dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 680 z 1620
Pokaż wyniki od 13.581 do 13.600 z 32399
  1. #13581
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Depsiu, liczymy na ładne zdjęcie! Bo oczywiście wkleisz je na foruma, no nie?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #13582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Depsiu, liczymy na ładne zdjęcie! Bo oczywiście wkleisz je na foruma, no nie?

    masz talent

    najlepiej zdjęcie na tle jeziora

  3. #13583
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post

    masz talent

    najlepiej zdjęcie na tle jeziora
    Zastanawiam się, czy sobie takiego do paszportu nie zrobić - powinnam lepiej wyglądać niż na zwykłym zdjęciu... A już na pewno szczuplej!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #13584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Acha, i szczuplej na twarzy i w talii. tylko uśmiech trochę dziwny może być, wiesz z zębami na wierzchu...

  5. #13585
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aniahubi
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    To będzie piękne zdjęcie

  6. #13586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kuffa, okazało się, że zdjęcie rzeczywiście jest!
    Sołtys zrobił, jak masował, choć wcale nie mówił, że fotę strzela!



    Uważam, że bardzo seksownie wyszłam!
    Brałam jakieś leki przeciwzapalne (Orofar), ból coraz mniejszy, dzisiaj już całkiem sporo chodziłam, bo...
    Ech, może jutro opiszę na blogu, bo rzecz jest warta opisania, ku przestrodze zbyt samodzielnych kotecków.
    Dodam, że oba nasze kotecki czują się dobrze, są zadowolone i najedzone, ale Misiek ma za sobą ciężkie chwile.

    I przez to wszystko maszyna wyciągnięta stoi i czeka na zmiłowanie, a ja już nie mam siły do niej usiąść dzisiaj.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #13587
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Depesia,
    jajecznicę Ci w żołądku widać

  8. #13588
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    pogubiłam się czegoś nie kumam

  9. #13589
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    wu
    no skoro to na zdjęciu to Depesia masowana przez Sołtysa, to co to jest to żółte co wystaje? Musi to być śniadanko
    No dobra, głoopi żart

  10. #13590
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wusia, nie martw się, ja kumam jeszcze mniej...

    Po prostu Misiek nasz (kotunio) ma za sobą niebezpieczną przygodę, a ja... chcieli zdjęcie rtg, to mają, nie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #13591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    a co się kotuniowi stało

  12. #13592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    hej depees , wpadlam tu na chwile do Ciebie i widze , ze Ty bidulko chora ;(
    wracaj do zdrowia
    aaaaa i to PRAWDZIWE FOTO zrob koniecznie , bedziemy wiedzieli na czym stoimy

    P,S. 3 - ci dzien zaczynam z Froschem bez papierosa co Ty na to ???
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  13. #13593
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał frosch Zobacz post

    P,S. 3 - ci dzien zaczynam z Froschem bez papierosa co Ty na to ???
    taki sukces cza obloć
    a tak po prowdzie to przyznej sie kaj sie smykosz, że sam zaglondosz roz za ruski rok

  14. #13594
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ranyyyyy, Depsia zabieraj ten żółty szaliczek bo w Ci kolorze "jajecznicy" nie do twarzy!!!!!

    Pozdrowionka zostawiam i .... Frosiunia, witanko Ale za ten trzeci dzień bez... uległaś modzie normalnie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #13595
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Święci pańscy, Frosia!
    Gdzieżeś Ty bywała, jak Cię nie było?!
    I to super, jestem z Was dumna niesłychanie, że próbujecvie rzucić, kciuki będe trzymała bardzo mocno zaciśniete za powodzenie!
    Kotunio dzisiaj zaliczył weta, wet mówi, że wg niego nie jest źle, ale ja widzę, że Misiek słabiutki, jeść nie chce, tylko pije i śpi i miauczy żałośnie dosyć.
    No nic, może jakoś z tego wyjdziemy...
    Opiszę, jak będzie po wszystkim, żeby nie zapeszać.

    Mniam, jakie dobre rogaliki Babcia dzisiaj upiekła, mniammmmm...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #13596
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    może się czym biedactwo struło trzymam kciuki za kotecka

  17. #13597
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Poleciałam na bloga i się zdziwiłam. Jakoś inaczej wygląda. Z niepokoju o Miśka poleciałam - napisz coś więcej - miej litość! Trzymam kciuki, żeby się szybko wykaraskał - sierściuchy twarde są, zwłaszcza te podwórkowe.
    Kotecka od Ciebie zawojowała nowych właścicieli niezwykle wysoką kulturą osobistą. Ponoć nie zdarzyło jej się wleźć na stół! Zero zainteresowania ludzkim jedzeniem! Oczywiście kuwetka od pierwszej chwili nie była dla niej problemem. Śpi z właścicielami w łóżku.

    Zdjęcie ładne wkleiłaś, ino gdzie Ci się nogi podziały??? Powinny tam byc gdzieś doczepione!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #13598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dzisiaj tez nie dam rady napisać, bo dopiero wrócilim z miasta.
    Misiek lepiej, już je i funkcjonuje normalnie, nie leży jak wymięta szmatka pod kominkiem.
    Mam nadzieję, że tak mu zostanie.

    Choinki twardo nie rozbieram, na razie nie mam jeszcze przesytu jej światecznym blaskiem.
    Przecie jak dzieciątko się urodzi, to śpiewa mu się kołysanki dłużej niż 2 tygodnie, nie?
    I w ogóle, no.

    Kurczę, kolega przyjechał, lecę.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #13599
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mojej choinki już nie ma, ale to ze względów praktycznych = jak Szanowny ruszy z domu to ja ten kolubryny sama nie mam zamiaru dźwigać. W ubiegłym roku dałam się wmanewrować i wystarczy.
    Miśka pomiziaj ode mnie, cieszę się, że już trochę lepiej!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #13600
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    jak to dobrze dobre wieści czytać

Strona 680 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony