.

    Redakcjo, ja się na komputerach nie znam, ale jakoś mi tak w duszy gra, że możliwość rzucania mojego IP wte i wewte, jaką sobie zastrzegacie w tym punkcie, nie jest w porządku ... to, że bez mojej zgody możecie mnie cytować, publikować moje zdjęcia ... trudno, jakoś przeżyję, chociaż też mi się to nie podoba, ale moje IP to moje IP, dlaczego ma być rozrzucane, komu popadnie???

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A ja chciałabym zwrócić uwagę na to, że szerokość ramki w której pojawia się wypowiedź jest większa niż szerokość tekstu. Tak na oko 20% po prawej jest niewykorzystana. Nie jest to pewnie głupie gdyby nie wprowadzało limitu na szerokość ramki cytowania. Oto jak durnowato wygląda wielokrotnie zagnieżdżone cytowanie:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	quote.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	597  
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  3. #243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    A ja postuluję: utwórzcie wersję lajt dla komórek! Teraz niestety nie mogę przeglądać na budowie bo w komórce wszystko jest wymieszane...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    szerokość ramki w której pojawia się wypowiedź jest większa niż szerokość tekstu. Tak na oko 20% po prawej jest niewykorzystana
    To zdaje się miejsce zarezerwowane na płatną reklamę





    Cytat Napisał braza Zobacz post
    ja się na komputerach nie znam, ale jakoś mi tak w duszy gra, że możliwość rzucania mojego IP wte i wewte, jaką sobie zastrzegacie w tym punkcie, nie jest w porządku ... to, że bez mojej zgody możecie mnie cytować, publikować moje zdjęcia ... trudno, jakoś przeżyję, chociaż też mi się to nie podoba, ale moje IP to moje IP, dlaczego ma być rozrzucane, komu popadnie???

    To raczej zabezpieczenie na przyszłość, choć mnie osobiście często korci, by pokazać Wam, jak np. fachowiec próbuje być jednocześnie "zadowolonym klientem" na własne usługi, i to którymś z kolei na FM*
    Nie korzysta się z tego, ale zapis jest "jakby co"
    Wiele stron stosuje takie zabezpieczenie, zmniejszając (zazwyczaj pozornie) poziom anonimowości, np. tu http://www.pcworld.pl/ocena/dzial.as...okazkomentarze
    czasem ukrywając część adresu - początek lub ostatni oktet, jak tu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,48,10..._zos_.html?v=2
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    To zdaje się miejsce zarezerwowane na płatną reklamę
    Póki co nie widze tu żadnych reklam. Jak się pojawią to nie wiem, czy tu jeszcze ktoś zostanie.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #246

    Domyślnie

    Też się tego obawiam
    Poza tym ten zarezerwowany box będzie wykorzystywany pewnie przez nikły procent userów, a ogranicza możliwość pisania wszystkim
    Lepszy chyba byłby dodatkowy panel dopinany na dole pod postem, lub po prostu wykorzystanie miejsca w sygnaturze na cele reklamowe
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  7. #247
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    A ja chciałabym zwrócić uwagę na to, że szerokość ramki w której pojawia się wypowiedź jest większa niż szerokość tekstu. Tak na oko 20% po prawej jest niewykorzystana.
    Ja powiem więcej - szkoda że template tego forum nie dostosowuje się do rozdzielczości monitora - to trochę taki lekki obciach. U mnie na rozdzielczości 1920 px w poziomie wykorzystane na tekst wiadomości jest całe 550 px - oprócz wolnego miejsca po prawej w obrębie ramki, poza ramką mam kupę (pardon my french) niewykorzystanego miejsca z prawej i tyle samo z lewej strony ramki.

    Na 60 postów to się trochę trzeba nakręcić kółkiem ;|

    Wygląda to jakoś tak :
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fmu.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	11,4 KB
ID:	604  
    Ostatnio edytowane przez yarpenowski ; 09-04-2010 o 23:03

  8. #248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Też się tego obawiam
    Poza tym ten zarezerwowany box będzie wykorzystywany pewnie przez nikły procent userów, a ogranicza możliwość pisania wszystkim
    Lepszy chyba byłby dodatkowy panel dopinany na dole pod postem, lub po prostu wykorzystanie miejsca w sygnaturze na cele reklamowe
    Popieram, bo... sama rozwazalam wykupienie platnego profilu, ale jesli reklama mialaby sie pojawiac w kazdym poscie to byloby to beznadziejnie nachalne (przy mojej aktywnosci na forum chyba wrecz nie do zniesienia...). Zupelnie wystarczylaby opcja legalnego wklejenia adresu strony, a gdyby byla o polowe tansza to zaloze sie, ze wiele osob by z niej skorzystalo...

    Poza tym postulat mam taki, zeby w opcji: Mój klub zainteresowań pojawilo sie wiecej mozliwosci - dobrze by bylo, zeby znalazly sie tam chociaz "wnetrza", "ogrody", czy "mieszkanie".

  9. #249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    No ale z głównej strony to co znasz, Forum -> Szybkie Menu -> Subskrypcje to nie jest to, o co Ci chodzi jeszcze?
    Chodzi mi o to jak napisałam na początku. Z prawej nad paskami są WIadomości, Twój profil, Twoje posty itd... A moze mogłaby tam byc także Lista subskrybcji, dostępna bezposrednio.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej Zobacz post
    Doniaaa, ale to nie chodzi o szybką odpowiedź!!! To okienko mam gdzie trza
    Mnie chodzi o to, że cytując czyjąś wypowiedź, tak jak twoją w tej chwili, okienko odpowiedzi rozwala stronę, mało tego, jest gdzieś na górze strony, musze przewinąć w bok i w górę!!
    No własnie o tym piszę. Teraz piszę z użyciem opcji "Odpowiedź z cytatem" Okno mam zaraz pod Twoim postem i jest to okno

    'szybkiej odpowiedzi" z możliwością cytatu. Wszystko mam ok.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Wklejam post - postulat do Redakcji ktory pierwotnie jest we wymianie doświadczeń. Wiem że nie powinno się kopiować postów pomiędzy wątkami ale może Redakcja szybciej go znajdzie. Ponury moze też dasz cynka wyżej?
    Cytat Napisał out Zobacz post
    wiem, że wprowadzając nowe rozwiązania zakłada się, że z czasem użytkownicy przywykną a tym co nie będą pasowali odejdą, przyjdą nowi. jednak czy tak się powinno postępować z stałymi bywalcami ? w obecnej formie niestety rozwiązanie się nie sprawdza. zwłaszcza tak jak pisałem dla tych co przeglądali "całą" wymianę doświadczeń. a może by tak dodać jeszcze jedną zakładkę "worek" w której będą się pokazywać wszystkie wątki jak w starym forum. fizycznie znajdowały by się one w swojej tematycznej zakładce a w "worku" były by tylko podlinkowane.
    Ja też postuluję za takim workiem!

    Dam przykład... jestem głównie od suchej zabudowy (płyta G-K) i śledzę "mój" temat... w dziale okna pojawia się post "okna Avante - zalety i wady" ...normalnie nie jestem wstanie go nawet zauważyć bo nie wchodzę na okna - nie moja działka... Jareko oczywiście stały bywalec ale ja? Po jakie licho? No właśnie ale ja osobiście posiadam takie okna!!! I coś o nich mogę powiedzieć!!! Ale Redakcja nie dała mi szans bo temat jest w oknach! Gdyby był również w "worku" (jak zwał tak zwał!) odcedziłbym np. ogrzewanie, dachówki, kominki - tematy do których nie zaglądam no chyba że w celach edukacyjnych ...mojej edukacji I tak jest ze wszystkim... przykład o oknach dałem bo sytuacja taka zaistniała!

    Jeszcze raz postuluję! Zróbcie Worek ze wszystkimi tematami na wzór dawnej wymiany doświadczeń! Może być zablokowana możliwość dodawania nowych tematów w takim worku ale niech będzie możliwość odpowiadania na posty.

    Moze jeszcze jeden przyklad... jestem zarejestrowany na konkurencyjnym Forum... ale tam właśnie jest taki układ... nie odpowiadał mi bo by przejrzeć musiałem się nieźle naklikać!!! A ja z reguły jestem leń i mi się dużo rzeczy nie chce... na tamtym praktycznie jestem wisielcem... zakotwiczyłem na Muratorze bo styl był dla mnie wygodniejszy... no a teraz co za różnica?
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 10-04-2010 o 09:08 Powód: literowka
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  12. #252
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon;4060751
    Jeszcze raz postuluję! Zróbcie [B
    Worek[/B] ze wszystkimi tematami na wzór dawnej wymiany doświadczeń! Może być zablokowana możliwość dodawania nowych tematów w takim worku ale niech będzie możliwość odpowiadania na posty.
    Popieram w 100%.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    No własnie o tym piszę. Teraz piszę z użyciem opcji "Odpowiedź z cytatem" Okno mam zaraz pod Twoim postem i jest to okno

    'szybkiej odpowiedzi" z możliwością cytatu. Wszystko mam ok.

    No to ja mam tak
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz forum.JPG
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	76,9 KB
ID:	611  
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  14. #254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Droga Administracjo!

    Ponawiam pytanie: czy stare dzienniki budowy będą przez Was importowane do nowej funkcjonalności (chodzi mi np. o dostępność dziennika po kliknięciu w "mój dziennik" z belki na górze) i trzeba po prostu czekać, czy należy coś w tym temacie działać samemu (co?)

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  15. #255
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzienniki zostaną przez nas zaimportowane. Testowy import pierwszego dziennika przeprowadzimy w poniedziałek. O dalszych krokach poinformujemy.

  16. #256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    OK, dziękuję za info

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Mam propozycję aby na stronie głównej zamiast "Twoje posty" umieścić "Subskrybcje tematów". Twoje posty mogłyby być dostępne z profilu.
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier Zobacz post
    Mam propozycję aby na stronie głównej zamiast "Twoje posty" umieścić "Subskrybcje tematów". Twoje posty mogłyby być dostępne z profilu.
    dobrze gada

    polać Mu

  19. #259
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Ja z wnioskiem formalnym, żeby skopiować u dołu strony, najlepiej zaraz pod "odpowiedz na ten temat", takie coś jak u góry (nie wiem jak to się nazywa) z linkami, np dla tego wątku:
    * Forum > * O "Muratorze" i forum > * Uwagi o naszym Forum > * Drodzy Forumowicze, Wasze uwagi są bezcenne
    Tak było na starym forum i było fajnie.
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier Zobacz post
    Mam propozycję aby na stronie głównej zamiast "Twoje posty" umieścić "Subskrybcje tematów". Twoje posty mogłyby być dostępne z profilu.
    popieram!
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

Strona 13 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony