dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 53
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #141

    Domyślnie

    minute temu, na moim niebie.

    wewlatuje coś takiego:




    wygląda jak chłopek i to.....

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    m.k.k
    (...)
    11 lat temu DZIESIEC+jeden ,zeby było jasne (...)
    Włodek, Ty tylko o mnie masz tak niską opinię, czy o wszystkich, którzy nie wierzą w spisek linii lotniczych.
    My wiemy, ile to jest jedenaście, pod warunkiem, że używamy systemu dziesiętnego.
    Spora część z nas wie również jaką liczbę oznaczają te dwie cyfry w systemie binarnym, heksadecymalnym i paru innych, które sobie wymyślisz.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  3. #143

    Domyślnie

    z ostatniej cwhili pisze bez inerpunkcjuw i gramery bo to chyba koniec i nie ma czasuw choc jak widac z 1 zezdjecia bylem przygotowany i zasmarowałem się

    zaczynają rozpylac niewywidzialny dym mam dowody i jak by co to mozna skorzystac z tych dowodow ja mnie zatruja na smierc



    kochani pozor oni nas powywytruwaja i jak widac nic niewidac.

  4. #144
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał TheRealRocknRolla Zobacz post



    kochani pozor oni nas powywytruwaja i jak widac nic niewidac.
    Uuuu! To jakiś wybrakowany ten oprysk na Twoim niebie.
    U nas jak taki pierdyknie smugę, to 6 dni się trzyma a siódmego UFO na niej ląduje.

    Kiedyś taka smuga pizła na ziemię i sołtysowi krowę przebiła.
    Dobrze , że był ubezpieczony.

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    chyba juz czas isc do spowiedzi i sie namascic

  6. #146

    Domyślnie

    Ja też dziś rano spotkałem taki samolot. Dla niepoznaki przerobiony na autobus miejski. Jak ruszył ze świateł, to po prostu siwy dym. Na szybach miał wielką reklamę, a w środku pewnie jakieś zbiorniki na te chemikalia. W sumie to nie takie głupie, można podtruwać wybrane ulice, a nie całe miasta naraz, jak w przypadku tych samolotów, które nie są przerobione na autobusy.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  7. #147
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    U nas jest taki samolot przerobiony na komin.
    Dla niepoznaki stoi przy elektrociepłowni.
    I dla jeszcze większej niepoznaki w ogóle nie dymi.

    Ale to jest mało sensowne moim zdaniem, bo ten komin jest bardzo mało mobilny
    i ciągle zatruwa w tym samym miejscu.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  8. #148
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    wow, jak ?
    ja to tylko orła umiem.
    no i pawia też .
    No normalnie. Za pomocą palika, sznurka i deski
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #149
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    U nas jest taki samolot przerobiony na komin.
    Dla niepoznaki stoi przy elektrociepłowni.
    I dla jeszcze większej niepoznaki w ogóle nie dymi.

    Ale to jest mało sensowne moim zdaniem, bo ten komin jest bardzo mało mobilny
    i ciągle zatruwa w tym samym miejscu.
    A widzisz Dzisiaj widziałem taki przerobiony samolot z jakimś niemieckim logo na świdnickich rejestracjach Jutro biorę aparat, a nuż spisek roku sfotografuję

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    U nas jest taki samolot przerobiony na komin.
    Dla niepoznaki stoi przy elektrociepłowni.
    I dla jeszcze większej niepoznaki w ogóle nie dymi.

    Ale to jest mało sensowne moim zdaniem, bo ten komin jest bardzo mało mobilny
    i ciągle zatruwa w tym samym miejscu.
    Może go postawili jeszcze za poprzedniego systemu. Wtedy nie wysyłano samolotów mobilnych tam gdzie było społeczeństwo do podtrucia, jeno społeczeństwu dawano przydział na wymarzone M3 w pobliżu takiego samolotu stacjonarnego, przez niewtajemniczonych branego za komin.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  11. #151
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Jutro wylatam (nie przerobionym na nic latadłem) na tydzień do Toronto ... będę pilnie popatrywał przez okinko jaka to smuga za mną bedzie się wlokła
    unde venis et quo tendis

  12. #152
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Skoro podjąłem polemikę, to znaczy , że chociaż trochę mnie to interesuje.
    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Uuuu! To jakiś wybrakowany ten oprysk na Twoim niebie.
    U nas jak taki pierdyknie smugę, to 6 dni się trzyma a siódmego UFO na niej ląduje.

    Kiedyś taka smuga pizła na ziemię i sołtysowi krowę przebiła.
    Dobrze , że był ubezpieczony.
    tak tak trochę cię to interesuje, to widać hehe. co do kręgów zbożowych to nie musisz mnie uświadamiać jak się je robi bo są takie kręgi których podrobić się nie da (poczytaj... ty wydeptując zboże po prostu je łamiesz a co powiesz na to że w niektórych piktogramach każde źdźbło w miejscu załamania jest nadpalone? pokażesz mi taki numer? może z zapalniczką byś biegał? ). szukasz autorytetów... czyli pułkownik wojska polskiego nim być nie może. no to może pan gorbaczow który powiedział :"Zjawisko UFO jest prawdziwe i powinniśmy podejść do kwestii jego badania poważnie" (swoją drogą ktoś na takim stanowisku musi mieć silny charakter żeby coś takiego "głupiego" powiedzieć biorąc pod uwagę swoją pozycję i drwiny np. takie jak na tym forum). a może pan regan choć nie wypowiadał tego publicznie to twierdził, że widział podczas lotu samolotem ufo. rozumiem, że taki znany aktor jak dan aykroyd mówiąc o obcych cywilizacjach szuka rozgłosu. a swoją drogą to jest wiele znanych osób które miały z tym styczność ale nigdy o tym nie powiedzą... dlaczego? odpowiedz sam sobie.
    a może słyszałeś o tajemnicy III rzeszy? jeśli nie to proszę:
    http://haunebu.hotnews.pl/ zachowały się zdjęcia i dokumentacja. oczywiście hitler który był żywotnie zainteresowany sprawą to już w ogóle żaden autorytet. stalin też wiedział o sprawie ale ten też nie jest dobrym przykładem.
    i rozumiem, że to dla ciebie żadne argumenty. więc nawet jakbym okazał się tutaj doktoratem z ufologii to czy zmieniło by to coś?
    pytasz kolego o podstawy. uważam, że przeczytałem na ten temat więcej rzeczy niż niejeden doktorek o fizyce. ale rozumiem, że jeśli chce się zabierać w czymś głos to trzeba mieć udokumentowaną wiedzę... własna wiedza taka z czystej pasji się nie liczy. a propos skończyłem tylko ekonomię więc w kwestii fizyki z tobą i z joshi nie pogadamy.

    ale przyznam, że rozumiem tą waszą ignorancję. najlepiej w kupie się z kogoś wyśmiewać i zatłamsić.

    powtarzam... ten temat jest dla ludzi ZAINTERESOWANYCH. a jeśli nie jesteście nim zainteresowani to głupio tu nie piszcie bo to świadczy tylko o waszej niewiedzy w tej dziedzinie.
    na koniec dodam, że zjawisko to jest coraz częściej obserwowane i potwierdzane przez miliony osób, rozumiem zatem że POJAWIŁY SIĘ W ŚRÓD LUDZI ANOMALIE PSYCHICZNE O ALARMUJĄCYM NATĘŻENIU. trzeba zatem działać.
    Ostatnio edytowane przez SAVAGE7 ; 15-09-2010 o 22:47

  13. #153
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    powtarzam... ten temat jest dla ludzi ZAINTERESOWANYCH.
    Zatem wygląda na to, że możesz soboie na ten temat spokojnie z Włodziem popisac na p riw. Możesz również znaleźć jakieś polskie forum dla Wam podobnych oszołomów i tam się produkować.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  14. #154

    Domyślnie

    Tajemnica III Rzeszy? To proste.

    Odkryli, kto wymyślił drut. Taki prosty wynalazek i nie mogli go już wymyslić, bo był już odkryty.
    Ostatnio edytowane przez TheRealRocknRolla ; 15-09-2010 o 23:56 Powód: drut - super wynalazek.

  15. #155

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    ale przyznam, że rozumiem tą waszą ignorancję. najlepiej w kupie się z kogoś wyśmiewać i zatłamsić.
    wolisz, żeby przytakiwać z uśmiechem na twarzy, a za plecami mówić: idiota ?

    piszesz, jakby ktoś cię faktycznie czymś dziwnym spryskał z nieba....
    BOHO
    Warszawa

  16. #156

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	chemtrails_ufoso&#1.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	23615Włodzio ma jednak rację! Zdobyłem zdjęcia wnętrza takiego samolotu truciciela.

  17. #157

    Domyślnie

    Czekaj czekaj, samoloty truciciele są tajne i nie mają zdjęć. To mi wygląda raczej na samolot antidotum, taką wiesz, latającą szambiarkę, która po tygodniu leci i odsysa to wszystko. Dzięki niej smugi czasem zanikają i niebo wygląda jak na zdjęciu z postu 143.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  18. #158
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post

    powtarzam... ten temat jest dla ludzi ZAINTERESOWANYCH. a jeśli nie jesteście nim zainteresowani to głupio tu nie piszcie bo to świadczy tylko o waszej niewiedzy w tej dziedzinie.
    .
    Ufff! Aleś dołożył do pieca.
    Na razie , to akurat Ty wyjątkowo głupio piszesz.
    Jako ekonomista masz pełne prawo do uznawania, że zjawiska fizyczne opisuje się tylko na podstawie obserwacji wzrokowej i intuicyjnych wywodów ludzi nimi zauroczonych .
    Mimo przeczytania wielu opowieści z dziedziny NOL jesteś nadal ignorantem, chociaż pasjonatem bez najmniejszych podstaw badawczych.
    Nie trzeba mieć dyplomu wydziału astronomii , żeby odkrywać nowe obiekty, ale trzeba mieć warsztat , żeby je opisywać czy wyjaśniać zjawiska z tym związane. W naukach ścisłych nie ma Janków Muzykantów, są czasem pasjonaci bez papierów ale z ogromną wiedzą z danej dziedziny i dziedzin pokrewnych.
    Nie interesuje mnie co powiedział Gorbaczow czy jakiś aktorzyna, nie są specjalistami i każde niezrozumiałe czy niedające się wytłumaczyć prosto zjawisko traktują jak czary albo jako istnienie sił wyższych lub obcych cywilizacji.
    Masz rację, o fizyce z Joshi sobie nie pogadasz, bo nie masz o fizyce zielonego pojęcia, nie poruszaj więc tematów ściśle z fizyką związanych, bo wychodzisz na pajaca.
    We wszystkich filmach i opowieściach o UFO jest cała masa bzdur , która nie trzyma się wielu podstawowych praw kardynalnych, obowiązujących w świecie na każdym poziomie postrzeganej skali.
    Rzeczywistość jest mniej bajkowa i fantastyczna niż się to fanom zjawisk paranormalnych i niezwykłych wydaje..

  19. #159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jutro wylatam (nie przerobionym na nic latadłem) na tydzień do Toronto ... będę pilnie popatrywał przez okinko jaka to smuga za mną bedzie się wlokła
    Chefie - ja mieszkam right pod korytarzem powietrznym Gdansk - Kopenhaga.
    Gdybyś przypadkiem zboczył z trasy w te rejony, to bardzo Cię proszę, wstrzymaj się chwilowo z wydychaniem
    Zaraz potem wpadaj na odkażanie
    Ostatnio edytowane przez Zochna ; 16-09-2010 o 17:09
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  20. #160
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    pani joshi odpowiem tak jak ona kiedyś mnie. będę pisał co chcę i gdzie chcę i ty mi tego nie zabronisz.
    a do pepega... no widzisz, polityk cie nie interesuje, znany aktor cie nie interesuje. to kto cie interesuje? pewnie stephen hawking i nikt inny. ja mam ta przewagę, że słucham wszystkich stron a ty tylko jednej. i możesz mnie szufladkować, że ślepo wierzę w teorie spiskowe i zielone ludziki z resztą to przecież nie ma znaczenia. ale jakbyś się pochylił choć trochę nad moimi postami to zauważyłbyś, że ja tylko sugeruję, że takie zjawiska są przez ludzi zauważalne i zgłaszane. no i ku.wa nigdzie nie napisałem, że święcie wieżę w te wszystkie bzdury. niestety na 100 przypadków obserwacji (nol), 1% nie da się nijak wytłumaczyć i mnie interesuje właśnie ten 1%. ponadto wkładacie w usta teksty o chemitrailsach, że specjalnie nas trują. na ten temat też przeczytałem masę artykułów z których dla was oczywiście nic nie wynika. ale wnioski są takie, że chcąc walczyć z globalnym ociepleniem dzięki smugom można zatrzymać wzrost temp. + ograniczyć promieniowanie uv. i na ten temat wypowiadały się ponoć autorytety. "wielcy" tego grajdołu (tak ich nazwijmy) doszli do wniosku, że należy wybrać mniejsze zło i lepiej stosować tzw. parasol ochronny przed tymi czynnikami. a że substancje chemiczne opadają po jakimś czasie na nas wpisali w koszta (po prostu wybrali swoim zdaniem mniejsze zło). ja rozumiem, że powszechnie jest rozumiane iż rządy każdego kraju dbają o obywateli w każdej decydującej kwestii radzą się swoich owieczek. i pewnie myślicie, że wszystko nam ujawniają? no chyba nikt nie jest tak naiwny żeby w to wierzyć. decyzje te najistotniejsze zawsze były podejmowane bez zdania społeczeństwa. tak jest i tym razem.
    zatem jeśli ukazuje się masa doniesień o smugach i są przecieki w tej sprawie to dlaczego nie skorzystać z odrobiny dobrej woli i pomyśleć, że taki scenariusz mógłby być możliwy? pytam: MÓGŁBY????
    i jeszcze jedno kolego, nie wyjeżdżaj mi z uwagami, że w filmach to ludziom bzdury sprzedają ba ja naprawdę nie z tych co w nie wierzą. z resztą w telewizji to już dawno filmów nie oglądam właśnie z racji na to, że tam się prawdy nie doświadczy. interesuje mnie tylko sport ale i ten... szkoda gadać.
    na koniec spytam o jakich poziomach postrzeganej skali piszesz? jakieś przykłady czy tylko tak se z ucha strzeliłeś bo ładnie brzmi?

Strona 8 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony