dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie Spłonęło ludzkie życie - potrzebny architekt

    Kochani - człowiekowi spłonął dom i warsztat pracy równocześnie, stracił wszystko. Spójrzcie TUTAJ.
    Jest zima, został bez dachu nad głową... Konieczny jest zakup drewna na nowy dom (postawić go pomogą dobrzy ludzie), potrzebny jest architekt, który za mniejszą niż standardowa stawkę zrobi projekt. Proszę pomyśleć - może ktoś będzie mógł jakoś pomóc? Potrzebne jest wszystko! Na początek najważniejszy jest ten projekt, pieniądze na drewno i maszyny do jego obróbki.

    Pomóżmy - to dobro do nas wróci!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    Przyłączam się do apelu , jest to mój znajomy wczoraj czyściliśmy zgliszcza , Witek stracił wszystko nic się nie uratowało , prócz domu stracił też swój warsztat stolarski został bez środków do życia.
    Jeśli chodzi o maszyny to mowa tu o sprzęcie potrzebnym w stolarni.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Podany nr konta jest za krótki
    Podajcie proszę poprawny.
    To straszne co spotkało P. Witolda
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  4. #4

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dla chcących wpłacić:
    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lutowiska 14, 38-713 Lutowiska tel. (0-13) 461 00 55
    nr konta: 85 8621 0007 2001 0005 2445 0005

    Z dopiskiem "Pomoc dla pogorzelca z Chmiela"

    Dziękuję wszystkim!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #6

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    U mnie osiem ostatnich cyfr numeru konta wyświetla się jako nr telefonu , stąd nieporozumienie.
    Dzięki za info. pieniążki poszły.
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Atija - wielkie dzięki! Kochana dziewczyna jesteś!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony