dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    zibik_eng
    Guest
    zibik_eng

    Domyślnie

    Cytat Napisał sobieradek Zobacz post
    Napisałem tylko o skrajnie NIEPRAWIDŁOWEJ eksploatacji komina, która MOŻE być przyczyną pożaru (ale NIE MUSI). Chyba więc to nie ten sam wniosek, bo u ciebie każdy komin pokryty styropianem musi się zapalić
    Czyli jednym słowem napisałeś to samo tyle że z idiotycznym założeniem że jak coś się stanie to na pewno nie "u mnie"... tylko pogratulować...
    Każdy komin pokryty styropianem podczas rozszczelnienia musi się zapalić - to są prawa fizyki których na forum muratora nie jesteś w stanie obalić idiotycznymi teoriami....

    Cytat Napisał stefmat Zobacz post
    Czytając temat - mam wrażenie , że istnieją 2 rodzaje przepisów BHP czy też p.pożarowych. Na budowach państwowych styropian na kominie dymnym jest zabroniony.
    W budownictwie prywatnym najwyraźniej obowiązują inne przepisy i normy... a dym z inteligentnego styropianu ma inną temperaturę (o wiele niższą) niż w w budownictwie "państwowym", dzięki czemu kumulując się w niewentylowanej przestrzeni poddasza nieużytkowego nie stworzy żadnego zagrożenia pożarowego dla nieosłoniętych belek konstrukcji dachowej...

    Cytat Napisał stefmat Zobacz post
    W razie pożaru on się topi, choć się nie pali.
    http://www.youtube.com/watch?v=7jtUvu9U7VE ponoć się "nie pali..."

    Pozdrawiam "wierzących w poprawne wykonanie"
    Ostatnio edytowane przez zibik_eng ; 05-06-2011 o 11:05

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony