dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 9
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 178
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Chcialabym zapytac czy watek Inspiracje z Hameryki jest usuniety na zawsze ?
    Szukalam ostatnio jednego szczegolu kuchennego i wiem , ze tam to moglo byc i kicha , w swoich postach tez nie widze wpisow w tym temacie .

  2. #142
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar talgo
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    A można wiedzieć co się stało z dziennikami budowy?


    Edit: już się doszukałem odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez talgo ; 09-06-2010 o 19:26

  3. #143

    Domyślnie

    Mozna...
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4156770

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Chcialabym zapytac czy watek Inspiracje z Hameryki jest usuniety na zawsze ?
    przeca jest
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...mi-Luc-i-House
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  4. #144
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tysia623
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    dla mnie wcześniejsze forum było bardziej czytelne!!!!!! teraz jak wchodzę w swój odnośnik do dziennika nie wiem co się dzieje wrzuca mnie na ogólna stronę "dzienniki budowy" i za chiny nie mogę wejść w swój dziennik JESTEM WKURZONA NA MAXA

  5. #145

    Domyślnie

    Na blog najszybciej wejdziesz klikając liczbę swoich wpisów - pod awatarem, przy "Wpisy w Dziennikach Budowy".
    Na temat zmian napisałem już w innym miejscu.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  6. #146
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Co do pierwszego, może dopisałeś się do tego tematu lub śledziłeś go kiedyś? Tydzień temu miałem informację, że "w profilach użytkowników pojawią się archiwalne subskrypcje z phpbb" (czyli ze starego skryptu Forum). Subskrypcje można wyłączyć, nad pierwszym postem na stronie każdego wątku są linki, m.in. do "Narzędzia wątku" i tam "rezygnuj z subskrypcji tego wątku"
    Co do tematu, otwieraj go kliknięciem w kropeczkę sygnalizującą nowe posty >>
    jest tylko problem, bo np. u mnie odsyła nie do pierwszego nowego postu, ale do ostatniego w wątku
    Dzięki
    WARTO? WARTO!

  7. #147
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Dzieki wielkie , wychodzi na to , ze trzeba okulary zmienic na lepsze .

  8. #148

    Domyślnie

    Mam od wczoraj jakieś dziwne problemy z forum. Przykładowo wpisuję w okienko wyszukiwania treść "Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym" (w trybie prostym, nie zaawansowanym). Wyskakuje mi lista znalezionych pozycji, klikam w znaleziony dziennik (u mnie pozycja druga od góry) i zamiast przejść do dziennika, pokazuje mi listę wszystkich dzienników... Jeśli kliknę na pozycję z postem tego dziennika, to wyświetla mi, ale w innym trybie wyświetlania niż mam ustawione w opcjach. Prawdę mówiąc to nie wiem jak dobrać się do tego dziennika, chcę go sobie poczytać (w trybie aby każdy post był po sobie, najstarszy na górze). Może lamer ze mnie a może jakiś błąd na forum. Inna przeglądarka daje taki sam rezultat.

    Są też problemy z subskrypcjami. Dodałem ten wątek do subskrypcji, ale nie pokazuje mi się na liście subskrybowanych wątków.

    Drugi problem: niektóre wątki nie otwierają mi się wcale.
    Ostatnio edytowane przez mw1976 ; 10-06-2010 o 08:15

  9. #149

    Domyślnie

    Co do pierwszego problemu, "stare" dzienniki na forum (nie-blogowe) szybko przywrócono
    Co do subskrypcji, po ostatnich poprawkach chyba jeszcze czasem są opóźnienia w indeksowaniu postów, ale (przynajmniej u mnie) nie dłuższe niż kilka godzin
    A co do wątków nieotwieralnych - potrzebne konkretne linki
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Co do pierwszego problemu, "stare" dzienniki na forum (nie-blogowe) szybko przywrócono
    Co do subskrypcji, po ostatnich poprawkach chyba jeszcze czasem są opóźnienia w indeksowaniu postów, ale (przynajmniej u mnie) nie dłuższe niż kilka godzin
    A co do wątków nieotwieralnych - potrzebne konkretne linki
    Wszystkie problemy już ustąpiły, obecnie można normalnie korzystać z forum. Dziękuję.

  11. #151
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    A ja mam pytanie - sugestię:
    Fajnie, że pewne zbliżone sprawy zostały uporządkowane i pogrupowane tematycznie. Mi jako branżowcowi łatwiej znaleźć wpisy i ew. wtrącić swoje trzy słowa. Szukającym określonych rozwiązań też łatwiej. Ale...
    pogrupowanie tematów sprawiło, że wielu Forumowiczów nie zagląda już w działy, które są za nimi (np. okna) i skupiają się na rzeczach ich interesujących. A wielu z nich ma wiedzę, która pomogłaby w problemach innych. Poza tym takie wpisy "laików" potrafiły bardzo ożywić dyskusję - a tak.. zrobiło się mocno branżowo.

    Mój pomysł jest taki, by w dziale ogólnym były widoczne wszystkie posty - także to uporządkowane.

  12. #152

    Domyślnie

    Więc po co było robić rozdział?
    Każde porządne forum tematyczne dąży do katalogowania tematów; przecież jeśli ktoś chce zajrzeć w tematy okienne czy elektryczne, to zajrzy
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  13. #153
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Zainteresowany zagląda. Ale niezainteresowany /czyli ten który to już ma szczęsliwie za sobą/ jest doświadczonym Inwestorem i ma coś do powiedzenia.
    Forum to jak wędrówka przez hipermarket. Kto się spieszy to biegnie do konkretnego działu. Ale po drodze są wystawione fajne promocje i się człowiek zatrzyma, obejży, wejdzie głębiej..
    Nie twierdzę że musi być tak jak chcę. Uważam że warto o tym pogadać. WIdzę po bliskiej mi branży, że w dziale zdecydowanie najwięcej jest wpisów od ludzi z branży, mniej Inwestorów.. przez co zaczyna to obierać lekko branżowy charakter.
    A jak jest w innych działach? Ja tam nie zaglądam... a pewnie byłyby sprawy w których mógłbym przedstawić swoje doświadczenia.

  14. #154

    Domyślnie

    Nie działa u mnie powiadamianie przez e-mail w reakcji na nowy post w subskrybowanym wątku.

  15. #155
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    A to musisz poświęcic dłuższą chwilę na konfigurację/edycję ustawień konta. Też miałem ten problem, ale wczoraj posiedziałem i się udało. Nie pamiętam jak

  16. #156

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A to musisz poświęcic dłuższą chwilę na konfigurację/edycję ustawień konta. Też miałem ten problem, ale wczoraj posiedziałem i się udało. Nie pamiętam jak
    W takim razie poproszę o dokładne instrukcje jak to skonfigurować. Mam ustawione powiadamianie jako 'Natychmiast'.

  17. #157

    Domyślnie

    Co się znowu dzieje z forum? Nie otwierają mi się wątki, np.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...C5%82em-kredyt
    Do tego dochodzi jeszcze bardzo uciążliwa przypadłość "gubienia" ustawień wyświetlania postów w wątku. Wątki otwierają mi się w innym trybie niż zadeklarowałem.

  18. #158

    Domyślnie

    Cytat Napisał mw1976 Zobacz post
    Co się znowu dzieje z forum? Nie otwierają mi się wątki, np.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...C5%82em-kredyt
    Do tego dochodzi jeszcze bardzo uciążliwa przypadłość "gubienia" ustawień wyświetlania postów w wątku. Wątki otwierają mi się w innym trybie niż zadeklarowałem.
    Tryb musisz ustawić w profilu, narzędzia na "belce" nad tematem - Typ wyświetlania (Wygląd liniowy, Wygląd mieszany, Wygląd wątkowy) - służą do jednorazowej zmiany
    Wątek o kredycie otwiera się bez żadnych problemów.

    Cytat Napisał mw1976 Zobacz post
    W takim razie poproszę o dokładne instrukcje jak to skonfigurować. Mam ustawione powiadamianie jako 'Natychmiast'.
    Nie ma ustawienia "natychmiast", jest "Automatyczne powiadomienie na email"
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  19. #159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ponury, mam ciekawy, ale denerwujący problem.

    Gdy wchodzę w czyjś Dziennik Budowy z linka w czarnej belce, otwiera mi się strona z informacyjnym panelem o użytkowniku, umieszczonym w prawej części.
    Gdy wchodzę bezpośrednio z linka, który użytkownik ma w podpisie, widzę normalną stronę, bez tego panelu.

    Spróbuj wejść na te dwa sposoby np. do Dziennika Brazy.

    Z podpisu: http://forum.muratordom.pl/showthrea...roczyska/page5
    i z linka w belce: http://forum.muratordom.pl/entry.php?107919

    Dlaczego tak mam? A Ty?

  20. #160

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Tryb musisz ustawić w profilu, narzędzia na "belce" nad tematem - Typ wyświetlania (Wygląd liniowy, Wygląd mieszany, Wygląd wątkowy) - służą do jednorazowej zmiany
    Chodzi mi właśnie o ustawienia w profilu. Po prostu czasami otwiera się w innym trybie wyświetlania niż ustawienia w profilu. Ale nie mącę więcej, już się do tego przyzwyczaiłem. Kilka kliknięć i mam przywrócony właściwy tryb wyświetlania.

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Wątek o kredycie otwiera się bez żadnych problemów.
    Mi też się teraz otwiera. Problemy występują raz na jakiś czas i trwają przez kilka godzin.


    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Nie ma ustawienia "natychmiast", jest "Automatyczne powiadomienie na email"
    Jak nie ma jak jest?



    Nie zmienia to faktu, że powiadomienia mi nie działają
    Ostatnio edytowane przez mw1976 ; 21-06-2010 o 08:42

Strona 8 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony