dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 95 z 95
  1. #81
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał HenoK
    Oczywiście po poprawieniu trzeba nacisnąć "Wyślij", ale tę umiejetność wszyscy piszący na Forum mają już opanowaną .
    HenoK - nie jestem tego aż tak pewien. Prawda jest taka, że na 6602 zarejestrowanych Forumowiczów aż 2053 nigdy nie wysłało żadnej wiadomości.

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał HenoK
    Jeżeli jest to pierwszy post w wątku, to poprawiony zostanie Temat wątku.
    Teraz jasne ! Dzięki !!!

  3. #83
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wowka
    HenoK - nie jestem tego aż tak pewien. Prawda jest taka, że na 6602 zarejestrowanych Forumowiczów aż 2053 nigdy nie wysłało żadnej wiadomości.
    Skoro tak piszesz to pewnie masz rację. Nie sprawdzałem tego.
    Samo zarejestrowanie też daje pewne korzyści - np. wyświetlenie tematów nowych od ostatniej wizyty. Szkoda jednak, że nie chcą się podzielić swoimi doświadczeniami .

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Teraz jasne ! Dzięki !!!
    Baalowi wysłałemwiadomość na priva, aby poprawił swoje błędy.

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    REDAKCJO, wątek "Dlaczego jak stojem to" w "Wymianie doświadczeń" można bez szkody dla Forum, a nawet z korzyścią, usunąć. Proszę.

  6. #86

    Domyślnie

    Ależ niech zostanie !!! chociaż na trochę ?
    ktoś się nieźle natrudził, ale ryczałem ze śmiechu

    a zresztą, już sobie ściągnąłem do archiwum

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Ponury, jestem dysgrafem i dysortografem. Mój syn też. To ma chyba uwarunkowanie genetyczne? Ile musiałem się namęczyć by pisać w miarę poprawnie to tylko ja wiem. Dlatego takie teksty mnie rażą.
    Jeśli ma to być do śmiechu, to zgadzam się na przeniesienie do wątku "dowcipy".
    Pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    no to dobra - do kosza !!!

  9. #89
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Proszę Obsługę techniczną lub Redakcję o usunięcie "ników" z cytatów podanych w wątku Błędy ortograficzne , (chodzi o posty napisane przez maxyma - proszę o przejrzenie całego wątku ).
    IMHO, jawne piętnowanie błędów na Forum nie jest najlepszym zwyczajem i przyczynia się do niepotrzebnych konfliktów.

  10. #90

    Domyślnie

    Pozdrawiam Inkwizycję Ortograficzną Forum , ale piszę w obronie wątku "Dlaczego jak stojem...". Już dawno nic na forum tak mnie nie ubawiło! Proszę, zróbcie wyjątek i darujcie autorowi...

  11. #91

    Domyślnie

    Proszę nie mylić maxym-a ze mną
    Nawet świnka wejdzie na drzewo, kiedy jest chwalona.

  12. #92
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Dzięujemy Inkwizycji Ortograficznej za czujność. Błędy dostrzeżone poprawiamy.

  13. #93
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał magmi
    Pozdrawiam Inkwizycję Ortograficzną Forum , ale piszę w obronie wątku "Dlaczego jak stojem...". Już dawno nic na forum tak mnie nie ubawiło! Proszę, zróbcie wyjątek i darujcie autorowi...
    Popieram, to dla mnie skuteczny lek na chandrę.
    Dla dobra i komfortu Tomka 1950, może być w dowcipach ...

  14. #94
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    to ja się przyznam, że to ja napisałem wątek "dlaczego jak stojem...' - musiałem se wtedy ulżyć, bo mnie nerwica wstępno-budowlana męczyła

  15. #95
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix
    to ja się przyznam, że to ja napisałem wątek "dlaczego jak stojem...' - musiałem se wtedy ulżyć, bo mnie nerwica wstępno-budowlana męczyła
    Mieczu - po raz n-ty złota czcionka !

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony